Sobota 06.04.2013

Jolanta Kwaśniewska: "MAMY CZAS NA SEKS"

Jolanta Kwaśniewska Aleksander Kwaśniewski

Jolanta Kwaśniewska:

Jak niedawno wyznał były prezydent, zawiedziony opieszałością córki w dziedzinie powiększania rodziny, "prędzej zostanie ojcem niż dziadkiem".

I rzeczywiście, z tego, co mówi jego żona wynika, że mają znacznie więcej czasu i okazji do seksu niż ich córka.

Ma się czas - powiedziała Jolanta Kwaśniewska w programie Jaka Ona jest, zapytana przez Agatę Młynarską, kiedy znajduje czas na seks. To jeden z tych atrybutów dobrego małżeństwa. To jest jeden z bardzo ważnych fragmentów naszego życia, niezależnie jakiej by się nie pełniło funkcji. Ta bliskość i czułość jest ogromnie ważna.

Pewnie trochę żałuje, że nie udało jej się tego zaszczepić córce. Ola Kwaśniewska i jej poślubiony pół roku temu mąż, Kuba Badach spędzili wprawdzie niedawno trochę czasu razem podczas swojego drugiego miesiąca miodowego w Azji, jednak zaraz po powrocie rozjechali się do własnych mieszkań.

Zobacz też: "Kuba jest taki DO SCHRUPANIA"

Jolanta Kwaśniewska: Jolanta Kwaśniewska: Jolanta Kwaśniewska:

 

Komentarze (1426)

