Czwartek 25.04.2013

Kate Middleton w 5. miesiącu ciąży! (ZDJĘCIA)

Kate Middleton

Kate Middleton w 5. miesiącu ciąży! (ZDJĘCIA)Agencja FORUM

Kate Middleton długo ukrywała ciążę i nie potwierdzała doniesień prasy na temat nowego członka rodziny królewskiej. W końcu jej brzuszek stał się jednak na tyle wyraźny, że trudno było zaprzeczać informacjom o przyszłym następcy lub następczyni tronu. W trakcie wizyty w National Portrait Gallery w Londynie Kate w końcu przyznała, że jest w piątym miesiącu ciąży i zapewniła o swoim "doskonałym samopoczuciu".

Podczas wczorajszej wizyty w londyńskiej galerii Middleton miała na sobie blado niebieską, krótką sukienkę, która podkreślała jej brzuszek. Zobaczcie, jak wygląda w ciąży:

Kate Middleton w 5. miesiącu ciąży! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKate Middleton w 5. miesiącu ciąży! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKate Middleton w 5. miesiącu ciąży! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKate Middleton w 5. miesiącu ciąży! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKate Middleton w 5. miesiącu ciąży! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKate Middleton w 5. miesiącu ciąży! (ZDJĘCIA)Agencja FORUMKate Middleton w 5. miesiącu ciąży! (ZDJĘCIA)Agencja FORUM

Komentarze (618)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:12
PUKNIJCIE SIĘ, W ŁEB!!!! Długo ukrywała ciążę ????? Już w grudniu oficjalnie potwierdzono ciążę.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:12
nabrala cialka wreszcie i rece takie grubsze i buzia pełna i nogi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:12
Wygląda pięknie :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:12
gość: sluchajcie ponoc termin byl na lipiec - to jak ona moze byc w 5 tym miesiacu?? ja mam termin na wrzesien i jestem w piatym...
bo ty urodzisz słonia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
trent 25.04.2013 12:12
ja jestem w 5. a rodzę we wrześniu. Jak ona rodzi w lipcu to jest raczej w 7.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:13
Z tego co wiem to jest w tym samym czasie w ciąży co ja czyli nie 5 a 6/7. Jak ma termin na lipiec to min. 6
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:14
jaki 5 Pudel, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:14
tak bardzo brzydko siegarbi i tak wiele ciała nabrała na karku i na przedramieniach i nogi tez buzia pełniejsza i nosek taki kartofelek hi ihhihihi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:14
jaki 5??? Pudel zacznij czytac i liczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:15
Pudel, ty debilu, naucz sie liczyc!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:15
Wczoraj pisaliscie, ze ma termin na lipiec wiec musi byc w szostym miesiacu!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:16
Jesli jest w 5 mies to termin bylby na sierpien a z tego co pisaluscie wczesniej jest na lipec wiec skad bierze ie te wszystkie informacje! ? O ukrywanej ciazy nie wspomne!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:16
pulajdy dostała ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:16
Ona się nie nazywa Middleton od 2 lat.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:16
pudel nie umie liczyc!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:17
długo ukrywała? ludzie, przecież świat dowiedział się w 2, czy na początku 3 miesiąca...to na prawdę wcześnie, biorąc pod uwagę, że sama kobieta dowiaduje się dopiero w tym czasie! :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ZWOLNICDEBILIPISZACYCHBZD 25.04.2013 12:17
co wy bredzicie? juz kilka misiecy temu palac oficjalnie potwierdzil ciaze. co za ignorant z kosmosu pisal ten artylul? z choinki sie urwal? a moze z kosmosu go sciagneliscie skoro tak podstawowych rzeczy nie wie??? nawet wy walkujecie ten temat od wielu miesiecy wlacznei z plcia dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:17
z tego co sie orientuję to ciąża trwa 9miesięcy :) podobno termin porodu ma na lipiec i jest w 5 miesiącu??? ehehe żenua
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:18
gość:
gość: Szkoda mi jej. Każdą jej chodzić na różne uroczystości, jest w ciąży powinna odpoczywać. Mimo wszystko pięknie wygląda. : )
Tak, a inne kobiety w ciazy leza odlogiem. Moje kolezanki zapierdzielaly fizycznie do 9 m-ca bo na chleb trzeba zarobic. To straszne, ze ona co 2 czy 3 dzien musi pojechac gdzies z wizyta i sie ladnie pousmiechac. Ciaza to nie choroba!!!
ale stan błogosławiony
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:18
Noo do Kim Kardashian jej daleko z całą pewnością
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:18
Lejdi Diana od Niej gorsza nigdy nie była Zawsze powinna o tym pamiętać
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 25.04.2013 12:19
uszy ma ośle
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:19
a ja tez w lipcu rodze i jestem w 7 miesiącu :):) to księżniczki inną ciążę przechodzą?? ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:19
pudelku weź się za robotę a nie kopiuj bzdur wyczytanych w innych potralach!! przecież o ciąży było wiadomo bardzo szybko!! i było to potwierdzone przez dwór królewski!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:19
Pudelku nie osmieszaj się pisząc o UKRYWANEJ ciąży Kate , bo chyba wszyscy wiedzą że dosyć wczesnie trafiła do szpitala i poinformowała media o swojej ciąży , więc proponujemy zmianę pracowników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:20
Przepiękna. Kiedy rządzili hrabiowie i książęta w Polsce wasi dziadkowie byli bici nahajkami i ciężko tyrali na tych śmierdzących leni. Wy się teraz nimi podniecacie. Tęsknicie za nahajką jaśnie pana. Polak to masochista.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:20
jak w 5 miesiącu jak termin ma na lipiec?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:20
Przepiękna. Kiedy rządzili hrabiowie i książęta w Polsce wasi dziadkowie byli bici nahajkami i ciężko tyrali na tych śmierdzących leni. Wy się teraz nimi podniecacie. Tęsknicie za nahajką jaśnie pana. Polak to masochista.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:20
gość: pani magdo g3sler otylosc brzuszną mozna leczyc
Ale po co moje dziecko?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.04.2013 12:20
Przepiękna. Kiedy rządzili hrabiowie i książęta w Polsce wasi dziadkowie byli bici nahajkami i ciężko tyrali na tych śmierdzących leni. Wy się teraz nimi podniecacie. Tęsknicie za nahajką jaśnie pana. Polak to masochista.