Wtorek 12.03.2013

Ma ZAŁAMANIE NERWOWE po rozstaniu z Seleną?!

Justin Bieber Selena Gomez

Ma ZAŁAMANIE NERWOWE po rozstaniu z Seleną?!Agencja FORUM

Justin Bieber nie był ostatnio w dobrej formie. Pobytu w Londynie nie będzie wspominał chyba dobrze. Do problemów z imprezą urodzinową i dwugodzinnym spóźnieniem na koncert doszła jeszcze szarpanina z paparazzi i podejrzenie załamania nerwowego lub przynajmniej jego początku. Zobacz: Bieber CHCIAŁ POBIĆ PAPARAZZI! (ZDJĘCIA + WIDEO)

Menedżer 19-letniego gwiazdora zapewnia jednak, że z jego podopiecznym wszystko jest w porządku i nie ma powodów do zamartwiania się jego kondycją psychiczną.

Nic złego się nie dzieje. Jest teraz w świetnym miejscu. Justin ma się dobrze, naprawdę dobrze - mówił Scooter Braun w rozmowie z E!.

Co innego uważają jednak wypowiadające się anonimowo osoby z otoczenia piosenkarza. Bieber ponoć nadal przeżywa rozstanie z Seleną Gomez.

Od czasu, kiedy go rzuciła, Justin nie jest już tą samą osobą. Jest załamany - mówi informator w rozmowie z Daily Star Sunday. Dla dwóch młodych osób w ich wieku dwuletni związek to bardzo poważna sprawa. On po prostu nie wie, jak żyć bez niej. Jest samotny. Do tej pory wzajemnie podtrzymywali się na duchu, bo oboje byli bardzo sławni i wiedzieli, jak się wspierać. Teraz jego przyjaciele muszą dbać o niego jak nigdy wcześniej.

Przypomnijmy, że Gomez chyba niespecjalnie przejmuje się kiepskim nastrojem byłego chłopaka. Zobacz: Selena ZDRADZAŁA BIEBERA?! Z 33-letnim raperem!

Ma ZAŁAMANIE NERWOWE po rozstaniu z Seleną?!Ma ZAŁAMANIE NERWOWE po rozstaniu z Seleną?!Ma ZAŁAMANIE NERWOWE po rozstaniu z Seleną?!Ma ZAŁAMANIE NERWOWE po rozstaniu z Seleną?!Ma ZAŁAMANIE NERWOWE po rozstaniu z Seleną?!Ma ZAŁAMANIE NERWOWE po rozstaniu z Seleną?!