Oglądasz 961-990 z 1426
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:12
nie komentuję ! kobieta-dama o seksie na forum swoje wypowiedzi przedstawia ? WSTYD !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:13
gość:
gość:
brokoz: Słowa Kwaśniewskiej są mądre.Jestem 45 lat po ślubie i też mam czas na seks, a moje małżęństwo uważane jest za wzór dla znajomych i moich dzieci.Ja sama jestem szczęśliwą osobą.Cieszy mnie każdy dzień spędzony razem;cy to z wnukami,dziećmi czy w łóżku.
ale opowiadasz o tym w telewizji? dla mnie są to sprawy bardzo osobiste bez względu na wiek, a osób które uprawiająą seks w wieku Pani Joli jest sporo, ale mają też coś co nazywa się dyskrecją i taktem - uważam że mówiąc o "seksie o poranku" niewiele różni się od innych "celebrytek na siłę"
Czyżby ta pani pow. uprawia seks w towarzystwie wnuków to nowość
a skad wiesz ze ssie o poranku?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:13
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: wyszla prawdziwa klasa tej pani
a czemu niby, przeciez wulgaryzmów nie użyła, przecież seks to normalna codzienna sprawa, pomijam wyznawców sekty radia maryja, ludzie seks od zawsze uprawiali nie tylko w celach rozrodu, ale cóż ty najwyrażniej należysz do średniowiecza, i pewnie seks nie sprawia ci przyjemnosci, wstydzisz sie o tym rozmawiac nawet z bliska osoba, smutne, niby kazdy taki nowoczesny a wstydzi sie slowa seks, sami rydzykowcy
powtarzam ,skocz do szkoły swoich dzieci i powiedz jak Mamusia używa Tatusia i jak Tatuś pie..y Mamusię....
a ty skocz do psychiatryka i już tam zostań jak prostych słów nie lapiesz
klasa to twoja wychozi tepy buraku mlynarska zadala jej pytanie wiec odpowiedziala na nie bardzo zachowawczo i z klasa wlasnie ale jak takie tepe lby moga to zrozumiec.moze miala zaprzeczac ze nie ona seksu nie uprawia ahhaah wtedy bylaby by klasa w twoim mniemaniu
ta młynarska co podobno ma tylko szkołe podstawową?????????doborowe towarzystwo ,,po układach to i dyskusja jak ze szkoły podstawowej
jolka kobieta po studiach inteligentna wiec nie oburza sie nawet na takie pytania obojetnie kto by jej zadal i nie ujmuj jej bo sam masz chyba klase podstawowa i do piet jej nie dorastasz mozesz tylko popluc na pudelku
Jakie studia ? Harvard? Mieszkam w USA w naszym towarzystwie tylko osoby po ukończonym H. moga zabierac głos.pzdr cieplutko z Atlanty
Jolka kończła studia prawnicze w Polsce razem ze swoim Olkiem. Olek nie skończył to wiemy a Jolka kto to wie
Z tego co pamietam była córka wojskowego ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:14
gość: nie komentuję ! kobieta-dama o seksie na forum swoje wypowiedzi przedstawia ? WSTYD !!!
taki sam jak udział w reklamie jakis tabletek !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:15
gość: czy tylko ja uwazam ze takie sprawy powinno sie zachowac dla siebie?
Jak widać zle uważamy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:15
Lepiej niech córeczce zeza skoryguje !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:15
gość:
gość: czy tylko ja uwazam ze takie sprawy powinno sie zachowac dla siebie?
Jak widać zle uważamy
popieram wpis nr 1 ,pzdr
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:16
gość: nie komentuję ! kobieta-dama o seksie na forum swoje wypowiedzi przedstawia ? WSTYD !!!
widać to nie jest żadna Dama
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:17
Przypomina mi krogulca hahaha! aA gdybym był krogulcem to co bys powiedziała ? Chciałabym chciała,chciałabym chciała.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:18
Patrz jaki opalony!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:18
gość: wyobrazacie sobie krolowa angielska mowiaca, ze ma czas na seks? Tym sie rozni arystokracja dziedziczona od ayrtokracji wyuczonej :))
to tylko nieroby od pokoleń, nie ma znaczenia jaka to arystokracja. W wieku 30 lat Olkowi ministerstwo specjalnie utworzyli sportu aby się nie nudził
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:19
gość: Przypomina mi krogulca hahaha! aA gdybym był krogulcem to co bys powiedziała ? Chciałabym chciała,chciałabym chciała.
gdybym był młotkowym i z młotkiem ganiał, co byś powiedziała...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:20
gość: Patrz jaki opalony!
od alkoholu zczerniał
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:20
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: wyszla prawdziwa klasa tej pani
