Poniedziałek 06.05.2013

"Top modelka" wszczepiła sobie... IMPLANTY POŚLADKÓW!

Paulina Pszech Sekrety Chirurgii Top Model. Zostań modelką

Paulina Pszech może Wam być znana z pierwszej edycji Top Model. Weszła do finałowej 14-tki, z programu odpadła w trzecim odcinku. Chociaż nie zrobiła żadnej kariery w modelingu, z pewnością zostanie zapamiętana. Młoda matka  w ubiegłym roku urodziła córkę  postanowiła wystąpić w programie TVN Style, Sekrety Chirurgii. Zażyczyła sobie... implantów pośladków.

Niefajne są obwisłe pośladki. Podoba się pupa, która jest zgrabna i jędrna. Moja taka nie jest - żaliła się przed kamerą Paulina. Każdy mężczyzna zwraca uwagę na pośladki, a ja się moich wstydzę. Chciałabym, żeby moja pupa była fajna, odstająca. Żeby mężczyźni mówili: o to ta, która ma fajny tyłek.

Dziewczyna poddała się operacji, która polega na wsunięciu silikonowych implantów w pośladki. Cała procedura - od pokazywania widzom "defektu", poprzez konsultację z lekarzami, aż po sam zabieg, została oczywiście pokazana ze szczegółami. 

Dodajmy, że taka operacja kosztuje około 10 tysięcy złotych. Paulina zapłaciła za nią publicznym poniżeniem na antenie TVN. Rodzice są na pewno dumni.  

Komentarze (688)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:16
jej rodzice nie żyją.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:16
jak chcesz taki tyłek to ćwicz, idiotko
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:17
jaki męzczyzna chce macac implanty,lepiej kupić lalkę
Odpowiedz
1 0
zgłoś
masakra 06.05.2013 07:17
widziałam tę operację. masakra. lubię oglądać operacje plastyczne ale tę z wszczepieniem sobie implantów była po prostu niedośc że obrzydliwa to jeszcze głupia. Młoda dziewczyna bo tylko 22 lata ładny tyłek i robić sobie coś takiego. w Stanach zazwyczaj pobierają własny tłuszcz i wszczepiaja go w pośladki a u nas tną i daja implanty. czy naprawdę nie ma u pana szczyta gorszych problemów z operacjami tylko takie głupoty!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:26
Widziałam ten odcinek, całą dupe widać i jest to gorzej niż obrzydliwe. Siny odbyt.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:26
chce byc celebrytka....nastepna koza do zagrody
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:31
Cycki tez by sobie zrobila!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:40
Matki nie ma, meza zapewne tez.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:44
a nie próbowała sobie wszczepić przypadkiem móżgu?! byłby większy pożytek...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:48
głupia dziewucha, wstyd!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Belmondo 06.05.2013 07:53
Cyce tez jak jajecznica.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:54
widzialam to wczoraj ochyda jak jej w dupsko to cos wsadzali;/
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:56
no tak, lepiej wszczepić plastik w tyłek, niż ruszyć na siłownie i ciężko zapracować na brazylijską pupę
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.05.2013 07:58
ja mam na imie paulina!!! ;// dlaczego moje imienniczki to skończone idiotki?!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
bv 06.05.2013 07:59
Gowinie! Zdereguluj zawód lekarza. Wtedy może koszt wszczepienia w tyłek balonów z silikonem nie będzie wynosił 10 000 zł. Może ktoś zrobi za 1000 zł. Naprawdę studiów wyższych do tej czynności nie potrzeba kończyć.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 06.05.2013 08:00
gość: i co mnie to przepraszam obchodzi?
to na ch***j tu wchodzisz, ja pier****le
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:03
przecież ona nie ma mamy... darowalibyscie sobie kom o rodzicach...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:03
rzeczywiście płaska du*a
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:05
Takiej k* jeszcze fundować operację.....
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:05
na siłownie trzeba zacząć chodzić to będą efekty a nie od razu tyłek przeszczepiać
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:05
ćwiczenie i zdrowe odżywanie by pomogło!!! a nie implanty!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 06.05.2013 08:12
operacje plastyczne powinny być "zarezerwowane" dla ludzi naprawdę dotkniętych jakimiś "poważnymi" defektami urody i zdrowia, a nie dla fanaberii...tutaj to raczej dobry psycholog miałby pole do popisu...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:13
Głupota... Rozumiem, zoperowac sobie coś, czego nie da się samemu zmienic (np. nos, biust), ale pupę mogła wycwiczyc, wystarczyłoby 3 miesiące systematycznych cwiczeń (w domu!) i miałaby efekt za darmo. Ale niektórzy mają parcie na szkło i wolą się publicznie poniżac w tv...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:13
wystarczyłoby trochę pocwiczyc...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:15
A ćwiczyć się nie chciało! Ktoś kto interesuje się fitnesem, wie jakie cudnie okrągłe pośladeczki można wyćwiczyć i nie piszcie, że się nie da...
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:16
Ma fryzurę jak z klasztoru bernardynów.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:16
A nie wystarczyłoby po prostu ćwiczyć? Godzina aerobiku i ćwiczeń wzmacniających takiej młodej dziewczynie wystarczy, ale leń śmierdzący woli pokazać dupę w TV i wsadzić sobie w nią silikon na koszt TVN-u.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:17
gość: Cycki tez by sobie zrobila!
bez przesady nie są złe! popartrz na swoje
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:17
ha ha .. żeby faceci mówili: o, to ta, co ma fajny tyłek! ... No nie mogę ! ha ha ha! Toż to cała wartość kobiety! ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 06.05.2013 08:18
Co jej da przeszczep na d...ie skoro gęba szpetna?