Niedziela 31.03.2013

Kondrat ma jednak ROMANS Z 23-LATKĄ?!

Marek Kondrat Antonina Turnau

Kondrat ma jednak ROMANS Z 23-LATKĄ?!

Jak już pisaliśmy, 62-letni Marek Kondrat i 23-letnia Antonina Turnau poznali się w ubiegłym roku na Festiwalu Filmowym Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Turnau pracująca wówczas dla programu WOK Wszystko o Kulturze prowadziła relację z tego wydarzenia, zaś Kondrat był gościem festiwalu. Kilka tygodni później Antonina pomagała już przy inauguracji należącego do aktora sklepu z winami w Krakowie... Zobacz: Co łączy Kondrata z... 23-letnią córką Turnaua?

Wydawało się wówczas, że łączą ich tylko wspólne zainteresowania i praca. Zwłaszcza, że Marek Kondrat i ojciec Antoniny znają się od lat, więc trudno było zakładać, że wywinął staremu przyjacielowi taki numer.

Jednak, jak informuje tygodnik Na żywo, aktora i młodszą od niego o 4 dekady studentkę połączyło prawdziwe uczucie.

Od dawna nie widziałem Marka w takiej euforii - mówi w rozmowie z tabloidem znajomy Kondrata. Po latach apatii znów nabrał apetytu na życie.

To podobno dla niego Antonina zerwała ze spadkobiercą milionowej fortuny Likusów, Arkadiuszem, który planował poprosić ją o rękę. Jak można się domyślać, jej tata nie jest tym wszystkim zachwycony.

Gdy się o tym dowiedział, by zdruzgotany - mówi znajomy rodziny. Dopiero z czasem oswoił się z myślą, że Tosia zakochała się w jego przyjacielu, starszym o 40 lat!

Jak już pisaliśmy, między starymi przyjaciółmi doszło jakiś czas temu do poważnej rozmowy w jednej z warszawskich restauracji. Kondrat był tak wzburzony jej przebiegiem, że nie tylko wyleciało mu z głowy, że nie wolno prowadzić po alkoholu, to jeszcze zapomniał rozłożyć lusterek... Miejmy nadzieję, że już wszystko sobie wyjaśnili. Zobacz: Kondrat prowadzi po winie

Kondrat ma jednak ROMANS Z 23-LATKĄ?!Kondrat ma jednak ROMANS Z 23-LATKĄ?!Kondrat ma jednak ROMANS Z 23-LATKĄ?!Kondrat ma jednak ROMANS Z 23-LATKĄ?!