a czemu niby, przeciez wulgaryzmów nie użyła, przecież seks to normalna codzienna sprawa, pomijam wyznawców sekty radia maryja, ludzie seks od zawsze uprawiali nie tylko w celach rozrodu, ale cóż ty najwyrażniej należysz do średniowiecza, i pewnie seks nie sprawia ci przyjemnosci, wstydzisz sie o tym rozmawiac nawet z bliska osoba, smutne, niby kazdy taki nowoczesny a wstydzi sie slowa seks, sami rydzykowcy
powtarzam ,skocz do szkoły swoich dzieci i powiedz jak Mamusia używa Tatusia i jak Tatuś pie..y Mamusię....
a ty skocz do psychiatryka i już tam zostań jak prostych słów nie lapiesz
klasa to twoja wychozi tepy buraku mlynarska zadala jej pytanie wiec odpowiedziala na nie bardzo zachowawczo i z klasa wlasnie ale jak takie tepe lby moga to zrozumiec.moze miala zaprzeczac ze nie ona seksu nie uprawia ahhaah wtedy bylaby by klasa w twoim mniemaniu
ta młynarska co podobno ma tylko szkołe podstawową?????????doborowe towarzystwo ,,po układach to i dyskusja jak ze szkoły podstawowej
jolka kobieta po studiach inteligentna wiec nie oburza sie nawet na takie pytania obojetnie kto by jej zadal i nie ujmuj jej bo sam masz chyba klase podstawowa i do piet jej nie dorastasz mozesz tylko popluc na pudelku
Jakie studia ? Harvard? Mieszkam w USA w naszym towarzystwie tylko osoby po ukończonym H. moga zabierac głos.pzdr cieplutko z Atlanty
dzieki przyda sie bo u nas zima , biednemu tozawsze wiatr w oczy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:21
gość:
gość: nie komentuję ! kobieta-dama o seksie na forum swoje wypowiedzi przedstawia ? WSTYD !!!
widać to nie jest żadna Dama
Dama w każdej sytuacji potrafi się zachować
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:21
a jaka pozycja, seks po bożemu, oralny, analny, coś więcej pani prezydentowo nas ten temat, ludzie łakną pani opowieści o Olusiu, szczególnie jak sobie coś dziabnie, jakie prezerwatywy, spirala, czy kalendarzyk, a po tym beza widelczykiem czy palcyma. Gratuluję nobliwości.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:21
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: wyszla prawdziwa klasa tej pani
a czemu niby, przeciez wulgaryzmów nie użyła, przecież seks to normalna codzienna sprawa, pomijam wyznawców sekty radia maryja, ludzie seks od zawsze uprawiali nie tylko w celach rozrodu, ale cóż ty najwyrażniej należysz do średniowiecza, i pewnie seks nie sprawia ci przyjemnosci, wstydzisz sie o tym rozmawiac nawet z bliska osoba, smutne, niby kazdy taki nowoczesny a wstydzi sie slowa seks, sami rydzykowcy
powtarzam ,skocz do szkoły swoich dzieci i powiedz jak Mamusia używa Tatusia i jak Tatuś pie..y Mamusię....
a ty skocz do psychiatryka i już tam zostań jak prostych słów nie lapiesz
klasa to twoja wychozi tepy buraku mlynarska zadala jej pytanie wiec odpowiedziala na nie bardzo zachowawczo i z klasa wlasnie ale jak takie tepe lby moga to zrozumiec.moze miala zaprzeczac ze nie ona seksu nie uprawia ahhaah wtedy bylaby by klasa w twoim mniemaniu
ta młynarska co podobno ma tylko szkołe podstawową?????????doborowe towarzystwo ,,po układach to i dyskusja jak ze szkoły podstawowej
jolka kobieta po studiach inteligentna wiec nie oburza sie nawet na takie pytania obojetnie kto by jej zadal i nie ujmuj jej bo sam masz chyba klase podstawowa i do piet jej nie dorastasz mozesz tylko popluc na pudelku
Jakie studia ? Harvard? Mieszkam w USA w naszym towarzystwie tylko osoby po ukończonym H. moga zabierac głos.pzdr cieplutko z Atlanty
dzieki przyda sie bo u nas zima , biednemu tozawsze wiatr w oczy
a bogatemu diabeł dzieci kołysze.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:22
gość:
gość: jak można się bzykać w tym wieku fuj
dopiero można się bzykać super i do woli, nie trzeba uważać, W tym wieku to dopiero seks jest piękny
daj spokoj stara rozpustnico
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:22
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: wyszla prawdziwa klasa tej pani
a czemu niby, przeciez wulgaryzmów nie użyła, przecież seks to normalna codzienna sprawa, pomijam wyznawców sekty radia maryja, ludzie seks od zawsze uprawiali nie tylko w celach rozrodu, ale cóż ty najwyrażniej należysz do średniowiecza, i pewnie seks nie sprawia ci przyjemnosci, wstydzisz sie o tym rozmawiac nawet z bliska osoba, smutne, niby kazdy taki nowoczesny a wstydzi sie slowa seks, sami rydzykowcy
powtarzam ,skocz do szkoły swoich dzieci i powiedz jak Mamusia używa Tatusia i jak Tatuś pie..y Mamusię....
a ty skocz do psychiatryka i już tam zostań jak prostych słów nie lapiesz
