Czwartek 30.05.2013

Bojarska o Chodakowskiej: "Trener-killer, PROPAGUJE BZDURY!"

Ewa Chodakowska Mariola Bojarska-Ferenc

Bojarska o Chodakowskiej:

Ewa Chodakowska jest młodą trenerką fitness, której mordercze ćwiczenia mają wiele wiernych fanek i fanów. Występuje w telewizjach śniadaniowych i prowadzi odwiedzany przez tysiące fanów profil na Facebooku. Do wielbicieli Chodakowskiej nie zalicza się jednak Mariola Bojarska-Ferenc, która na początku lat 90-tych prowadziła pierwsze telewizyjne treningi.

Bojarska-Ferenc szczyci się tym, że spopularyzowała w Polsce aerobic. Niechętnie traktuje wszelkie zamachy na swoją pozycję promotorki fitnessu, a takie zagrożenie właśnie się pojawiło. Chodakowska, nazywana trenerką milionów Polek, szczyci się świetnymi rezultatami, wydaje płyty z zestawami ćwiczeń i właśnie dostała autorski kącik poradniczy w weekendowych wydaniach Dzień Dobry TVN. Starsza "koleżanka" nazywa ją "trenerem-killerem" i zarzuca znęcanie się nad ćwiczącymi.

Mam nadzieję, że kiedyś ktoś odpowie za propagowanie tych bzdur - atakuje ostro. Jeśli w trakcie ćwiczeń ktoś wymiotuje, to oznacza, ze trener nie jest profesjonalistą tylko hochsztaplerem!

Chodakowska odpowiada, że nie zamierza tłumaczyć się z tego, że jest ostra i skuteczna:

Za dużo serca wkładam w to, co robię, żeby marnować energię na cudze dyrdymały i dać się prowokować - odpowiada Bojarskiej. Trener-killer to moje drugie imię. Odbieram to jako komplement. Mój partner przygląda się i mówi, ze stosuję chińskie metody treningowe, co oznacza, że przetrwają tylko najsilniejsi.

Macie jakieś doświadczenia z treningami Chodakowskiej?

Spróbujcie zrobić w domu "killera" :)

Bojarska o Chodakowskiej: Bojarska o Chodakowskiej: Bojarska o Chodakowskiej: Bojarska o Chodakowskiej: Bojarska o Chodakowskiej: Bojarska o Chodakowskiej: Bojarska o Chodakowskiej:

Komentarze (1043)

