Sobota 06.04.2013

Jolanta Kwaśniewska: "MAMY CZAS NA SEKS"

Jolanta Kwaśniewska Aleksander Kwaśniewski

Jolanta Kwaśniewska: "MAMY CZAS NA SEKS"

Jak niedawno wyznał były prezydent, zawiedziony opieszałością córki w dziedzinie powiększania rodziny, "prędzej zostanie ojcem niż dziadkiem".

I rzeczywiście, z tego, co mówi jego żona wynika, że mają znacznie więcej czasu i okazji do seksu niż ich córka.

Ma się czas - powiedziała Jolanta Kwaśniewska w programie Jaka Ona jest, zapytana przez Agatę Młynarską, kiedy znajduje czas na seks. To jeden z tych atrybutów dobrego małżeństwa. To jest jeden z bardzo ważnych fragmentów naszego życia, niezależnie jakiej by się nie pełniło funkcji. Ta bliskość i czułość jest ogromnie ważna.

Pewnie trochę żałuje, że nie udało jej się tego zaszczepić córce. Ola Kwaśniewska i jej poślubiony pół roku temu mąż, Kuba Badach spędzili wprawdzie niedawno trochę czasu razem podczas swojego drugiego miesiąca miodowego w Azji, jednak zaraz po powrocie rozjechali się do własnych mieszkań.

Zobacz też: "Kuba jest taki DO SCHRUPANIA"

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1427)

Oglądasz 961-990 z 1427
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:12
nie komentuję ! kobieta-dama o seksie na forum swoje wypowiedzi przedstawia ? WSTYD !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:13
gość:
gość:
brokoz: Słowa Kwaśniewskiej są mądre.Jestem 45 lat po ślubie i też mam czas na seks, a moje małżęństwo uważane jest za wzór dla znajomych i moich dzieci.Ja sama jestem szczęśliwą osobą.Cieszy mnie każdy dzień spędzony razem;cy to z wnukami,dziećmi czy w łóżku.
ale opowiadasz o tym w telewizji? dla mnie są to sprawy bardzo osobiste bez względu na wiek, a osób które uprawiająą seks w wieku Pani Joli jest sporo, ale mają też coś co nazywa się dyskrecją i taktem - uważam że mówiąc o "seksie o poranku" niewiele różni się od innych "celebrytek na siłę"
Czyżby ta pani pow. uprawia seks w towarzystwie wnuków to nowość
a skad wiesz ze ssie o poranku?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:13
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: wyszla prawdziwa klasa tej pani
a czemu niby, przeciez wulgaryzmów nie użyła, przecież seks to normalna codzienna sprawa, pomijam wyznawców sekty radia maryja, ludzie seks od zawsze uprawiali nie tylko w celach rozrodu, ale cóż ty najwyrażniej należysz do średniowiecza, i pewnie seks nie sprawia ci przyjemnosci, wstydzisz sie o tym rozmawiac nawet z bliska osoba, smutne, niby kazdy taki nowoczesny a wstydzi sie slowa seks, sami rydzykowcy
powtarzam ,skocz do szkoły swoich dzieci i powiedz jak Mamusia używa Tatusia i jak Tatuś pie..y Mamusię....
a ty skocz do psychiatryka i już tam zostań jak prostych słów nie lapiesz
klasa to twoja wychozi tepy buraku mlynarska zadala jej pytanie wiec odpowiedziala na nie bardzo zachowawczo i z klasa wlasnie ale jak takie tepe lby moga to zrozumiec.moze miala zaprzeczac ze nie ona seksu nie uprawia ahhaah wtedy bylaby by klasa w twoim mniemaniu
ta młynarska co podobno ma tylko szkołe podstawową?????????doborowe towarzystwo ,,po układach to i dyskusja jak ze szkoły podstawowej
jolka kobieta po studiach inteligentna wiec nie oburza sie nawet na takie pytania obojetnie kto by jej zadal i nie ujmuj jej bo sam masz chyba klase podstawowa i do piet jej nie dorastasz mozesz tylko popluc na pudelku
Jakie studia ? Harvard? Mieszkam w USA w naszym towarzystwie tylko osoby po ukończonym H. moga zabierac głos.pzdr cieplutko z Atlanty
Jolka kończła studia prawnicze w Polsce razem ze swoim Olkiem. Olek nie skończył to wiemy a Jolka kto to wie
Z tego co pamietam była córka wojskowego ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:14
gość: nie komentuję ! kobieta-dama o seksie na forum swoje wypowiedzi przedstawia ? WSTYD !!!
taki sam jak udział w reklamie jakis tabletek !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.04.2013 19:15
gość: czy tylko ja uwazam ze takie sprawy powinno sie zachowac dla siebie?
Jak widać zle uważamy