Czwartek 30.05.2013

Odpadła Tamara! "Zwykła dziewczyna, NICZEGO NIE ZROBI!"

Top Model. Zostań modelką Top Model Zuzanna Kołodziejczyk Klaudia Strzyżewska Renata Kurczab Marcela Leszczak Tamara Subbotko

Odpadła Tamara!

Ostatni przed finałem na żywo odcinek trzeciej edycji Top Model. Zostań modelką był sporym zaskoczeniem. Po pierwsze ze względu na to, kto został wyeliminowany, a po drugie w związku z faktem, że uczestniczki będą nie trzy, ale cztery. Przypomnijmy, że tym razem ekipa show udała się na Fashion Week do Indii. Zobacz: Top Modelki pozują w basenie... (ZDJĘCIA)

W kolejnych pokazach udało się pójść wszystkim dziewczynom oprócz Klaudii Strzyżewskiej. Została odrzucona przez projektanta tuż przed rozpoczęciem - stwierdził, że jest "zbyt paryska". Bardzo dobrze poszło również Marceli Leszczak, która wystąpiła na trzech pokazach, a do tego przypadła do gustu projektantom.

Ostatnią sesję w tej edycji programu wykonano w wiosce rybackiej 200 kilometrów od Bombaju. Świetnie poradziła sobie Zuza Kołodziejczyk, która zachwyciła fotografa. Nieco gorzej poszło Tamarze Subbotko, w której obronie musiał stawać Marcin Tyszka. Dyskutował też z nim podczas sesji Renaty Kurczab, gdzie nie podobało mu się tło. 

Panel jurorski był wyjątkowo burzliwy. Okazało się, że uczestniczki, które w ciągu ostatnich tygodni budziły niemalże tylko zachwyty, zostały mocno skrytykowane.

Ja myślę, że Tamara jest fajna, ale nie zachwyca. I obawiam się też o Marcelę, boję się puścić ją w świat - mówił Tyszka. Tamara, średnia dziewczyna, nigdy niczego nie zrobi, nie spowoduje, że zawojuje rynek. Marcela może spocząć na laurach i zostać celebrytką - stwierdził Dawid Woliński.

Ostatecznie z programem pożegnała się 18-letnia Tamara, chwalona od samego początku, nazywana nawet "profesjonalną modelką". W finale na żywo zobaczymy więc Marcelę Leszczak, Zuzannę Kołodziejczyk, Klaudię Strzyżewską oraz Renatę Kurczab.

Komu kibicujecie?

Odpadła Tamara! Odpadła Tamara! Odpadła Tamara! Odpadła Tamara! Odpadła Tamara! Odpadła Tamara! Odpadła Tamara! Odpadła Tamara! Odpadła Tamara! Odpadła Tamara! Odpadła Tamara!

Komentarze (716)

Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 30.05.2013 11:20
Bardzo szkoda Tamary. Zamiast niej powinna odpaść Zuza, sympatyczna, ale przeciętna. Renata najlepsza. Marcela brzydko się uśmiecha. Jak dla mnie 1 miejsce RENATA, 2 miejsce KLAUDIA, 3 miejsce MARCELA, 4 miejsce ZUZA
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 30.05.2013 11:20
Zuza i Marcela ! Zdecydowanie i bez dwoch zdan...
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 30.05.2013 11:21
1. Marcela 2. Zuza 3. Renata 4. Klaudia
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 30.05.2013 11:21
Zuza - słaba psychicznie, nie ma figury modelki. Marcela - języki obce są jej obce, na pokazy będzie zabierać tłumacza. Renata w ogóle nie trafi do mnie jako modelka, a Klaudia to może być taka cicha woda, która się przebije i chociaż będzie mieć swoje 5 minut, a później możliwe że zgaśnie, bo ma nudną osobowość.
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 30.05.2013 11:23
Marcela ma fatalny p******y charakter daleko nie zajedzie
Odpowiedz
1 1
zgłoś
... 30.05.2013 11:23
nie uważacie ,że Zuza na każdym zdjęciu ma taki sam wyraz twarzy ?
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 30.05.2013 11:23
Marcela ma fatalny p******y charakter daleko nie zajedzie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:24
Ona jest zwyczajnie brzydka, nie wiem czemu zaszła tak daleko....
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 30.05.2013 11:24
Renata jest spoko. Śliczna i ambitna dziewczyna! Nie wiem czemu wszyscy się tak na nią uwzięli. Marcela tak na nią nadawała cały czas, bo to jej największa konkurentka i zazdrość ją zżera, chodź tego nie okazuje. Zuza, Klaudia, Marcela- spoko dziewczyny, ale nie modelki. Renata powinna wygrać! ;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:25
Zuza ma najladniejsza twarz
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:25
Odpadła bo jest brzydka i tak zaszła za daleko.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:27
fajnie, że Woliński walczył o Klaudię.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 30.05.2013 11:28
powinni w końcu wywalić paszczaka renatę
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:33
RENATA LUB ZUZA! Zuzka na pewno schudnie do finału tak jak Kaczyńska rok temu a Renata jest profesjonalna na kazdym zdjęciu ślicznie wychodzi i na wybiegu tez sobie radzi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:36
głupio.....:(
Odpowiedz
1 1
zgłoś
MEDIUM 30.05.2013 11:38
Renata w*****a***jąca i brzydka nie wiem kto ją jeszcze tam trzyma, wygra na 100% Marcela.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:38
Zuza jest lubiana, dlatego tak dlugo ja trzymaja w programie Modelki na wybiegi nigdy z niej nie bedzie, to oczywiste ;).
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:39
Zuza i Marcela wymiatają :)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 30.05.2013 11:41
Renata nie jest w ogole charakterystyczna. Jest ladna i ma dobra figure, ale nie ma w niej nic specjalnego. Marcela nie dosc, ze ma swietna twarz i figure to jeszcze sie wyroznia, to ona powinna wygrac.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
bella 30.05.2013 11:44
Zuza powinna wygrać
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:44
Prawda jest taką, że dziewczynę z potencjałem modelki ktoś zawsze dostrzeże prędzej czy później, chociażby na ulicy. Te, którego nie mają specjalnie warunków, ale chcą za wszelką cenę zostać modelkami, pchają się na siłę do takiego bzdurnego programu. Co widać po jego poziomie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:45
renata mogla odpasc :-)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:53
marcela była dziewczyną mojego kumpla. kibicuje zuzie i marceli!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 30.05.2013 11:55
Renata jest najbardziej profesjonalna, zaraz po niej Marcela. Czy wam to sie podoba czy nie i niezależnie od tego kto wygra program, one dwie już są wygrane i znajda swoje miejsce w świecie mody.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:55
moim zdaniem i tamara i klaudia powinny byly odpasc
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:56
Ten program powinna wygrać dziewczyna ktora ma najwieksze predyspozycje.Uważam, że Zuza jest wpsaniała, jest chuda ale jak na modelkę ma zbyt obfite biodra oraz nogi. Dziewczyny z mdelingu są chude jak patyki więc z calej 4 figurą najbardziej nadaje się Klaudia i Marcela. Uważam ze Marcela powinna wygrac, poniewaz jej twarz wyraża najwięcej emocji, dobrze czuje sie chodzac po wybiegu. Aczkolwiek musi bardzo popracowac nad angileskim zeby nie powtorzyla sie historia z 1 edycji -Paulina Papierska haha
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 30.05.2013 11:58
Zuza tylko Zuza:!!!!!
Odpowiedz
2 2
zgłoś
fryta 30.05.2013 11:58
Marcela ma potencjał, odnalazłaby się w tym środowisku - powinna wygrać. Natomiast Renata to przechwalona, przeciętna dziewczyna, która się tylko czuje. Do profesjonalnej modelki to jej dalekoooo.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 30.05.2013 12:00
Marcela!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 30.05.2013 12:01
mam przeczucie ,ze renata wygra.