Wtorek 16.04.2013

Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką "Kate Rozz"!

Olga Sieniawska Olga Fibak Olga Sieniawska-Fibak Wojciech Fibak

Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką

Jak już pisaliśmy, w środowisko lubiących młode dziewczyny milionerów wkręciła Katarzynę Gwizdałę koleżanka ze studiów prawniczych, Olga Sieniawska. Obie miały wtedy po 19 lat, jednak Olga zdążyła już skutecznie zakręcić się koło starszego od niej o 23 lata Wojciecha Fibaka. Wkrótce potem wzięli ślub. Sieniawska zaczęła prowadzić wymarzone "światowe życie" na trzy domy. Oprócz nieruchomości w Warszawie Fibakowie mają także dom w Monte Carlo i Megeve we francuskich Alpach.

Gwizdała, zachwycona taką "karierą" przyjaciółki, postanowiła szybko pójść w jej ślady i też nie musieć chodzić do zwykłej pracy. Zobacz: Od 14 lat kręciła się koło show biznesu! Jak się okazało, nie poszło jej najlepiej. Wprawdzie udało jej się poślubić poznanego przez Fibaków bogatego Jeana Manuela Rozena, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Drugi związek, z Piotrem Adamczykiem, skończył się jeszcze gorzej.

Jak informuje tygodnik Twoje Imperium, przestało układać się również drugiej z ambitnych przyjaciółek. W tym wypadku nie wiadomo, co dokładnie poszło nie tak, jednak do I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy Olgi i Wojciecha Fibaków. Pierwsza rozprawa została wyznaczona na 11 czerwca. Wygląda więc na to, że przyjaciółki rozwiodą się mniej więcej w tym samym czasie.

Co ciekawe, jak to często bywa w show biznesie, jeszcze niedawno zapewniali publicznie, że są szczęśliwą i dobraną parą. W reportażu na ich temat, który ukazał się na łamach Vivy, opowiadali o swojej miłości.

Na pewno nic się nie zmieni. Jestem kobietą jednego mężczyzny - deklarowała Sieniawska zapytana o przyszłość związku ze starszym o 23 lat tenisistą. Mamy też i swoje gorsze dni, jak w każdym małżeństwie. Chociaż właściwie się nie kłócimy.

Opowiadała również o ich córce, 6-letniej Ninie:

Wojtek jest doskonałym ojcem, traktuje Ninę niesłychanie poważnie. Nawet jego starsze córki trochę zazdroszczą. Mówią: "Kiedy byłyśmy małe, nie miałeś dla nas tyle czasu". Ale on miał wtedy dwadzieścia parę lat i karierę tenisisty przed sobą. Teraz jest starszy, może sobie pozwolić na korzystanie z czasu dla rodziny.

Dziewczyny, nie martwcie się, na pewno znajdziecie sobie jeszcze jakichś milionerów. Po tych wywiadach i okładkach Vivy jesteście już prawie sławne.

Zobaczcie zdjęcia Fibaków z salonów:

Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką Fibak ROZWODZI SIĘ z przyjaciółką

Komentarze (652)

Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 16.04.2013 09:43
Czy oni nie potrafia znalezc sobie naprawdę urodziwych partnerek?
Odpowiedz
3 1
zgłoś
mj 16.04.2013 09:45
Jak widać panowie sa "urodziwi" a panie cnotliwe...inaczej - wg schematu sowieckiego,gdzie "panowie" i "panie" potrafili co tydzień brać nowy "ślub". Nihil novum sub sole.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2013 09:46
Ale trzeba przyzna, że jest nie najgorsza.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2013 09:46
patrząc na te foty domyślam się co mogło być przyczyna-ona chyba ciagle chodzi głodna-takie to chude, mizerne, a przecież zdjęcia zawsze pogrubiają, wiec w realu to tyczka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2013 09:47
szkoda, ładna jest
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 16.04.2013 09:50
Rozz zakreci sie wokol Fibaka:).
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2013 09:50
gość: Babka polowała na niego i śmiem twierdzić, że nigdy nie była w nim zakochana. Tak się kończy, jeśli zamiast normalnej kobiety, która pójdzie z tobą na piwo ,usmaży rybę złowioną w rzece a jeśli trzeba pomilczy, bierze się zmanierowaną i nieszczerą kukiełkę.
a jeśli facet nie chodzi na ryby tylko jeździ do Monte Carlo, nie naprawia sam auta, nie potrzebuje sprzątaczki bo jest pani Jadzia to co? ma byc sam? bez przesady ma prawo wybrac sobie kobietę jaka mu sie podoba, nie wziął jej siłą ani ona jego.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2013 09:51
gość: wszyscy ci znaczacy wybieraja sobie na zone dziewczxyny puste acz urodziwe i dlatego potem sie rozwodza zamiast wziac sobie przyslowiowa Marysie i byc szczesliwym do koncz swoich dni
maryśka jest z reguły durna, zresztą dlaczego mieliby szukać dziewczyny na kasie w biedronce? po co im pustaki bez wykształcenie za które mieliby się wstydzić
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.04.2013 09:52
gość: wszyscy ci znaczacy wybieraja sobie na zone dziewczxyny puste acz urodziwe i dlatego potem sie rozwodza zamiast wziac sobie przyslowiowa Marysie i byc szczesliwym do koncz swoich dni
a po co mu ,,Marysia "na starosc?Zmieni na nowy,silnie zakochany w kasie model.Piekna,zgrabna młoda,dziewczyna,naprawde ogromne predyspozycie i duze samozaparcie przytulec sie do takiego starego dziadka.Nie wiem co gorsze stac na ulicy i dawac tyłka byle komu,czy trzymac sie portfela bogarego sponsora.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2013 09:55
gość:
gość: Babka polowała na niego i śmiem twierdzić, że nigdy nie była w nim zakochana. Tak się kończy, jeśli zamiast normalnej kobiety, która pójdzie z tobą na piwo ,usmaży rybę złowioną w rzece a jeśli trzeba pomilczy, bierze się zmanierowaną i nieszczerą kukiełkę.
a jeśli facet nie chodzi na ryby tylko jeździ do Monte Carlo, nie naprawia sam auta, nie potrzebuje sprzątaczki bo jest pani Jadzia to co? ma byc sam? bez przesady ma prawo wybrac sobie kobietę jaka mu sie podoba, nie wziął jej siłą ani ona jego.
obydwoje do jakiegos czasu byli zadowoleni z panującego układu.Jak jej zbrzydło,facet znajdzie sobie nowa ,moze nawet bardziej reprezentacyjna modelkę,stac go:)
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 16.04.2013 09:56
te wielkie biorą bogatych karłów, a o oni mówią OK!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:04
Nie dziwię się jej,widzieć obok siebie paskudną gębę Fibaka....brrrrr
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:05
to sie nazywa prostytucja
Odpowiedz
2 0
zgłoś
JOO 16.04.2013 10:05
MOŻE KATE ROZZ BYŁBY CHĘTNA NA PANA FIBAKA?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:05
Oślica nr 2
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:06
Znudził jej się stary dziadek. A po podziale majątki będzie zabezpieczona finansowo i będzie szukać następnej ofiary.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:06
Znam więcej takich studentek prawa. Nie idą na studia po wiedzę, tylko po to żeby faceta złapać.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:06
ale ona ma klase...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:08
Ta pani nie ma gustu.Tyle kasy,zero smaku.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:08
Znudził jej się stary dziadek. A po podziale majątki będzie zabezpieczona finansowo i będzie szukać następnej ofiary.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:08
to moze jakis burdelik sie otworzy z tej okazji?...
Odpowiedz
0 1
zgłoś
jakis facet 16.04.2013 10:11
A ja myślę ze kasskka się kończy i pora zwijać mandzur 😄
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:11
No tak, za stara się zrobiła....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:11
No tak, za stara się zrobiła....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:11
No tak, za stara się zrobiła....
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:20
Ludzie co wy piszecie Fibak ma już młodszą .Tym razem róznica będzie powyżej 40 lat
Odpowiedz
0 0
zgłoś
KOSMOS 16.04.2013 10:22
Stare pryki...i ich dziweczki....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:25
nie cierpię tej pustej Kate
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.04.2013 10:26
To stara wypracowana metoda! Dziecko jedno wystarczy, alimenty beda!
Odpowiedz