Poniedziałek 08.04.2013

Przybylska: "Do twarzy używam TYLKO KREMU DLA DZIECI!"

Anna Przybylska

Przybylska:

Anna Przybylska, która w tym roku kończy 35 lat, promuje "urodzinowe" wydanie magazynu Cosmopolitan. Aktorka zapewnia, że nie boi się zbliżającej się czterdziestki, a co więcej nawet niespecjalnie walczy z upływającym czasem. W wywiadzie mama trójki dzieci twierdzi, że nie widzi na razie efektów starzenia.

Powiem nieskromnie, że czas mnie nie dotyka. Trochę co prawda wkurza mnie technologia HD, dzięki której na ekranie widać każdą zmarszczkę i starą raszplę zamiast ponętnej kobiety, która świetnie gra, ale na razie się trzymam - mówi Przybylska.

Nie farbuję włosów, bo nie znalazłam jeszcze na głowie ani jednego siwego, do twarzy używam tylko kremu dla dzieci, a nie tych drogich wynalazków - dodaje. Dbam o ciało, dużo ćwiczę - jestem przecież aktorką, a to mój warsztat pracy.

Przybylskie nie brakuje dystansu do samej siebie i na pytanie, czy czuje się symbolem seksu cytuje wypowiedz swojego partnera. Ponoć Jarosław Bieniuk na kolejne doniesienia, iż matka jego dzieci i to ideał kobiety zwykł mówić: Bo nie widzieli cię rano...

Aktorka pojawiła się na aż trzech okładkach magazynu, który obchodzi 16. urodziny:

Przybylska: Przybylska: Przybylska: Przybylska: Przybylska: Przybylska: Przybylska:

Komentarze (708)

Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 08.04.2013 16:06
piękna ona jest
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:07
Mariusz H. , właściciel klubu Eter we Wrocławiu to oszust!!!! Nie wypłaca pieniedzy ludziom i śmieje się im w twarz!!! Wszystkich kiedykolwiek przez niego poszkodowanych proszę o odzew.
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 08.04.2013 16:07
używa takich kremów bo korzysta z medycyny estetycznej to wtedy nie trzeba drogich kremów
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 08.04.2013 16:07
a do biustu tylko silikonowych wkładek
LUDZIE TU JEST HAKIER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 08.04.2013 16:09
gość:
a do biustu tylko silikonowych wkładek
LUDZIE TU JEST HAKIER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na trzeciej stronie miała od razu 90 łapek w dół !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
7 2
zgłoś
gość 08.04.2013 16:09
NIE JESTEŚ AKTORKĄ ! JESEŚ TŁUCZKIEM BEZ MATURY !
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 08.04.2013 16:09
niech coś zrobi ze swoim przepitym głosem
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 08.04.2013 16:10
szpetny, starawy ratlerek z głosem pijaczki
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:11
Na drugiej okladce nie przypomina siebie. Ona jest ladna, naturalne nie wiem po co tutaj photoshop tylko pogardza caly efekt
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:12
jak miałem 35 lat to też mnie czas nie dotykał. Dotknął mnie po 40-tce. A jeszcze bardziej po 45-tce. Ciekawe więc co powie za 5 i za 10 lat. Czas nie dotyka! Dobre sobie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:13
Mariusz H. , właściciel klubu Eter we Wrocławiu to oszust!!!! Nie wypłaca pieniedzy ludziom i śmieje się im w twarz!!! Wszystkich kiedykolwiek przez niego poszkodowanych proszę o odzew.
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 08.04.2013 16:13
Może twarzy nie dotyka, ale ewidentnie szkodzi jej mózgowi. Co wypowiedź to gorzej...
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:14
niezła ściema
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 08.04.2013 16:14
Jest urocza
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:15
a do pupci kremu siwiec
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:16
Powiem skromnie ... Czas nie dotyka ale.... Photoshop nie tylko dotyka ale i dobrze smaruje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:16
To prawda jest sliczna..tylko niech nie robi czytelniczek w "JAJO"
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 08.04.2013 16:16
To chyba ma jakieś inne lustro bo jak ja pokazują w tv wygląda juz niestety staro, zmarszczki koło oczu, twarz lekko zapadnięta , niestety juz nie jest tą śliczną dziewczyną, jak na swój wiek wygląda dobrze ale szału nie ma
Odpowiedz
0 2
zgłoś
zomb czasu 08.04.2013 16:19
a zemby toto myje?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:19
Też używam do twarzy tylko kremu dla dzieci:) Polecam bambino z cynkiem!:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:20
krem dla dzieci dobry do p***sa, nie mam zmarszczek xD
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:22
Piersi robione ale co tam nic nie robi heheh.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 08.04.2013 16:22
Oj dotyka
Odpowiedz
0 1
zgłoś
mochuisle 08.04.2013 16:22
Photoshop na drugiej okladce zrobil z Ani inna kobiete, a szkoda bo akurat Ania nie potrzebuje photoshopa wogole - jest piekna
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:23
oj dotyka dotyka ,tak jak wszystkich i majstruje przy buzi ..komu te kity...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 08.04.2013 16:23
ladna kobieta
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 08.04.2013 16:24
Bogini. Ideał.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 08.04.2013 16:25
Aniu, Aniu, pokory trochę... uwierz dziecinko że są kobietki w Twoim wieku a także ciut starsze i wyglądają lepiej od ciebie.
Odpowiedz