Komentarze (1144)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1144
Odpowiedz zgłoś
gość 31.03.2013 12:16
WTF??
Odpowiedz zgłoś
gość 31.03.2013 12:16
Ile żarcia na stole! aż jajo nie ważne
Odpowiedz
12 15
zgłoś
gość 31.03.2013 12:17
OMNOMOMOM jego i ją :D
Odpowiedz
15 36
zgłoś
Forever alone ;* 31.03.2013 12:17
I always be forever alone, and christmas my is sad! ;(
Odpowiedz
61 45
zgłoś
gość 31.03.2013 12:17
Milosc nie wybiera :)
Odpowiedz
26 12
zgłoś
gość 31.03.2013 12:17
weeesolych Swiat zycza Ania i Kasia :)
Odpowiedz zgłoś
gość 31.03.2013 12:17
Stary człowiek a może.
Odpowiedz
29 8
zgłoś
gość 31.03.2013 12:17
po co Wy w każdym nagłówku artykułu dajecie wykrzyknik .? W KAŻDYM .?!
Odpowiedz
62 34
zgłoś
gość 31.03.2013 12:18
DO KOŚCIOŁA A NIE NA PUDLU SIEDZICIE!
Odpowiedz zgłoś
gość 31.03.2013 12:18
Nie rozumiem,jak te mlode dziewczyny moga sie oddawac starszym od siebie panom.czy kasa naprawde jest wazniejsza od jakichkolwiek norm?
Odpowiedz
74 15
zgłoś
gość 31.03.2013 12:18
Ich zycie ich sprawa !!!!
Odpowiedz
12 10
zgłoś
gość 31.03.2013 12:18
smaczneeego jajka zycza Ania i Kasia :)
Odpowiedz
7 19
zgłoś
gość 31.03.2013 12:18
weeesolych raz jeszcze zyczy Ania i Kasia łapki w gorę :)
Odpowiedz
35 7
zgłoś
gość 31.03.2013 12:18
Ona i on, niebo i grom. Losów ciągła zmiennośc.
Odpowiedz
53 17
zgłoś
gość 31.03.2013 12:18
Jeżeli im to pasuje to oco chodzi?
Odpowiedz
47 15
zgłoś
gość 31.03.2013 12:18
niech kazdy spojrzy na siebie a potem ocenia innych
Odpowiedz
78 24
zgłoś
gość 31.03.2013 12:19
Ładna dziewczyna a chce sobie zmarnować życie. Taka różnica to za dużo i Kondrat o tym pewnie wie. Lepiej niech to skończy zanim się zacznie na poważnie.
Odpowiedz
46 17
zgłoś
gość 31.03.2013 12:19
Ile jaj ma Obama? Oba ma
Odpowiedz
21 21
zgłoś
gość 31.03.2013 12:19
i co geje lesbijki mogą to i im tez wolno
Odpowiedz
41 7
zgłoś
gość 31.03.2013 12:19
i kto tu będzie czyim teściem, ewentualnie ? ;-). niezła ciekawostka przyrodnicza
Odpowiedz
75 15
zgłoś
gość 31.03.2013 12:19
oczywiście gdyby nie był jednym z najsławniejszych polskich aktorów i zarabiał 1500 zł miesięcznie to i tak by się w nim zakochała! oj kondrat aleś ty głupi
Odpowiedz
79 9
zgłoś
gość 31.03.2013 12:20
Wygląda jak jego wnuczka
Odpowiedz zgłoś
gość 31.03.2013 12:20
5-12 lat różnicy pomiędzy partnerami– spoko, ALE 25-więcej lat różnicy - to już jest patologia, nikt mi nie wmówi, że 20latka i 50latek się szczerze kochają, widział ktoś taki związek, ale bez wielkiej kasy ze strony faceta albo bez urody ze strony dziewczyny? nie. Wiadomo, po co dziewczyna zgadza się na takie życie - dla wygody, dla forsy, dla luksusów, dla popularności, którą ma jej mężuś, taka zalegalizowana prostytucja. a mężusiowi chodzi o wyszalenie się póki może, o młode ciałko i o odmłodzenie siebie, bo trudno się pogodzić z wiekiem, bo czuje się, że p***s już niedługo odmówi posłuszeństwa, też rodzaj d****arstwa, bo zostawiasz dzieci, poprzednią żonę dla młodszego modelu.. Ani nie widziałam starego bez kasy w takim związku ani nie widziałam brzydkiej, niezgrabnej, pryszczatej pannicy, którą stary by wziął za żonkę...
Odpowiedz
43 8
zgłoś
gość 31.03.2013 12:20
gość: jestem prawiczkiem 28 letnim :( nie jestem brzydki czy jakis nienormalny (a moze i jestem lol), ale jakos nie cisnie mnie zeby lazic za panienkami :/ (nie jestem tez gejem ;p) Ale chyba mi pewnie tak dobrze, skoro nic z tym nie robie :D ebac system
no penwie, według mnie to duma, że zachowasz czystkosc do ślubu. Nie ma sensu dawać d**y byle tylko meic to z głowy, trzeba to z robić z kims ważnym
Odpowiedz
67 9
zgłoś
gość 31.03.2013 12:20
jedno wielkie kurestwo w tym show biznesie
Odpowiedz
34 7
zgłoś
gość 31.03.2013 12:21
Ich życie aczkolwiek szanse na powodzenie słabe
Odpowiedz
45 10
zgłoś
gość 31.03.2013 12:21
gość: co siedzi w głowie młodej ładnej dziewczynie, która pozwala się dymać starzejącemu się frajerowi? jak można tak się poniżać? gdyby on miał 1000 zł wypłaty, nie był znany i mieszkał w starej poobdzieranej kamienicy to ta jego dziewka by na niego spojrzała w ogóle? no właśnie. To tak a propos tych, którzy twierdzą, że tego typu parki łączy miłość... no może i jest miłość - do pieniędzy i seksu z młodym ciałkiem
no dokładnie. hańba!
Odpowiedz
96 12
zgłoś
gość 31.03.2013 12:21
to jest po prostu niesmaczne
Odpowiedz
8 5
zgłoś
gość 31.03.2013 12:22
Mają przed sobą świetlaną przyszłość.
Odpowiedz
21 8
zgłoś
gość 31.03.2013 12:22
potykają się Tusk, Merkel i Sarkozy. Merkel mówi: - Słuchajcie, co byście mi poradzili, jeden z moich ministrów jest narkomanem, ale nie wiem który! Na to Sarkozy: - I co to za problem? Jeden z moich jest w mafii, też nie wiem który, to chyba gorzej, nie? Wtedy Tusk: - No kochani, to jeszcze nic, u mnie któryś jest fachowcem, i też nie mam pojęcia, kto... //============================================================= - Czym różni się Tusk od psa? - Pies gryzie obcych, a łasi się do swoich. Tusk odwrotnie.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1144