Sobota 20.04.2013

Kim DOSTAŁA ROZWÓD!

Kris Humphries Kim Kardashian

Kim DOSTAŁA ROZWÓD!

Po wielu miesiącach sądowej i medialnej walki Kris Humphries w końcu podpisał papiery rozwodowe i tym samym zakończył swoje małżeństwo z Kim Kardashian. W ten sposób ostatecznie sportowiec i celebrytka przestali odstawiać szopkę, którą zaczęli w 2011 roku. Przypominamy, że po całych 72 dniach związku para rozstała się uznając, że decyzja o ślubie była wielką pomyłką. Zobacz: "Cały ślub został zaaranżowany na potrzeby telewizji"

Okazuje się, że Krisa nie przekonali wynajęci przez Kim negocjatorzy, ale zwyczajnie zmęczyła medialna nagonka. Dla dobra drużyny koszykarskiej postanowił odciąć się od Kardashianów.

Kris nie chciał, aby jego osobiste życie miało wpływ na zespół. Rozwód miał na niego bardzo negatywny wpływ. Męczyło go także zainteresowanie mediów – powiedział menedżer sportowca.

Zdał sobie sprawę, że nie ma także żadnych szans na udowodnienie, że Kim go oszukała i wykorzystała. Ostatecznie jego prawnikom udało się go przekonać do podpisania rozwodu, gdy uświadomili mu, że przez rozprawy sądowe może stracić najważniejsze mecze. Postanowił w końcu zająć się swoją karierą sportową – dodał.

Teraz Kim może po raz kolejny sprzedać medialny ślub, ale tym razem z gwiazda większego kalibru.

Kim DOSTAŁA ROZWÓD!Kim DOSTAŁA ROZWÓD!Kim DOSTAŁA ROZWÓD!Kim DOSTAŁA ROZWÓD!Kim DOSTAŁA ROZWÓD!Kim DOSTAŁA ROZWÓD!Kim DOSTAŁA ROZWÓD!Kim DOSTAŁA ROZWÓD!Kim DOSTAŁA ROZWÓD!

