Poniedziałek 15.04.2013

PIERWSI półfinaliści "Must be the music"!

Must be the music Kora Adam Sztaba Łozo Elżbieta Zapendowska Katedra Ellie Patrycja Baczyńska

PIERWSI półfinaliści

W niedzielę wyemitowano siódmy odcinek Must be the music, który nadal trzyma poziomi, pomimo że to już piąta edycja show. Jurorzy głosowali na sowich faworytów i podpowiadali widzom kto powinien przejść do półfinału. Zdaniem Kory, Sztaby, Łoza i Elżbiety Zapendowskiej najlepsze w ostatniej odsłonie programu były dwa zespoły – Katedra i Primetime. Pochwały zebrała także wokalistka Ellie.

Jako pierwsi na scenie stanęli muzycy z zespołu Hoyraky, którzy stawiają na folkowe brzmienie. Występ lekko rozczarował Łoza, który liczył na "więcej ognia". Kolejny wystąpił Patryk Kumór, który wykonał liryczna piosenkę. Tym razem to Kora była rozczarowana i skrytykowała uczestnika za wybór kawałka. Przed jurorami zaśpiewały także dziewczyny z Singing Birds, które dowiedziały się, że ich wykon był "pyszny".

Damy wyglądają bardzo pysznie. Trochę się zawiodłem, bo liczyłem na więcej. Tu był vintage ale po polsku, którego ja nie łykam – skomentował ich występ lider Afromental.

Natomiast same zachwyty wzbudził zespół Primtime z wyrazistym wokalistą, który nadaje się na celebrytę idealnie. Lubi opowiadać o swoim prywatnym życiu oraz emocjach. Muzycy dostali cztery razy "tak", zaś Kora podsumowała ich występ:

Brak mi słów, no kocham was, kocham, kocham! A dziewczynki będą cię Michał uwielbiać.

Podobnie jurorzy oceniali talent Ellie, czyli 19-letniej Eweliny ze Świnoujścia. Nastolatka wykonała kawałek Selah Sue This World. Jurorzy zachęcali ją do zaprezentowania własnego repertuaru. Szkoda, że w kolejnym etapie raczej nie usłyszymy piosenek Ellie. Same pochwały usłyszała grupa Katedra, która zaryzykowała i wykonała Czesława Niemena.

To trochę ryzykowne wykonywać utwory Czesława Niemena. Duża oszczędność w środkach ale o to chodziło. Super – powiedział Sztaba po ich występie.

Ostatecznie w półfinale zobaczymy zespół Katedra oraz niewidomą wokalistkę, Patrycję Baczyńską.