Komentarze (215)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 215
Odpowiedz zgłoś
gość 12.03.2013 01:14
strasznie mi to wszystko jedno
Odpowiedz
24 8
zgłoś
gość 12.03.2013 01:15
bidulek
Odpowiedz zgłoś
gość 12.03.2013 01:15
bieber wariuje, bo zaczyna mieć dość tego w co wdepnął, w show biznesowe gówno pełne patologii, degeneratów, ludzi bez sumień, on ich ma na co dzień, jak był mniejszy zachłysnął się sławą i kolejnymi milionowymi kontraktami, które spływały z wszystkich stron, nic go nie obchodziło. Teraz już to wszystko nie robi takiego wrażenia, bo po prostu do tego przywykł. I zaczyna przeszkadzać sk**wiel-paparazzi, brak prywatności i prawdziwych przyjaciół, kpiny z niego, smród jakim się otacza. Na dodatek, możecie być pewni, że zdążył w swoim krótkim życiu zobaczyć, a może i skosztować więcej syfu niż niejeden dorosły po przejściach. W show biznesie pełno kurestwa najgorszego typu, dragów, przedmiotowego traktowania, presji, przemocy, powierzchowności, ciśnienia na lans, fałszu i bezwzględności w dążeniu do celu, coś takiego jak przyjaźń czy poczciwość tam nie istnieje. Dlatego na gwiazdy zawsze wybierają ludzi z rozbitych/patologicznych rodzin (gaga, minaj, aguilera, pink, ruhanna, fergie, bieber, madonna), albo dzieci, które od małego są szkolone na gwiazdy przez rodziców i innego życia nie widzą i nie rozumieją (beyonce, cyrus, lovato, britney, aguilera, whitney, carey). Tylko tacy ludzie, od małego maczani w patologiach albo ciśnieniu na sukces, są w stanie wytrzymać w tym środowisku. Ewentualnie są mimo wszystko „słabsze” psychicznie (tzn. mają w sobie uśpione dobro i godność) i załamują się doświadczając tego wszystkiego. Bo kto wytrzymałby w takich warunkach na dłuższą metę? tylko ludzie zatraceni, zdegenerowani do szpiku kości. I tacy ludzie widzą siebie tylko jako gwiazdy, inaczej pozostaną ‘looserami’ bez perspektyw (a ciśnienie na sukces w USA jest przeogromne, to sukces świadczy o wartości człowieka). Co gaga mówi w teledysku o wymownym tytule „Marry the Night” do pielęgniarki? „Zostanę wielką gwiazdą, wiesz czemu? bo NIE MAM NIC DO STRACENIA”…
Odpowiedz zgłoś
gość 12.03.2013 01:16
Żeby wejść do amer. show biznesu i zrobić długotrwałą karierę trzeba się zaprzedać, dosłownie i w przenośni, do branży dostają się tylko ludzie, którzy zrobią wszystko dla sławy i pieniędzy. Zwykle są to jednostki, które miały do czynienia z patologią w rodzinie przez co nie wykształciły w sobie odpowiedniego kręgosłupa moralnego bądź potrafią żyć tylko na pełnych obrotach, bez chwili spokoju, „na ostro” (co daje show biznes), bo inaczej czują pustkę (Rihanna – ojciec narkoman i alkoholik, Minaj – ojciec bił matkę i ją, posunął się do podpalenia ich domu, Pink – ćpała już w wieku 13 lat, też heroinę, Fergie – hera i seks od lat nastoletnich, Aguilera – ojciec żołnierz, po tym jak matka Christiny znalazła jej 4letnią córkę z zakrwawioną w wyniku pobicia przez ojca twarzą, postanowiła od niego odejść). Inny rodzaj gwiazd to małpki tresowane na gwiazdy przez rodziców od maleńkości, często wychowywane w rodzinie artystów bądź ludzi związanych z show biznesem (Beyonce, Britney, Christina, Whitney, Mariah). Lady Gaga – wiadomo, w jakim towarzystwie się obracała zanim została globalną gwiazdą – nocne kluby, kokaina, striptizerki. Tacy ludzie mają 1 cel w życiu – zrobić karierę, i nie widzą innego powodu swojego istnienia na tym świecie, to jest ich sens życia, do tego dążą i są gotowi zapłacić każdą cenę. Chore umysły. Okultyści rządzą ich duszami i popkulturą, która największy wpływ ma na młodych (przyszłość każdego narodu...). Nikt dobry, normalny, stabilny, rozsądny, kto nie chce się pozbyć resztek dobra, szlachetności w sobie nie wytrzymałby tam długo, nie odnalazłby się tam. I dlatego nikomu, kto pochodzi z pełnej, szczęśliwej, kochającej rodziny z kręgosłupem moralnym, nie proponują żadnych karier. Nie opłaca się promować globalnie kogoś takiego, by potem wysłać go do psychiatryka i nie mieć z niego żadnego zysku.
Odpowiedz zgłoś
gość 12.03.2013 01:16