Komentarze (182)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 182
Odpowiedz
20 10
zgłoś
Jonape 20.04.2013 03:52
Oj tam oj tam ;)
Odpowiedz zgłoś
gość 20.04.2013 03:56
straszne jest to, że za $$$ można mieć wszystko...
Odpowiedz zgłoś
gość 20.04.2013 03:56
Kardashian reprezentuje strasznie niski poziom...
Odpowiedz zgłoś
niebieska 20.04.2013 04:00
Ciekawe kiedy ślub z KW i rozwód...
Odpowiedz
22 3
zgłoś
gość 20.04.2013 04:00
przeciez bylo wiadomo ze i tak podpisze
Odpowiedz
24 2
zgłoś
Analija 20.04.2013 04:09
śluby-rozwody z tego przecież żyją!!!
Odpowiedz
10 17
zgłoś
gość 20.04.2013 04:16
gość: współczuję facetowi... Straszne jest to, że ta kobieta nie ponosi żadnych konsekwencji i jest teraz jeszcze bardziej rozpoznawalna i popularna niż wcześniej... Obejrzyjcie jakikolwiek wywiad z Kim, przy niej Siwiec to członkini mensy.
Przepraszam, a za co ma konsekwencje ponosic? Za jego glupote?
Odpowiedz
29 7
zgłoś
gość 20.04.2013 04:18
Chyba zglupial!! Ona sie puka z czarnym, teraz w ciazy a on jej rozwod daje. Duzo straci na tym!!
Odpowiedz zgłoś
gość 20.04.2013 04:18
W ogole mi nie zal debili ktorzy leca na suki. jest tyle porzadnych kobiet na swiecie a oni wybieraja takie, to pozniej niech sie nie dziwia. To samo Janowski i Adamczyk, hahaha, zostawili porzadne kobiety i poszli za sukami to teraz niech maja.
Odpowiedz
15 0
zgłoś
gość 20.04.2013 04:19
Dla niej on byl tylko marionetka, teraz ma czarnego i dziecko w dridze wiec na tym bardziej zarobi.
Odpowiedz
19 5
zgłoś
gość 20.04.2013 04:21
Jonape: Oj tam oj tam ;)
co za bezsensowny komentarz !
Odpowiedz
12 3
zgłoś
gość 20.04.2013 04:22
niebieska: Ciekawe kiedy ślub z KW i rozwód...
wkrótce
Odpowiedz
6 8
zgłoś
gość 20.04.2013 04:22
Kocham Pawełka buziaczki dla Ciebie misiaczku :***
Odpowiedz
17 6
zgłoś
gość 20.04.2013 04:23
Kim powinna być z nikim
Odpowiedz
30 7
zgłoś
gość 20.04.2013 04:24
kim ona jest ? dziennikarką , aktorka, śpiewa? bo ja nie wiem
Odpowiedz
27 6
zgłoś
gość 20.04.2013 04:25
słyszałem że murzyni specyficznie się pocą i strasznie śmierdzą
Odpowiedz
39 3
zgłoś
gość 20.04.2013 04:26
Nie zapominajmy że Kim zabiła kota ! Nie zapominajmy że ich rodzina wykorzystuje ludzi w Chinach w fabryce gdzie produkują ich "gadżety" podpisywane ich nazwiskiem. To okropni ludzie nastawieni tylko na pieniądze. Nie cofną się przed niczym. Skoro Kim sprzedała swoją prywatność (seks-video) to nie cofnie się przed niczym. Jej ślub był udawany, dla sławy. Teraz jest z Kanye też dla sławy. Tyje dla sławy żeby po porodzie zgarnąć grube miliony za schudnięcie i promowanie środków odchudzających jakiejś firmy. Wszystko jest FAKE. Przeczytajcie Igrzyska Śmierci - ludzie pokazywani w TV mają całą armię specjalistów od wizerunku, którzy planują wszystko co 'gwiazda' ma powiedzieć, zrobić, założyć itd. Nawet uczą ich jak chodzić, jak gestykulować, jak patrzeć, uśmiechać się, akcentować itd. To sa PRODUKTY.
Odpowiedz zgłoś
gość 20.04.2013 04:26
Urodziła mi sie córeczka dzisiaj w nocy :)))
Odpowiedz
14 6
zgłoś
gość 20.04.2013 04:26
NIE OGLĄDAĆ TVN-U !!
Odpowiedz
22 5
zgłoś
gość 20.04.2013 04:27
gość: kim ona jest ? dziennikarką , aktorka, śpiewa? bo ja nie wiem
medialną idiotką
Odpowiedz
17 2
zgłoś
gość 20.04.2013 04:29
KOCHAM MOJĄ MAMĘ !!!!!
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 20.04.2013 04:29
jestem głodny
Odpowiedz
15 8
zgłoś
gość 20.04.2013 04:30
nic mi ona nie zrobiła ,ale jakoś nie lubię tej lampucery
Odpowiedz
23 4
zgłoś
gość 20.04.2013 04:31
gość: jestem głodny
TO WINA TUSKA !!!!!!!!
Odpowiedz
13 7
zgłoś
gość 20.04.2013 04:31
gość: Kocham Pawełka buziaczki dla Ciebie misiaczku :***
ja też go kocham :)
Odpowiedz
10 5
zgłoś
gość 20.04.2013 04:32
Pudelek to śmietnik
Odpowiedz
11 2
zgłoś
gość 20.04.2013 04:33
to teraz pewnie ślub z K.W ja już mam dość tej całej szopki a to dopiero się zacznie
Odpowiedz
11 6
zgłoś
gość 20.04.2013 04:34
NIE PISAĆ O KIM NIGDZIE
Odpowiedz
7 5
zgłoś
gość 20.04.2013 04:34
Mój ojciec chrapię
Odpowiedz
6 4
zgłoś
gość 20.04.2013 04:35
Kobieta nie idealna !!!!!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 182