Wtorek 12.03.2013

Tadla i Kret JAKO RODZINA? (ZDJĘCIA)

Beata Tadla Jarosław Kret

Tadla i Kret JAKO RODZINA? (ZDJĘCIA)

Beata Tadla i Jarosław Kret nie tracą czasu. Zaledwie kilka tygodni temu wyszło na jaw, że nowa prezenterka Wiadomości znalazła sobie w Telewizji Polskiej nowego partnera. Szybko zaczęły się pojawiać doniesienia o łączącym ich uczuciu.

Wczoraj wieczorem Tadla i Kret postanowili zaprezentować się już oficjalnie jako rodzina. Na galę przyznania Telekamer przyszli z synem prezenterki, Jasiem.

Miejmy nadzieję, że ich związek potrwa dłużej i nie skończy się jak medialna miłość Kreta z Agatą Młynarską, z którą pogodynek zerwał udzielając mało romantycznego wywiadu.

Zobacz: "Muszę poradzić sobie sam ze sobą" 

Tadla i Kret JAKO RODZINA? (ZDJĘCIA)Tadla i Kret JAKO RODZINA? (ZDJĘCIA)Tadla i Kret JAKO RODZINA? (ZDJĘCIA)Tadla i Kret JAKO RODZINA? (ZDJĘCIA)Tadla i Kret JAKO RODZINA? (ZDJĘCIA)Tadla i Kret JAKO RODZINA? (ZDJĘCIA)

Komentarze (819)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:19
taki fircyk w zalotach z niego
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:20
taki fircyk w zalotach z niego
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:20
akurat...wydupczy i pojdzie w sina dal.....stary kawaler nie nadaje sie ani na meza ani ojca!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:20
gość: za ładna dla nieho ale niech sie im wiedzie
pewnie czuje się dziewczynka:-)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:20
A ten synuś Tadli to jakiej jest płci...bo jak go widzę i słyszę, to mam wątpliwości...??
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:20
Szkoda, że pani Tadla zapomniała o tym jak pan Kret obchodzi się z partnerkami. Przecież mu się chyba jakiś czas temu dziecko urodziło czy nie? W każdym razie nie słynie z stabilności.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:20
tedla mały karakan
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:21
gość:
gość: Tadla, choć to ładna kobieta - wygląda tu jak czarownica...
spojrz w lustro
prawde napisala..wyglada jak wiedzma!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:21
gość: szczęścia! po tej głupiej Młynarskiej pan Kret zasługuje na fajną kobitkę :)
Po Młynarskiej to była jeszcze Małgorzata Kosturkiewicz, z którą ma dziecko:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:21
gość: A ten synuś Tadli to jakiej jest płci...bo jak go widzę i słyszę, to mam wątpliwości...??
buhahaha
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:21
ciekawe co na taki lans ojciec tego chłopca?Ona wtulona w Kreta a synek na doczepkę..."rodzina"
Odpowiedz
1 0
zgłoś
huhu 12.03.2013 10:22
a ten młody gra w 'na wspolnej' :D!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 12.03.2013 10:22
jak sie maja ku sobie to ich sprawa po co robić z tego taka aferę.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:22
z synka zrobiła pajaca
Odpowiedz
3 0
zgłoś
marzena 12.03.2013 10:22
a to wczoraj był Halloween???
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:22
kurdupel z tejTadli
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:22
gość:
gość: szczęścia! po tej głupiej Młynarskiej pan Kret zasługuje na fajną kobitkę :)
Po Młynarskiej to była jeszcze Małgorzata Kosturkiewicz, z którą ma dziecko:)
niby czemu Mlynarska glupia??? to on jest pajac
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:23
dziwie sie Tadli, ladna kobietka - zwiazala sie ze starym lowelasem ktory ja rzuci bo on sie szybko nudzi. I zamiast dac mu za soba pobiiegac to zlapala jak kawal szynki a to zwykly z-boczek jest. Po jego postawie widac ze odgradza sie od niej. Ze chyba jest zbyt DO, on zdystansowany.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:23
dla mnie to taki szczurek...ale skoro jej pasi..
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:23
marzena: a to wczoraj był Halloween???
hahaha dobre
Odpowiedz
3 0
zgłoś
lee 12.03.2013 10:23
odbilo jej totalnie, ale jak to mowia-milosc jest slepa
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 12.03.2013 10:23
Kurde ona jest naprawde ładna
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:24
ALE BRZYDKA SUKIENKA
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:24
gość: z synka zrobiła pajaca
dopasowala go do kreta...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:25
pouzywa i zostawi glupie te baby same sobie winne
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:25
Dwa celebryckie buraki z nich plus synuś-potencjalny burak celebryta.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:25
by się wstydzili dziadostwo
Odpowiedz
0 2
zgłoś
ola 12.03.2013 10:25
Fajna para. Powodzenia
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 12.03.2013 10:26
wyglądają na szczęśliwych i pasują do siebie. Tadla i Krecik są ok
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 12.03.2013 10:26
niezle tempo. Wspólczuje tylko patrnerce-bylej partnerce,która musi teraz oglądac te zdjęcia. Miesiąc temu z nią tworzyl rodzinę,,dziś afiszuje się już z inną. sadzę,ze ani jedno ani drugie nie jest zdolne do głębszego uczucia. I kiedy mija pierwsza fascynacja wymieniają na nowy model.Pewnego dnia syn p. Tadli zapyta jej: a jutro będzie spał u nas Jarek,czy Marek czy może Franek?? Myślę,że w przyszłości stworzy identyczny schemat rodziny: jak mama, czyli co 3 miesiąca inna i kolejne alimenty.