PIERWSI półfinaliści PIERWSI półfinaliści

Komentarze (183)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 183
Odpowiedz
8 11
zgłoś
gość 15.04.2013 01:21
pomagajcie na poomoc i pomagamonline :))
Odpowiedz zgłoś
gość 15.04.2013 01:22
Fajny program
Odpowiedz zgłoś
gość 15.04.2013 01:23
Ta niewidoma dziewczyna jest niesamowita
Odpowiedz
38 10
zgłoś
gość 15.04.2013 01:24
gość: 3162367019 na alleg.ro
słuchaj gościu spierdalaj z tym gównem rozumiesz !!!
Odpowiedz zgłoś
gość 15.04.2013 01:24
pudel czemu nie pozbyłeś się 3000 wpisów w artykule o x factorze, skoro wiesz, że to spam? ma wyglądać na to, ze program tai popularny? jedziesz czasem po tvnie ale jednak wy się chyba lubicie
Odpowiedz
8 25
zgłoś
gość 15.04.2013 01:25
Kocham Pawła ....Buziaczki skarbie ;***
Odpowiedz
23 29
zgłoś
gość 15.04.2013 01:25
nie lubię kory, ma sie za Bóg wie co i poniża czasem uczestników dla oglądalności
Odpowiedz zgłoś
gość 15.04.2013 01:25
wk****a mnie Marcin Rock
Odpowiedz
14 14
zgłoś
gość 15.04.2013 01:25
gość: Kocham Pawła ....Buziaczki skarbie ;***
Ja też :)
Odpowiedz
92 8
zgłoś
gość 15.04.2013 01:26
to jest kpina jak zwykle na litosc.
Odpowiedz zgłoś
gość 15.04.2013 01:26
prawdziwe gwiazdy mamy po mbtm, a po x factorze czy the voice? ktoś cos słyszał od podsiadło? o gienku też cisza, a to w ogóle wygrał voice? no właśnie...
Odpowiedz zgłoś
gość 15.04.2013 01:26
niech wygra najlepszy !!!
Odpowiedz
21 6
zgłoś
gość 15.04.2013 01:26
jest ciepło jest wiosna :)))
Odpowiedz
18 7
zgłoś
gość 15.04.2013 01:26
pudel leci w wuja nie od dzis
Odpowiedz
31 7
zgłoś
gość 15.04.2013 01:27
Ide do sasiadki na numerek.Dobranoc.
Odpowiedz
16 6
zgłoś
gość 15.04.2013 01:27
polskie podrobki zachodnich programow
Odpowiedz zgłoś
gość 15.04.2013 01:27
jakiś cwel z tvnu zaspamował artykuł o x factorze z wczoraj, żeby sprawiało to wrażenie, że program jest bardzo namiętnie komentowany przez internautów, co za żal, tvn się rozlatuje i broni resztkami sił w bardzo żenujący sposób
Odpowiedz zgłoś
gość 15.04.2013 01:27
jakiś cwel z tvnu zaspamował artykuł o x factorze z wczoraj, żeby sprawiało to wrażenie, że program jest bardzo namiętnie komentowany przez internautów, co za żal, tvn się rozlatuje i broni resztkami sił w bardzo żenujący sposób
Odpowiedz zgłoś
gość 15.04.2013 01:27
Ogladalam program i powiem, tylko tyle,ze sie podobal.
Odpowiedz
7 7
zgłoś
gość 15.04.2013 01:27
bede jechal ostro, nutella i ja.
Odpowiedz
11 11
zgłoś
gość 15.04.2013 01:27
gość: Ide do sasiadki na numerek.Dobranoc.
WYPIERDALAJ GEJU
Odpowiedz
14 4
zgłoś
gość 15.04.2013 01:28
Co sie dzieje ze spamerami?Wypad ch...uje!
Odpowiedz
7 4
zgłoś
gość 15.04.2013 01:28
gość: bede jechal ostro, nutella i ja.
na c**j się pucujesz
Odpowiedz
15 15
zgłoś
gość 15.04.2013 01:28
gość: wk****a mnie Marcin Rock
ja mam wrażenie, że on ćpa przed programem dla rozluźnienia...
Odpowiedz
8 7
zgłoś
gość 15.04.2013 01:28
gość:
gość: Ide do sasiadki na numerek.Dobranoc.
WYPIERDALAJ GEJU
Daj kiche.
Odpowiedz
47 7
zgłoś
gość 15.04.2013 01:29
ta niewidoma ma dobry głos ale odspiewała piosenkę w tak pusty bezrefleksyjny sposób, że zastanawiałam się, czy ona ma mózg, zero emocji, jak jakieś zombie
Odpowiedz
6 4
zgłoś
gość 15.04.2013 01:31
gość:
gość: Ide do sasiadki na numerek.Dobranoc.
WYPIERDALAJ GEJU
Dawaj tu kiche.
Odpowiedz
52 9
zgłoś
gość 15.04.2013 01:33
Kurde sorry ale ta dziewczyna z tym karaoke nie powinna przejść z całym szacunkiem
Odpowiedz
37 6
zgłoś
gość 15.04.2013 01:33
Kurde sorry ale ta dziewczyna z tym karaoke nie powinna przejść z całym szacunkiem
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 15.04.2013 01:35
gość:
gość: Ide do sasiadki na numerek.Dobranoc.
WYPIERDALAJ GEJU
Ja geju?Co ty! Wiem po co mam Wacusia.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 183