Środa 24.04.2013

Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)

Piotr Kukulski Natalia Kukulska Pikej Jarosław Kukulski Monika Borys

Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)

"Kariera" Piotra Kukulskiego, który od kilku miesięcy promuje się w sieci jako raper, musi bardzo irytować jego starszą siostrę. Po wywiadzie nienawidzącej jej macochy, mamy "Pikeja", Moniki Borys, która sugerowała, że Natalka inspirowała ośmieszające i krytykujące ją artykuły w kolorowych gazetach, Natalia zagroziła nawet mediom, ogłaszając, że zabrania przypominać, że Kukulski jest jej bratem i pokazywać jej twarz obok jego żenujących zdjęć.

W zasadzie się jej nie dziwimy. Niestety, jeszcze niedawno sama pozowała z nim do zdjęć... Tych chyba nie zabroni publikować? Nazwisko też mają wspólne i Piotr nie pali się do tego, żeby zmienić je na "Piotr Borys", jak sugerowało wielu z Was w komentarzach.

Co ciekawe, Piotr Kukulski też twierdzi, że wstydzi się siostry. Poprosił nas, żebyśmy "nie nazywali go bratem Natalii". Zasugerował też uroczo, że jest dla niego "nikim", pisząc, że jego ojciec "w przeciwieństwie do niej był kimś".

Niestety, to jedna z rzeczy, której trudno wymagać od mediów i swojej rodziny - nie używania własnego nazwiska. Gwiazdy, a nawet sławni biznesmeni, którzy zrobili ze swoich nazwisk marki, nie mogą wymagać od swoich często nawet dalekich i mało lubianych krewnych, żeby nie próbowali robić dzięki niemu karier. W Polsce najgłośniejszy jest przykład Zbigniewa Grycana, wstydzącego się za medialną "karierę" swojej synowej, za którą chyba niespecjalnie przepada. Jego dramat pogłębia fakt, że wnuczki wdały się zdecydowanie w mamę i marzą o karierze "polskich Kardashianek". Za granicą najsłynniejszy jest oczywiście przykład Paris Hilton. Dziadek Hilton wstydził się za nią co najmniej tak bardzo jak Grycan za Grycanki i nawet chyba ją w końcu wydziedziczył.

Natalia Kukulska jest sławna w całym kraju dzięki piosence z dzieciństwa, której podobno trochę się wstydzi. Później miała jeszcze kilka hitów, ale fakt, że kojarzą ją prawie wszyscy Polacy, zawdzięcza w dużej mierze właśnie Puszkowi Okruszkowi oraz temu, że jest córką Jarosława Kukulskiego i tragicznie zmarłej Anny Jantar.

Jej brat, Piotr, odziedziczył inteligencję i talent po swojej mamie i macosze Natalki. Monika Borys była, zdaje się, kimś w rodzaju PRL-owskiego odpowiednika Mandaryny. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie oglądając na YouTubie jej stare występy muzyczno-taneczne. Potwierdza to też pozując teraz do dziwnych zdjęć z podniesioną nogą.  

Przypomnijmy wspólne zdjęcia Natalki i Piotra, których żadne z nich nie chce dzisiaj oglądać. Zwłaszcza na Pudelku:

Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)Kukulska vs. Kukulski... (ZDJĘCIA)