Sława i luksusy, wielkie pieniądze, tłumy wielbicieli, zachłyśnięcie się tym po jakimś czasie mija, bo człowiek najzwyczajniej w świecie przyzwyczaja się do tego. A gdy przestaje cię cieszyć to, co wreszcie zdobyłaś na drodze wielkich wyrzeczeń i grzechów i gdy zdajesz sobie sprawę, że nic więcej nie da się osiągnąć, bo jesteś na szczycie, że cel został osiągnięty i nic wyżej poza nim nie ma – wówczas przypomina o sobie sumienie, samotność, poczucie pustki. Wtedy coraz częściej myślisz o tym, JAK to wszystko zdobyłaś. Rzućcie okiem na karierę Rihanny, pierwsza płyta – kolorowe, wesołe teledyski, Rihanna śliczna i dziewczęca, w długich włosach, normalne urbania, stylizacje. Co zaczęło się od płyty „Good girl gone bad” (Dobra dziewczyna zeszła na złą drogę) i trwa do tej pory? coraz bardziej wulgarny, wyzywający image, muzyka o niczym, łupanka dla uszu, nic wartościowego dla duszy. Gdy tylko podpisała kontrakt na tamtą płytę zmieniło się wszystko. A z kim wtedy rozpoczęła współpracę, kto ją zwerbował? Wielkim biznesmen w branży muzycznej, Jay Z. Wraz z hitem „Umbrella” nadeszła wielka upragniona sława i sukcesy. Ale za jaką cenę? za sprzedanie duszy. Jay Z werbuje gwiazdki i ma zapewnioną karierę dzięki ILLUMINATOM. Muzyka ma ogłupiać, teledyski demoralizować, gwiazdy wypaczać wartości, nic nie dzieje się bez przyczyny. NWO nadchodzi.
Odpowiedz
39 6
zgłoś
gość 12.03.2013 01:16
zauważyliście tę samą powtarzającą się od lat metodę co do nastoletnich gwiazdek? wszystkie na początku są ułożone, sypią mądrościami w wywiadach, taka britney miała zachować dziewictwo dla męża, taki bieber milusi aż w końcu zaczęły wyciekać jego zdjęcia z odkrytym ku...m, miley stylem powoli zamienia się w bogatą bezdomną po przejściach, o rihannie i jej początkach nie wspomnę, wystarczy obejrzeć stare zdjęcia i teledyski z 1 płyty... wszystkie te gwiazdki dzieci i nastolatków najpierw lansuje się na wartościowych idoli z zasadami, by nałapali naiwnych fanów za zgodą i aprobatą ich rodziców (bo któż nie chce by jego dziecko słuchało porządnego idola). Potem demoralizuje zdobytych fanów poprzez zmiany wizerunków, muzyki i wartości na antywartości. Zaczynają się ‘ostre’ imidże, teksty piosenek, wywiady, zaczyna się pieprzenie o tym, że ‘dopiero teraz odnalazłam prawdziwą siebie, w podartej bluzce i z odsłoniętym zadem’. A BEZKRYTYCZNI fani (wystarczy spojrzeć na koncerty Cyrus, Biebera, Lovato czy Ruhanny, by zobaczyć masy BEZKRYTYCZNIE ZAPATRZONYCH W SWOICH IDOLI nastolatków, nierzadko dzieci) chłoną potem ich filozofie życia polegające na sraniu, żarciu i kopulacji, konsumpcjonizmie i braku hamulców. I nieświadomie się do nich przystosowują. Zmiana wizerunku zawsze kończy się przejściem na ciemną stronę mocy, nikt nie pozostał porządny… Rozumiem rozwój, ale żeby w każdym przypadku mieć do czynienia z DEGENERACJĄ? A taka Ruhanna, która ma najwięcej Like it! co przekazuje młodym dziewczynom wracając do swojego kata, który niedługo znów obije jej buzię (o czym tym razem się nie dowiemy, bo ona sama będzie pilnować, by się nie wydało)? Czy gwiazdka, która promuje swoją osobą takie patologie nie powinna przestać być idolką? czy jej kariera powinna jeszcze trwać? czy nie powinien jej zostać odebrany target, którym są młodzi? Tak się demoralizuje masy…
Odpowiedz
37 4
zgłoś
gość 12.03.2013 01:16
Co ma do tego Selena? To paparazzi go wkur*iaja. Sama bym sie wkurzyla. Trudno sie dziwić.
Odpowiedz
32 2
zgłoś
gość 12.03.2013 01:17
show biznes niszczy dobrych ludzi, co by nie mówic o biebierze to to jest raczej dobry chłopak, sława i pieniądze cieszą, ale na jak długo? szczególnie gdy wciąż się siedzi w tym gównie, wytwórnia wymaga, ludzie kpią, wokół fałszywi ludzie...
Odpowiedz
41 7
zgłoś
heythere 12.03.2013 01:17
Biedny. To ogromna presja w tak młodym wieku. Oby tylko nie zszedł na zła drogę.
Odpowiedz
117 6
zgłoś
gość 12.03.2013 01:18
szkoda mi go, ale nie sądze, by to miało związek z seleną, on już chyba nie wytrzymuje presji
Odpowiedz
38 5
zgłoś
gość 12.03.2013 01:18
biedny dzieciak, a wkoło sępy...
Odpowiedz
22 7
zgłoś
gość 12.03.2013 01:18
biedny:(
Odpowiedz
30 6
zgłoś
gość 12.03.2013 01:19
