Wtorek 30.04.2013

Rozebrała się za 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Było warto?

Marta Wierzbicka

Rozebrała się za 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Było warto?

Marta Wierzbicka jest na fali. Przynajmniej finansowej. Po tym, jak pojawiła się w studiu telewizji śniadaniowej i wyznała, że marzy jej się operacja zmniejszenia obfitego biustu, natychmiast zainteresowała się nią redakcja Playboya. Gwiazdka Na Wspólnej rozpoczęła negocjacje na pojawienie się w rozbieranej sesji.

Następnie otrzymała zaproszenie od Kuby Wojewódzkiego na pojawienie się w jego programie i opowiedzenie o swoim "problemie". Wtedy to nazwała swoje piersi "wielkimi kurwami" i została gwiazdą.

Na okładkę Playboya nie trzeba było długo czekać. Jak donosi Fakt, Wierzbickiej nie udało się wynegocjować "gwiazdorskiego" honorarium. Rozebrała się za 30 tysięcy złotych, pokazując swoje wielkie sutki. Przypomnijmy, że Natalia Siwiec dostała za pokazanie się nago 100 tysięcy złotych, a Edyta Górniak - aż 400.

Która wypadła najlepiej na okładce?

Rozebrała się za 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Było warto?Rozebrała się za 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Było warto?Rozebrała się za 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH! Było warto?

