Piątek 21.09.2007

"Byłem kiedyś z facetem!" GEJOWSKA SPOWIEDŹ MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO!

Michał Wiśniewski geje

Michał Wiśniewski przyznał się do homoseksualnej przeszłości! W wywiadzie dla portalu Gaylife.pl, który niewiadomo czemu przeszedł zupełnie bez echa, przyznaje się otwarcie do tego, że spotykał się z mężczyznami.

Dawno odeszły w zapomnienie czasy, kiedy utrzymywał się grając koncerty w łódzkich i warszawskich klubach gejowskich, chodził ze swoimi chłopakami za rękę i był jednym z nas - pisze Gaylife. Przeprowadziliśmy prawie trzygodzinny wywiad, zadając szereg pytań, których zabrakło w kolorowej prasie czy w programie telewizyjnym "Jestem jaki jestem".

Oto najciekawsze fragmenty (zdaniem Pudelka):

Santi: Pamiętam ciebie z gejowskich klubów w Łodzi i zapytam wprost, czy jesteś jednym z nas?

Wiśniewski: Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i takie doświadczenia.

Santi: No dobrze, ale pojawia się w takim razie dysonans. Z jednej strony ludzie pamiętają ciebie z klubów gejowskich, a z drugiej kojarzą z gazet z żoną, dzieckiem na ręku, inaczej mówiąc jako wzorzec heteroseksualnego mężczyzny.

Wiśniewski: Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety.

(...)

Santi: Mało który polski znany artysta przyznaje się otwarcie do homoseksualizmu. Jak myślisz dlaczego tak jest?

Wiśniewski: Może się czegoś obawiają? Powiem ci tak, kiedyś zapytał mnie o "to" Piotr Najsztub w pierwszym wywiadzie po Opolu lub nawet przed Opolem. Odpowiedziałem mu po prostu tak: "Miałem facetów. Było, minęło."

(...)

Antarex: Czy próbowałeś z facetem stworzyć coś trwałego?

Wiśniewski: Gwarantuję ci, były takie próby. Bardzo się starałem.

Musimy przyznać, że ten wywiad był dla nas sporym zaskoczeniem. Oczywiście nie dlatego, że okazało się, że Michał Wiśniewski jest (był?) gejem, czy też biseksualistą. W końcu to się aż samo narzuca - jaskrawy kolor włosów, zabawne "ciuszki", przebieranie się za kobietę... Ale jak to możliwe, że nikt dotąd nie poruszył głośno tego tematu?

Komentarze (1128)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1128
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 21.09.2007 01:37
HE HE HE HE ALE JAJA
Odpowiedz
2 0
zgłoś
bucek 21.09.2007 01:49
ojej!!ALE JAJA!!!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 21.09.2007 01:49
Zagłosuję na PiS
a ja nie
Odpowiedz
6 3
zgłoś
tvtotal 21.09.2007 01:58
gratuluję doświadczenia Michałku. Dzieciaki będą dumne z tatusia kiedyś
Odpowiedz
2 0
zgłoś
M. 21.09.2007 02:08
na jednym ze zdjęć widać Dodę, chyba ...
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 21.09.2007 03:34
ma sie czym chwalic porazka
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość z USA 21.09.2007 04:37
Rzniecie kapitalistow a CENZURKA jak w KOMUNIE -WSTYD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Vi. 21.09.2007 04:51
Hej pierwaszaaaa!!!!!!!!!!!!!!!eeee tam nic nie jest wazne ja i tak kocham mojego anioleczka a to czy ktos tam cos tam nic mnie nie obchodzi buziaczki jestes wspanialym czlowiekiem.
Moze lepiej nic nie pisz, jak juz masz tak piep***yc 3 po 3.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 21.09.2007 05:31
RZYGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.09.2007 05:52
rower
Odpowiedz
1 0
zgłoś
on 21.09.2007 06:14
Żadna nowość, przyznał się do tego ładnych parę lat temu, ale nie było jeszcze Pudla. Mówił wtedy, że chciał po prostu spróbować jak to jest. Więc ja się pytam: jaki normalny facet próbuje seksu homoseksualnego, tylko dlatego, żeby spróbować ?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.09.2007 06:21
ciekawe który z nich po wywiadzie rodził białe kartofelki...:) ale swoją drogą załosne jest to jak ta ruda maszkara próbuje zrobic wszystko zeby o nim pisano... za niedługo dowiemy sie ze chciał stworzyc rodzine z osłem bardzo chciał ja stworzyc, ale osiół był zbyt uparty... to jest dramat
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 06:30
a co tu jest głośno do poruszania? Jego prywatne życie...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 21.09.2007 06:35
Zrozumcie. Michał był zagubiony i sam nie widział czego chce, czego pragnie. Teraz jest normalnym hetero. Dajcie mu spokój!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
mitzi 21.09.2007 06:35
lubi sie pisiorki!!! oj lubi....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 06:43
PAJAC!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 06:45
ehh... ciognie wszystko ze stanow... pamietacie jak pisal ze trzeba isc do wiezienia?(Hiltonowna itp) narkotyki (wiadomo) to teraz ze jest/byl gejem (enrique bodajze obsciskiwal sie na scenie z facetem)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 06:48
ch* ci w d* xD rotfl!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 21.09.2007 06:55
ON BY SIĘ PRZYZNAŁ, ŻE BYŁ Z KOSMITĄ ŻEBY ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGĘ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ziew 21.09.2007 06:56
Nuda, już się kiedyś przyznawał.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 07:00
hahaha :D ciekawe jak to jest byc zapinanym :p (zart ;p mnie to nie ciekawi :P)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 07:03
Zagłosuję na PiS
a ja nie
a ja tak. też głosuję na PiS
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 07:04
dziwne bo i ja już dawno to słyszałem nawet w programie jestem jaki jestem była krutka zajawka, jakaś dziewczyna z widowni gadała, że go nie lubi bo otwarcie się przyznaje do homoseksualizmu. to jego sprawa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
nameno 21.09.2007 07:11
przeciez jak ich troje wchodzilo z hukiem na rynek było o tym głosno
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 07:12
no michalku kombinuj dalej skad kase jeszcze sciagnąć.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 07:13
To jego prywatna sprawa .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 07:17
Żeby życie miało smaczek - raz dziewczynka, raz chłopaczek...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
..... 21.09.2007 07:21
Wiśnia kiedyś Cie szanowałem jako człowieka interesu, bo od zera doszedłeś do fortuny a teraz już zaczynasz przesadzać z tym pchaniem się do gazet i w ogole do TV.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 21.09.2007 07:23
nie obrażać prawdziwych gejów!! To jest zwykły PEDAŁ!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Peace! 21.09.2007 07:26
o rany... no i co z tego?;/
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1128