klasa to twoja wychozi tepy buraku mlynarska zadala jej pytanie wiec odpowiedziala na nie bardzo zachowawczo i z klasa wlasnie ale jak takie tepe lby moga to zrozumiec.moze miala zaprzeczac ze nie ona seksu nie uprawia ahhaah wtedy bylaby by klasa w twoim mniemaniu
ta młynarska co podobno ma tylko szkołe podstawową?????????doborowe towarzystwo ,,po układach to i dyskusja jak ze szkoły podstawowej
jolka kobieta po studiach inteligentna wiec nie oburza sie nawet na takie pytania obojetnie kto by jej zadal i nie ujmuj jej bo sam masz chyba klase podstawowa i do piet jej nie dorastasz mozesz tylko popluc na pudelku
Jakie studia ? Harvard? Mieszkam w USA w naszym towarzystwie tylko osoby po ukończonym H. moga zabierac głos.pzdr cieplutko z Atlanty
dzieki przyda sie bo u nas zima , biednemu tozawsze wiatr w oczy
a bogatemu diabeł dzieci kołysze.
zgadza sie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:23
gość:
gość: jest piękną kobietą
jaka ona piękna z tym orlim nochalem...ze była pierwszą damą nie czyni ją piękną
Ale juści od Kaczyńskiej ładniejsza jest
Odpowiedz
1 0
zgłoś
mala 06.04.2013 19:24
Zalosne bujdy, he, he, juz niejaka Anastazja -falszywa arystokratka, opisala kilkanascie lat temu seks z roznymi waznymi dupkami i co napisala o Olku? Ano, ze cienki:)) Kto w to wierzy? Ze niby dobry wyglad maja i te opalenizne z solarium? To zawdzieczaja szwajcarskim klinikom
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:25
gość:
gość:
gość: kwasniewski pewno nie raz jak sobie popił to i zlał sie w ich łozko ,,tak sie zyje z pijakiem
i nie tylko zlal
alkoholik to alkoholik większość zna to z autopsji
racja
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:26
buuuhahaha wielka mi dama - jakby byla taka dystyngowana za jaka sie ma nie mowilaby o tym jak ja olek obraca-zwykla wiesniara
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:27
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: wyszla prawdziwa klasa tej pani
a czemu niby, przeciez wulgaryzmów nie użyła, przecież seks to normalna codzienna sprawa, pomijam wyznawców sekty radia maryja, ludzie seks od zawsze uprawiali nie tylko w celach rozrodu, ale cóż ty najwyrażniej należysz do średniowiecza, i pewnie seks nie sprawia ci przyjemnosci, wstydzisz sie o tym rozmawiac nawet z bliska osoba, smutne, niby kazdy taki nowoczesny a wstydzi sie slowa seks, sami rydzykowcy
powtarzam ,skocz do szkoły swoich dzieci i powiedz jak Mamusia używa Tatusia i jak Tatuś pie..y Mamusię....
a ty skocz do psychiatryka i już tam zostań jak prostych słów nie lapiesz
klasa to twoja wychozi tepy buraku mlynarska zadala jej pytanie wiec odpowiedziala na nie bardzo zachowawczo i z klasa wlasnie ale jak takie tepe lby moga to zrozumiec.moze miala zaprzeczac ze nie ona seksu nie uprawia ahhaah wtedy bylaby by klasa w twoim mniemaniu
ta młynarska co podobno ma tylko szkołe podstawową?????????doborowe towarzystwo ,,po układach to i dyskusja jak ze szkoły podstawowej
Młynarska jest nauczycielką polskiego , polonistykę kończyła i pochodzi z prostej linii od Rubinsteina /Zyda/ sama się chwaliła na onecie
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:27
gość: Jak mozna o tym publicznie opowiadac, to przestaje byc intymne.
tym rozni sie kobieta z klasa od kobiety z kasa ta druga za przelew na konto opowie o wszystkim
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 06.04.2013 19:28
gość:
gość:
gość:
gość: kwasniewski pewno nie raz jak sobie popił to i zlał sie w ich łozko ,,tak sie zyje z pijakiem
i nie tylko zlal
alkoholik to alkoholik większość zna to z autopsji
racja
czy bogaty czy biedny skutek alkoholu taki sam a z seksu nici.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 06.04.2013 19:28
gość:
gość: nie komentuję ! kobieta-dama o seksie na forum swoje wypowiedzi przedstawia ? WSTYD !!!
taki sam jak udział w reklamie jakis tabletek !
wczesnoporonnych
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:29
gość:
gość:
gość: jak można się bzykać w tym wieku fuj
dopiero można się bzykać super i do woli, nie trzeba uważać, W tym wieku to dopiero seks jest piękny
daj spokoj stara rozpustnico
z mężem własnym od 36 lat i jedynym niemożliwe abym była rozpustnicą
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:30
gość:
gość:
gość: nie komentuję ! kobieta-dama o seksie na forum swoje wypowiedzi przedstawia ? WSTYD !!!
widać to nie jest żadna Dama
Dama w każdej sytuacji potrafi się zachować
no waśnie D A M A - nie wyobrażam sobie aby PRAWDZIWA DAMA odpowiedziała na takie pytanie, Monice też na wizji zadano pytanie o seks i też na nie odpowiedziała
Odpowiedz