Komentarze (689)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:42
Natalka Siwiec karykatura i monstrualne piersi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:43
Pudelek black
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:43
Z tym lizaczkiem fajniutka :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:44
ok
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 30.04.2013 13:44
Górniak z klasą. Chudsza wersja Kim Kardashian. Kiedyś była ładna niepotrzebnie się poprawiała.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:44
wole juz za darmo poogladac na
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:45
pewnie chciała mieć pamiątkę, bo już niedługo po ,,wielkich kur.....' nie będzie ani śladu !
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 30.04.2013 13:45
za takie pieniądze nigdy nie pokazałabym swego ciała
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:45
a mnie sie podoba ! kiedy miala sie rozebrac jak bedzie miala 50 lat ! zreszta taka dziala promocja i czy to w filmie czy w gazecie dupe pokarze to jest reklama siebie
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 30.04.2013 13:45
No i co szmatko na tyle cie wycenili.Wstyd ale takie śmiecia wstydu ine mają
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:46
Siwiec i tak jej "autostrada" między cyckami :/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 30.04.2013 13:46
No i co szmatko na tyle cie wycenili.Wstyd ale takie śmiecia wstydu ine mają
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:46
haha na okładce wierzbickiej napis ,,MONICA BELLUCCI'' nie ma to jak chwyt marketingowy tu jest polska tutaj sie kombinuje na zagranicznych nazwiskach
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:49
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: chyba najlepiej Edzia....
chyba tak edzia ma najapetyczniejsze ciało bo siwiec dziwny i szeroki przedziałek miedzy piersiami,a maja nic ciekawego plebejska twarz i rozkraczona nic dziwnego,że dali jej tak mało w porównaniu z innymi kobietami więcej nie jest warta
ciało tak, ale twarz sztuczna, ponaciągana do granic możliwości
lepsza ta ,,plebejska" zwyczajna twarz niż te dwa ponaciągane monstra - karykatury. wierzbicką chętnie bym przeleciał, te dwie to stare pudła
na Wierzbicką pewnie Cię stać, Siwiec i Górniak na ciebie by nawet nie spojrzały
wolę miętosić naturalne cycuszki i świeżą skórę niż te stare pudła z wylewającym się silikonem z każdej części ciała
siwiec ładna chociaż plastikowa, wierzbicka naturalnie brzydka dziewczyna niestety,a zdjęcie górniak pochodzi sprzed siedmiu lat patrząc na datę wtedy jeszcze była naturalna i o wiele ładniejsza od tych dwóch pań
a nie sądzisz że każdemu podoba się co innego? mnie na przykład górniak nigdy się nie podobała bo kojarzy mi się z takim leśnym stworkiem skandynawskim (nie troll tylko ten drugi, nie pamiętam jak się nazywa) więc dla mnie jest aseksualna bo jak można podniecać się leśnym stworkiem.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 30.04.2013 13:50
gość: No i co szmatko na tyle cie wycenili.Wstyd ale takie śmiecia wstydu ine mają
a ciebie szmato pewnie na 5 zł nikt nie wyceni, gruby potworze
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:51
ale ma prawdziwe piersi....bardzo ladne....duze bez plastiku w srodku !!!!!!!!!!!!!!!!! uwazam , ze ladnym dziewczynom z naturalnymi walorami powinni placic jak najwiecej....a wszyscy chwalic je !!!!!!!!!!!!!!! Wiec pochwalcie Wierzbicka !!!!!!!!!!!! brawo NATURA !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 30.04.2013 13:52
gość: najbardziej zalosne jest to jakmowi ze to jej koompleks, jakby mialaprawdziwy kompleksy nie rozbieraklaby sie, glupia dziewucha i prosta
czasem pokazuje się swój kompleks aby się go pozbyć. poza tym może czytała komentarze i dotarło do niej jak wielu osobom podobają się takie piersi
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 30.04.2013 13:53
prezentuje się lepiej niż Siwiec - przynajmniej naturalna jest!!!!
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 30.04.2013 13:53
ale ma prawdziwe piersi....bardzo ladne....duze bez plastiku w srodku !!!!!!!!!!!!!!!!! uwazam , ze ladnym dziewczynom z naturalnymi walorami powinni placic jak najwiecej....a wszyscy chwalic je !!!!!!!!!!!!!!! Wiec pochwalcie Wierzbicka !!!!!!!!!!!! brawo NATURA !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 30.04.2013 13:53
ładna dziewczyna. jeszcze nie zbotoksowana bo te dwie to tragedia wiecej w nich plastiku niz krwi
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 30.04.2013 13:54
leczenie kompleksów playboyem- dobrze, że moja córka nie będzie aktorką/piosenkarką
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 30.04.2013 13:54
to są po prostu k....
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 30.04.2013 13:55
Aneta: Piękna dziewczyna, piękne ciało, piękne piersi. Wygląda super, bardzo ją lubię. Ma swoje 5 minut niech tego nie straci!!
tak ladna, jak glupia.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:56
jak Siwiec się rozbiera, to super gwiazda się rozebrała..? niby czym zasłynęła, silikonem..? a jak Wierzbicka, to niby karierę na tym robi??! Obłudni jesteście!!!! Korzysta jak ma szansę, za rok dadzą jej więcej... a Siwiec i Górniak już nikt oglądać nie będzie chciał! ha, ha, ha:)
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 30.04.2013 13:57
jak na nią patrze to mam wrazenie jakbym patrzyla na dziecko - czuje sie jak pedofil
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.04.2013 13:58
Zazdrość przez was przemawia! Sama bym się rozebrała za taką kwotę, ale nikt mi tyle nie zapłaci :)
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 30.04.2013 14:02
każda z nich jest ładniejsza od zwykłych,brzydkich kobiet które mam nieprzyjemność codziennie mijać na mieście
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gosc 30.04.2013 14:02
gość: zazdrościcie jej i tyle. Wam co najwyżej facet zapłaci za bilet do kina za ściągnięcie stanika więc hejtujcie dalej brzydule i wylewajcie żale na pudlu bo w życiu Was nikt nie chce słuchać
Nie wiem czy to kwestia zazdrosci.Mysle, ze ja zle czulabym sie pokazujac wszyskim swoje cialo.Jeszcze ludzie zatesknia do ubranych kobiet.Tak nagminnie wszystkie sie rozbieraja, ze niedlugo nie bedzie to ciekawe.Stad potem zle opinie o kobietach.Dlaczego teraz wszystkie takie wyemancypowane, mlode zas wstydza sie ze sa cnotliwe.Czy to jest cos zlego?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.04.2013 14:02
Aż klawiaturę blackiem polałam. Co to znowu za popelina. Ktoś jeszcze kupuje te bajki ?
Odpowiedz