troche ten paparazi go zwyzywal tak wiec mu sie nie dziwie xd ja bym go zajebal
Odpowiedz
22 2
zgłoś
hmm 12.03.2013 01:20
przykre w sumie
Odpowiedz
29 9
zgłoś
hello 12.03.2013 01:20
Ona to rozpuszczona lala, która chodzi ze wszystkimi którzy są w danym momencie sławni, a jak sie jej znudza, to ich zostawia np. Nick Jonas czy Taylor Lautner
Odpowiedz
16 1
zgłoś
gość 12.03.2013 01:22
Dobrze mu Justin powiedzial "I will fucking beat the shit out of you!"
Odpowiedz
10 14
zgłoś
ivss 12.03.2013 01:23
A z drugiej strony to się puszcza, więc chyba jednak nie aż tak załamany.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 12.03.2013 01:23
pudel ,usuwaj spamerów wklejających wypracowania bo syf tu się ostatnio robi
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 12.03.2013 01:31
dajcie chlooakowi spokoj.. to zle ze jeat smutny bo zerwali? wolelibyscie by dupczyl jak j clooney?!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 12.03.2013 01:31
Jak praktycznie każdy z disneya ...
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 12.03.2013 01:32
nie rób z siebie ofiary, codziennie tysiące nastolatków przechodzą przez "depresje" z powodu miłostek które w nadym momencie są najwazniejsze na swiecie, DO WESELA SIE ZAGOI ;)
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 12.03.2013 01:36
gość: Jak praktycznie każdy z disneya ...
On nie jest z Disneya, glupku.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 12.03.2013 01:40
ide spać
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 12.03.2013 01:41
gość: Żeby wejść do amer. show biznesu i zrobić długotrwałą karierę trzeba się zaprzedać, dosłownie i w przenośni, do branży dostają się tylko ludzie, którzy zrobią wszystko dla sławy i pieniędzy. Zwykle są to jednostki, które miały do czynienia z patologią w rodzinie przez co nie wykształciły w sobie odpowiedniego kręgosłupa moralnego bądź potrafią żyć tylko na pełnych obrotach, bez chwili spokoju, „na ostro” (co daje show biznes), bo inaczej czują pustkę (Rihanna – ojciec narkoman i alkoholik, Minaj – ojciec bił matkę i ją, posunął się do podpalenia ich domu, Pink – ćpała już w wieku 13 lat, też heroinę, Fergie – hera i seks od lat nastoletnich, Aguilera – ojciec żołnierz, po tym jak matka Christiny znalazła jej 4letnią córkę z zakrwawioną w wyniku pobicia przez ojca twarzą, postanowiła od niego odejść). Inny rodzaj gwiazd to małpki tresowane na gwiazdy przez rodziców od maleńkości, często wychowywane w rodzinie artystów bądź ludzi związanych z show biznesem (Beyonce, Britney, Christina, Whitney, Mariah). Lady Gaga – wiadomo, w jakim towarzystwie się obracała zanim została globalną gwiazdą – nocne kluby, kokaina, striptizerki. Tacy ludzie mają 1 cel w życiu – zrobić karierę, i nie widzą innego powodu swojego istnienia na tym świecie, to jest ich sens życia, do tego dążą i są gotowi zapłacić każdą cenę. Chore umysły. Okultyści rządzą ich duszami i popkulturą, która największy wpływ ma na młodych (przyszłość każdego narodu...). Nikt dobry, normalny, stabilny, rozsądny, kto nie chce się pozbyć resztek dobra, szlachetności w sobie nie wytrzymałby tam długo, nie odnalazłby się tam. I dlatego nikomu, kto pochodzi z pełnej, szczęśliwej, kochającej rodziny z kręgosłupem moralnym, nie proponują żadnych karier. Nie opłaca się promować globalnie kogoś takiego, by potem wysłać go do psychiatryka i nie mieć z niego żadnego zysku.
Twoj komentarz jest ciekawszy od zamiszczonego artykulu :)
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 12.03.2013 01:49
Wyprali mu mózg Killluminati..tylko patrzeć, jak się stoczy..
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 01:59
gość:
gość: Żeby wejść do amer. show biznesu i zrobić długotrwałą karierę trzeba się zaprzedać, dosłownie i w przenośni, do branży dostają się tylko ludzie, którzy zrobią wszystko dla sławy i pieniędzy. Zwykle są to jednostki, które miały do czynienia z patologią w rodzinie przez co nie wykształciły w sobie odpowiedniego kręgosłupa moralnego bądź potrafią żyć tylko na pełnych obrotach, bez chwili spokoju, „na ostro” (co daje show biznes), bo inaczej czują pustkę (Rihanna – ojciec narkoman i alkoholik, Minaj – ojciec bił matkę i ją, posunął się do podpalenia ich domu, Pink – ćpała już w wieku 13 lat, też heroinę, Fergie – hera i seks od lat nastoletnich, Aguilera – ojciec żołnierz, po tym jak matka Christiny znalazła jej 4letnią córkę z zakrwawioną w wyniku pobicia przez ojca twarzą, postanowiła od niego odejść). Inny rodzaj gwiazd to małpki tresowane na gwiazdy przez rodziców od maleńkości, często wychowywane w rodzinie artystów bądź ludzi związanych z show biznesem (Beyonce, Britney, Christina, Whitney, Mariah). Lady Gaga – wiadomo, w jakim towarzystwie się obracała zanim została globalną gwiazdą – nocne kluby, kokaina, striptizerki. Tacy ludzie mają 1 cel w życiu – zrobić karierę, i nie widzą innego powodu swojego istnienia na tym świecie, to jest ich sens życia, do tego dążą i są gotowi zapłacić każdą cenę. Chore umysły. Okultyści rządzą ich duszami i popkulturą, która największy wpływ ma na młodych (przyszłość każdego narodu...). Nikt dobry, normalny, stabilny, rozsądny, kto nie chce się pozbyć resztek dobra, szlachetności w sobie nie wytrzymałby tam długo, nie odnalazłby się tam. I dlatego nikomu, kto pochodzi z pełnej, szczęśliwej, kochającej rodziny z kręgosłupem moralnym, nie proponują żadnych karier. Nie opłaca się promować globalnie kogoś takiego, by potem wysłać go do psychiatryka i nie mieć z niego żadnego zysku.
Twoj komentarz jest ciekawszy od zamiszczonego artykulu :)
Niektórzy się buntują, bo nie zatracili wartości moralnych, jak chociażby Britney (posłuchajcie sobie fragmentu piosenki (opartej na wierszu Britney), która nigdy w całości nie ujrzała światła dziennego,pt. "Rebbelion") i popadają w depresję, albo próbują ich zniszczyć, jak MJa..
Odpowiedz
2 5
zgłoś
gość 12.03.2013 02:04
mały żałosny du..ek
Odpowiedz
3 7
zgłoś
gość 12.03.2013 02:24
Ale przecież on jest brzydki O.o
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 12.03.2013 02:55
O Cię chuj. Pudlu, komentarze pod Bieberem ekstra, na piąteczkę! Jad leje się w co drugim komentarzu. Odczepilibyście się już od niego, jak na swój wiek to i tak dużo znosi.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 12.03.2013 03:11
redaktorki pudla atakują PiS, jak jakiś celebryta o czerwonym rodowodzie typu Wojewódzki, Olbrychski, Kondrat skrytykuje Kaczyńskiego, to od razu to tutaj zamieszczają, żebyście to czytali i chłonęli. Teraz możecie być pewni, że propaganda się nasili. WIECIE DLACZEGO? bo społeczność internetowa zaplanowała protesty na 20 marca. WŁADZA BOI SIĘ LUDU NA ULICACH, bo może go być jeszcze więcej niż jak za czasów ACTA, bo wyjdą nie tylko młodzi, ale i starsi, bezrobotni, niewolnicy pracy, może wyjść każdy niezadowolony, który np. musiał czekać na leczenie miesiącami. MEDIA TUSKA GROMADZĄ SIŁY I ZACZNIE SIĘ PO RAZ KOLEJNY WIELKA PROPAGANDA. Bo oni dobrze wiedzą, że ludzie przypominają sobie, że za Kaczyńskiego było coraz lepiej, że z korupcją walczono a nie ją rozwijano, zaczynają zauważać, że to wielka propaganda tvn-wyborcza-onet-reszta lewackich mediów podpuściła ich przeciw Kaczyńskiemu, żeby wybrać pieszczocha tych mediów, który zresztą jest tylko marionetką w rękach globalistów, elity, która pociąga za sznurki wielu polityków świata. Podczas gdy dzieci chodzą głodne i nieraz mają tylko posiłek (szkolny) przez cały dzień w brzuchu, niesioł każe żreć szczaw a tusk w tym czasie odbiera order od kanclerz merkel. OTWÓRZCIE OCZY. Teraz ataki się nasilą, bo salon jest przerażony, już w tamtym tygodniu sam adam michnik/szechter pokwapił się do studia tvn24, a tusk osobiście do radia do olejnik, żeby szerzyć propagandę, wysłali same autorytety w tej kwestii. Zrozumcie ludzie, że naszymi wrogami są właśnie oni, ci którzy utrzymują, że nam żyje się dobrze, choć jest gorzej niż kiedykolwiek, ci ludzie, w tym rządowy pudel, nie chcą powrotu Kaczyńskiego, bo on jest ich wrogiem, skończyłaby się korupcja, premie, lewe interesy, przekręty na grube miliony, a przede wszystkim skończyłby się PLAN WYNISZCZANIA POLSKI, który jest CELEM elit.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 215