Oglądasz 961-990 z 1043
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Magda 25.06.2013 23:04
a kto komu każe ćwiczyć taki pogram, przecież Ewa przedstawia też inne programy także dla początkujących !!! po co taka głupia gadka, kto nie chce niech nie ćwiczy. Acha i głupszego komentarza niż ten, że można by się bawić z dziećmi zamiast biegać po siłowniach - nie widziałam.. tragedia. Podejrzewam, że osoba która to napisała zamiast bawić się z dziećmi siedzi przed tv albo komputerem!!! MYŚLEĆ !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.06.2013 23:05
ale wy zawistni jestescie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.06.2013 23:17
zgadzam się i co do Ewy i co do Mel B, ale jeszcze bardziej uwielbiam TIFFANY ROTHE, to jest najbardziej pozytywna babka pod słoncem, kooocham ją i jej ćwiczenia:D! ona jest pozytywna, ale to wyplywa z jej wnętrza, naturalnie a Ewka wydaje mi się byc takla pozytywna na siłę i pewnie dlatego nas nie motywuje. A ta Bojarska to juz w ogole szkoda slow, jesli ktos z nia cwiczyl, to wie o czym mowię...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 23:45
Cwicze z Ewka i jest super !!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ladyFitness 25.06.2013 23:56
killer to trening interwałowy czyli musi dawać w kość, na tym polega!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
winna 26.06.2013 00:20
jakby to powiedziała Ewa - niektórych zjada od środka nienawiść, więcej pozytywnej energii a wróci do Ciebie z jeszcze większą siłą! poza tym, treningi Ewy mają informację dla jakiego stopnia zaawansowania są przeznaczone. jeśli ktoś, kto nie ruszał pupy z kanapy robi killera, to już jego własna głupota. poza tym bez przesady, nie jestem miss fitnessu a nigdy w życiu w trakcie treningu z Ewą nie rzygałam... jakaś lekka przesada, pani Bojarska! zamiast krytyki przydałoby się zdrowe podejście do tego, że nic nie stoi w miejscu i każdy obszar się rozwija, nawet ten medialno-fitnessowy ; ))
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.06.2013 07:29
Pamiętam ćwiczenia z Bojarską były przeciętne i sama ona jako osoba, która powinna zachęcać do ćwiczeń była MDŁA. Ewa taka nie jest. Polki chcą z nią ćwiczyć, wystarczy sprawdzić metamorfozy dziewczyn. Może Ewa po prostu nie jest zawistna i nie szuka w drugiej osobie zła i zawiści. Pani Bojarska powinna okazać troszkę pokory. Wyszłaby na tym na pewno dużo lepiej niż na szkalowaniu. A kilera ćwiczę chętnie w domu i sprawia mi on bardzo dużo przyjemności. Żeby zacząć go ćwiczyć też trzeba się do niego odpowiednio przygotować ćwiczeniami lżejszymi np. Skalpel I i II. POLECAM
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.06.2013 08:45
ja też ćwiczę i widzę efekty, Ewa jest skuteczna i dzięki temu zdobywa popularność, 3 mam kciuki a krytycy niech się zajmą krytyką konstruktywną innych osób
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Karola 26.06.2013 09:06
ja tez robię killera. na początku było ciężko. Ewa robi świetną robotę. Polacy ruszcie tyłki a nie tylko fast food'- y , piwo i telewizor.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.06.2013 10:03
Ja robie killera i co i nie jest wcale tak strasznie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.06.2013 11:37
Killer jest ciezki,ale nie jest nie do wykonania, wystarczy troche czasu i samozaparcia. Zadne z intensywnych treningow nie sa latwe. Spojrzcie na ''Insanity Workout" to jest dopiero mordownia, ale sa chetni, ktorzy podejmuja sie tego wyzwania. Ponadto w swoich treningach Ewa mowi, ze jak tempo jest za szybkie, to mozna zwolnic. Wszystko jak dla mnie jest OK w jej zestawach cwiczen, ale przeciez zawsze znajdzie sie ktos kto sie przyczepi!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.06.2013 13:08
cwicze z nia jest z***bista!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.06.2013 13:21
Kto to jest Bojarska?Bzdura i jeszcze raz bzdura.Ewka ma genialne treningi,a przed każdym jest dokładna informacja kto może, kto nie je wykonywać.Sama niejednokrotnie radzi,aby skontaktować się z lekarzem.Ona ma bardzo dużo pomysłów i ogromna pasję,którą dzieli się ze wszystkimi,a to czy ktoś oszaleje na jej punkcie,schudnie czy nie, zależy już tylko od niego.Śmiać mi się chce jak czytam,że przez Ewkę jakaś kobieta je tylko brokuły tzn ,że Ewka do niej dzwoni i grozi?Na siłę wciska jej te brokuły do buzi!Żenada takie gadanie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.06.2013 15:05
Mało tego, że Ewa daje dużo dobrego ludziom, ona jest bardzo sympatyczna i ma mnóstwo fanów na facebook'u!! Bojarska .. narska czy jak jej tam jest po prostu zazdosna! a zazdrość zżera ludzi..! tyle :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.06.2013 17:20
Bojarska jest po prostu ZAZDROSNA, bo ktoś 1000xLEPSZY ją wygryzł!!! Chodakowska jest świetna w tym co robi!! a zwymiotować to można na durnych ludzi, którzy wymyślają głupoty żeby oczernić Chodakowską, która naprawdę pomogła wielu ludziom.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.06.2013 18:17