Komentarze (788)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.04.2013 21:50
Natalia ma talent, który ją broni...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 22:44
masakra...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.04.2013 22:46
A ja go nawet nie znam....tyle w tym temacie mam do powiedzenia.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.04.2013 22:46
pseudo raper ...masakraaa
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 25.04.2013 23:01
kto to k***a jest ?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 25.04.2013 23:01
gość: Natalia jest bardziej znana z "im więcej ciebie tym mniej", przynajmniej dla mnie!
No właśnie w przypadku Natalii, już za dzieciaka (miałam z 9 lat) pamiętam gdy zaczęła nagrywać pierwsze piosenki np. ''Dłoń'' albo właśnie ''Im więcej ciebie tym mniej'' itd.... itd. Zapadła mi w pamięć jako dziewczyna z naprawdę dobrym kawałem głosu. Na wielu zrobiła wrażenie. I tak szczerze powiedziawszy nie wiedziałam kim ona jest, kim była jej matka ojciec itd..... Co ciekawe wtedy za dzieciaka, słyszałam też o Annie Jantar, ale nie łączyłam ją wtedy z Natalią, Choć trzeba przyznać że głos Natalii zrobił na mnie duże wrażenie. Później dopiero coś usłyszałam o jej pokrewieństwie z Anną.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.04.2013 23:12
gość:
gość: Natalia jest bardziej znana z "im więcej ciebie tym mniej", przynajmniej dla mnie!
No właśnie w przypadku Natalii, już za dzieciaka (miałam z 9 lat) pamiętam gdy zaczęła nagrywać pierwsze piosenki np. ''Dłoń'' albo właśnie ''Im więcej ciebie tym mniej'' itd.... itd. Zapadła mi w pamięć jako dziewczyna z naprawdę dobrym kawałem głosu. Na wielu zrobiła wrażenie. I tak szczerze powiedziawszy nie wiedziałam kim ona jest, kim była jej matka ojciec itd..... Co ciekawe wtedy za dzieciaka, słyszałam też o Annie Jantar, ale nie łączyłam ją wtedy z Natalią, Choć trzeba przyznać że głos Natalii zrobił na mnie duże wrażenie. Później dopiero coś usłyszałam o jej pokrewieństwie z Anną.
Wszyscy kojarzą Natalie z jakimś ''Puszek okruszek'' przyznam szczerze że akurat nigdy by mi nie przyszło do głowy że to wykonuje mała Natalka xD ale fajne fajne i urocze zarazem.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.04.2013 23:27
Co to w ogole jest za pajac ???
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 26.04.2013 01:35
Nie Oglądam TVN, TYCH wszystkich pseudocelebrytów, pseudo dziennikarzy jak Olejnik, Pieńkowska, Lis itp.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 26.04.2013 03:54
gość: Nie Oglądam TVN, TYCH wszystkich pseudocelebrytów, pseudo dziennikarzy jak Olejnik, Pieńkowska, Lis itp.
nikogo to nie obchodzi pisiorze,a Lis nie jest z tvnu
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.04.2013 04:47
Pudelki ale z was sukinkoty
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.04.2013 06:45
proste matka natalki to była kobieta z klasą a mataka PIKEJa to k***a a on to playboy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.04.2013 08:00
wyglada jak glupek, i zachowuje sie jak glupek, ale kasa moze sie skonczyc i co wtedy??? natalio raaaaatuuuuj! glupek!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.04.2013 09:12
mało nie zesrałem się ze śmiechu. Dzięki Pudel za poprawienie humoru od rana :)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.04.2013 09:30
co za debil!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 26.04.2013 09:31
ten koleś to jakiś upośledzony czy co?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 26.04.2013 09:33
Natalka to klasa!! Anna jantar to jeszcze większa klasa na wieki. a Matka tego downa to jak sam pudelek to stwierdził "mandaryna" to czego można spodziewać sie po dziecku takiej ku..y
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Andzia 26.04.2013 09:46
Wieśniak!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.04.2013 10:20
kocham puszka okruszka!!!!!!!!! jedna z najpiękniejszych piosenek mojego dzieciństwa !!!!!!!!!!!! uwielbiam natalię kukulską, szkoda, że już nie śpiewa :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.04.2013 10:20
kocham puszka okruszka!!!!!!!!! jedna z najpiękniejszych piosenek mojego dzieciństwa !!!!!!!!!!!! uwielbiam natalię kukulską, szkoda, że już nie śpiewa :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.04.2013 10:20
kocham puszka okruszka!!!!!!!!! jedna z najpiękniejszych piosenek mojego dzieciństwa !!!!!!!!!!!! uwielbiam natalię kukulską, szkoda, że już nie śpiewa :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.04.2013 10:20
kocham puszka okruszka!!!!!!!!! jedna z najpiękniejszych piosenek mojego dzieciństwa !!!!!!!!!!!! uwielbiam natalię kukulską, szkoda, że już nie śpiewa :(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.04.2013 11:54
co tu dużo mówić, układy rodzinne są bardzo skomplikowane, nie tylko w tej rodzinie, i nie należy tu wskazywać na winnego. Być może winna jest rywalizacja w rodzinie, o miłość, o sławę, o tantiemy, tego nie wie nikt na pewno. A jeśli do tego dochodzą dwie różne matki....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.04.2013 11:55
co tu dużo mówić, układy rodzinne są bardzo skomplikowane, nie tylko w tej rodzinie, i nie należy tu wskazywać na winnego. Być może winna jest rywalizacja w rodzinie, o miłość, o sławę, o tantiemy, tego nie wie nikt na pewno. A jeśli do tego dochodzą dwie różne matki....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.04.2013 11:55
co tu dużo mówić, układy rodzinne są bardzo skomplikowane, nie tylko w tej rodzinie, i nie należy tu wskazywać na winnego. Być może winna jest rywalizacja w rodzinie, o miłość, o sławę, o tantiemy, tego nie wie nikt na pewno. A jeśli do tego dochodzą dwie różne matki....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.04.2013 15:31
ojciec w grobie się przewraca
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.04.2013 16:34
gość: ide na obiad
Idź smacznego ! :D
Odpowiedz
2 0
zgłoś
yy 26.04.2013 18:49
co to za debil??
Odpowiedz