Stara baba chciała o sobie przypomnieć, niestety prosze pani pani czas juz minął i trzeba sie z tym pogodzić. Ćwiczenia Ewy są bardzo skuteczne, ćwicze od stycznia i jeszcze nie wymiotowałam. wyślijmy ta Pania na lifting bo komuś tu broda wisi :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.06.2013 20:45
Tylko dziwne, że jakoś Bojarska nie motywuje "milionów Polek". Ewa może się podobać komuś lub nie, ale jednak Polki ruszyły tyłki i zaczęły się ruszać dzięki niej. A pani Bojarska zamiast gadać niech weźmie się do roboty i pokaże co potrafi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.06.2013 21:09
niech sie pojdzie stara prukw;a leczyc, bo jakos szalu z tym aerobikiem nie zrobila. ja dzieki Ewie wiem, ze mam miesnie :P wczesniej roznie to bywalo.... glownie te kanapowe mialam wyrobione, a teraz wreszcie mam mily sposob na spedzenie czasu przed TV z zestawem cwiczen, ktore jakos nie zauwazylam zeby byly mordercze... I'm still alive!!! pisze,wiec jestem! ha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Anka 26.06.2013 21:23
Właśnie zrobiłam tego "killera" nie było łatwo, ale tego właśnie oczekuję od trenera i treningu! Ma się lać pot..., to nie spokojna i stateczna herbatka u "babci" tylko ostra praca nad ładnym ciałem i "radosnym duchem". EWCIA jesteś THE BEST!!! Uwielbiam Twoje pozytywne myślenie i patrzenie na świat, obyś jeszcze tym zaraziła Polaków ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Kaśka 26.06.2013 21:26
Ja uwielbiam ostry trening i to co proponuje Ewka dla mnie jest super, ale jeśli ktoś woli spokojne ćwiczenia to nie musi ćwiczyć z Chodakowską. A od ćwiczeń i zdrowego racjonalnego jedzenia nikomu krzywda się nie stanie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.06.2013 22:23
Zaczynalam od killera I jakos zyje, a czuje sie coraz lepiej :D snickers to moje drugie imie I zawsz mi towarzyszy co nie zmienia fakty ze ruszylam d*pe, wiec proponuje I Wam kochani ruszyc 'pupcie' bedziesz lepiej wygladac, lepiej sie czuc a przede wszystkim bedziesz milsza uwierz
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.06.2013 15:47
Ewka jesteś najlepsza, tak trzymaj.! :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
reklamywkurwiają 27.06.2013 20:40
w******e w c***a te reklamy co się rozwijają z boku!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.06.2013 20:48
zmień swoje życie? a może by zmieniła fizjonomię? paskuda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.06.2013 19:30
jude
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.06.2013 01:27
gość: Zarzucanie kobiecie braku urody jet chamstwem.Nie cwicze z nia, ale doceniamz ze w przeciwienstwie do herbusio- slotalo-mucho-siwcow jej istnienie w mediach ma sens
jej istnienie ma sens jak z***bisty! kolejna celebrytka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.07.2013 23:37
gość: gość: Żal wam d**y ściska, że ktoś może coś osiągnąć ! Najlepiej jest kogoś zjechać, oczernić, wymyślać bzdury. To że wy nie macie żadnych sukcesów, nie pozwala wam na wymyślanie chorych spekulacji. Kobieta robi to co lubi, robi to dobrze, a przy tym pomaga innym. Jeśli ktoś nie chce ćwiczyć, nie musi ! Przecież to jest takie proste. Niestety zawistne babska (inaczej nie da się tego nazwać) potrafią tylko zbluzgać. Takie mądre jesteście ? To osiągnijcie podobny sukces jak Ewa. A rzygać to mi się chce jak patrze na te wasze chore komentarze i wymyślne historie ! Ogarnijcie się. Wszędzie tylko zawiść, zazdrość.posłuchaj kobieto-noszę rozmiar 34/36 i nie mam zastrzeżeń co do swojej figury więc nie mam czego zazdrościć! Owszem niech każdy robi co chce,ale i tak uważam że ten cały szum wokół Chodakowskiej jest mocno przesadzony! Jeszcze trochę i zaczną jej ołtarze stawiać! Wyluzujcie trochę z tym wysławianiem jej pod niebiosa,bo są inne osoby które zasługują na uznanie a Chodakowska jest tylko trenerką fitness nic poza tym.Nikomu życia nie uratowala,nie pomogła ludziom potrzebującym więc bez przesady!
no nie wiem czy nie uratowała komuś życia, mając nadwagę kobiety często popadają w depresję, z której ciężko później wyjść, Ewa motywuje do zrobienia kroku naprzód, wzięcia się w garść, tylko ciężką pracą jesteśmy w stanie dojść do czegoś! Tak jest!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.07.2013 23:48
gość: gość: Tu nawet nie tyle chodzic o intensywnosc, a o technike wykonywania tych ćwiczeń przrez chodakowska! Kazdy trener powie wam,że ona wykonuje te cwiczenia blednie.Jakby były błędnie robione to by chyba efektów nie bylo widać.A widać i to po krótkim czasie,wiem po sobie!!!
Śmiać się chce xd Ludzie błagam Was ! zmotywowała pół Polski, czego widać efekty a Wy piszecie że ona niepoprawnie ćwiczenia wykonuje...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ika 16.07.2013 08:34
Brawo Ewa!!! Nie sluchaj zazdrosnikow!! Bez pracy nie ma kolaczy, czas sie ruszyc!!!!! :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.07.2013 16:09
Ja uważam że Ewka jest piękna kobietą ! Ma specyficzną, inną urodę niż większość polek i dlatego ma iść na operację ? To niedorzeczne ! Moim zdaniem ona jest piękniejsza niż nabotoksowana sztuczna Siwiec która świeci cyckami a Ewa przynajmniej pomaga i wspiera kobiety ! Jest naturalna ! Ona ma prawdziwe mięśnie a nie silikon pod skórą.
Oglądasz 961-990 z 1043