Piątek 07.06.2013

Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?

Władimir Putin Alina Kabajewa

 Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?

Trudno powiedzieć, żeby ta informacja kogoś naprawdę zaskoczyła. Władimir Putin i jego żona Ludmiła potwierdzili wczoraj w wywiadzie telewizyjnym krążące od dawna plotki, że żyją w separacji. Przyznali, że ich małżeństwo jest skończone i wyraźnie zasugerowali, że sfinalizowali rozwód, który udało im się utrzymać w tajemnicy. W trakcie programu na kanale Rossija 24 Putin przyznał także, że doniesienia o tym, że od dawna nie mieszka razem z żoną, są prawdziwe.

Nasze małżeństwo jest już skończone, prawie w ogóle się nie widujemy - potwierdziła żona Putina. Zostaniemy dla siebie na zawsze bliskimi osobami - zapewniła.

Związek Putina trwał 30 lat, ale co najmniej przez ostatnie dwa lata przechodził poważny kryzys, gdy w mediach pojawiły się informacje na temat kochanki prezydenta Rosji. 60-letni polityk i jeden z najbogatszych ludzi na świecie sypia podobno z 30-letnią Aliną Kabajewą - sławną gimnastyczką artystyczną i modelką, która trafiła na okładkę rosyjskiego Vogue'a. Wybranka prezydenta zdobyła 45 medali na światowych i europejskich zawodach w gimnastyce, a także złoto na Igrzyskach Olimpijskich w 2004 roku. Kabajewa zasiada już także w rosyjskim parlamencie jako członkini partii Jedna Rosja.

Chodzą plotki, że Putin bardzo ją rozpieszcza. Mówi się, że to on kupił jej wartą 35 tysięcy dolarów suknię Balmain, w której sfotografowano ją w sesji dla Vogue'a. To jednak tylko drobiazg. Na urodziny Kabajewa dostała od niego podobno... hotel Ukraina - jeden z siedmiu moskiewskich pałaców kultury. Pięciogwiazdkowy luksusowy hotel znajduje się w samym centrum Moskwy.

Prawda, że podobny do naszego? :)

Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?

Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?Putin ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ! Odchodzi do kochanki?

Komentarze (760)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 19:49
rzadna jak noc
Odpowiedz
2 0
zgłoś
lop 07.06.2013 20:02
no tak jest wygimnastykowana ze założy nogi na uszy i Putinowi kózka wstaje
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.06.2013 20:05
Walcie się malkontenci
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.06.2013 20:31
no i ,,gimnastykują,, się razem!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.06.2013 20:36
szkoda mi tej zony. Mam nadzieję, że nowa laska nie da mu żadnej opieki na starość.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.06.2013 20:44
gość: w takim razie ja sie zainteresuje jego zona.To porzadna kobieta.Uszczesliwie ja na reszte zycia.Dobranoc.
...BRAWO! porzadny z ciebie czlowiek :)))
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Teresa 07.06.2013 20:48
Następnemu niedowartowaściowanemu odwaliło.Macie rację dziwczyny ,dojcie ttych durnych starców . Potem znajdziecie sobie młodszych ,sprawnych , a im tylko basen z siostrą będzie potrzebny.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 20:49
jaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 07.06.2013 21:04
za taka kasę każda by go kochała - nie ma co ściemniać
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.06.2013 21:10
A co jego zona mogla powiedzieć kazal jej to powiedzialala, nawet gdyby sie nie zgadzala na rozwod to i tak by nic bie dało zostalaby zmuszona.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.06.2013 21:13
Nie on pierwszy, nie on ostatni, który wymienił starszy model na śliczną młodą kobietę!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 21:18
gość: jeśli któryś z wypowiadających się tutaj mężczyzn naprawdę sądzi, że w wieku 50-60 lat jest w stanie wyrwać o połowę od niego młodszą kobietę na coś więcej niż pieniędze, to znaczy, że jest idiotą. Piszę to jako młoda, atrakcyjna kobieta. Osobiście dziwię się takim dziewczynom, ale wiem, że one po prostu szukają portfela. Cała reszta, czyli domniemana charyzma, władczość i co byście jeszcze nie napisali to bzdury na kiju. Emeryt maniery ma wpajane pół wieku temu, myśli, że kobieta to kura domowa, sex z nim jest żaden, ale ma kasę i może kojfnąć. Udanego wieczoru naiwni starcy :D
tylko tu różnica polega na tym , że w normalnych warunkach taki starzec zostaje po jakimstam czasie albo rogaczem, albo się go odstawia , tutaj nie będzie takich mozliwości bo skoncz a się bardzo źle.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 07.06.2013 21:22
oby mu nie stawal i go rzucila dla mlodszego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
beta 07.06.2013 21:28
Dziewczyna superzasta a Putin... gdyby nie był tym kim jest nie chciałaby kijem od szczotki ruszyć:)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.06.2013 21:40
to norma,że stare bogate dziady biorą sobie młode laski,Putin w końcu jest kumplem Berlusconiego,dziś w TV pokazali fragment ,jak Berlusconi wita Putina i jego żonę,podał Putinowej rękę tak z daleka,jakby kobieta miała trąd,w końcu to nie ich target starsze panie,oni wolą młode d**y
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.06.2013 21:42
takim paniom zależy tylko na grubym ale portfelu ,ostatecznie można dziadkowi gębę zakryć gazetą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 21:45
gość: Z ruskimi lepiej nie zadzierac,
masz racje....Lenka :)ruska :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.06.2013 21:53
przeciez to nie jego hotel tylko calego nbarodu rosyjskiego,jak to mozliwe,ze nikt na ten temat nie mowi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 21:54
Kryzys wieku średniego. Na koniec okaże się, że jego kochania znajdzie sobie kogoś młodszego, a nie takiego starego dziada...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 21:58
PUTIN z każdym milionem dolarów stajesz się coraz bardziej przystojny.Na starość zabezpiecz się żebyś nie wylądował w MOSKIEWSKIM METRO jako anonimowy dziad. Pamiętaj że trumna nie ma kieszeni. PUTINOWI ŻYCZLIWA.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 07.06.2013 22:01
Żona o rozwodzie mówiła przez łzy,udawała,ze jest zadowolona z tej sytuacji.zal mi jej było.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 22:04
Nic dziwnego!Dziewczyna, która się tak wygina to rzadkość
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.06.2013 22:06
ale ma c....o
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 22:17
Bedzie szarpał jak Reksio szynkę :))
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 07.06.2013 22:18
co moge powiedziec...-jako piekna kobieta-ze sie mu nie dziwie,jako partnerka i matka-ze bym mu n*****łłła po mordziiie;-D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 07.06.2013 22:21
wyginam smiało ciało, szkoda pani Putinowej maja dwoje dzieci. Ale ona smutna i nedznie ubrana na tym zdjeciu. Majac tyle pieniedzy nie powinien oszczedzac na żonie,te3raz ja pewnie zamknie w klasztorze jak dawne caryce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 22:22
wyginam smiało ciało, szkoda pani Putinowej maja dwoje dzieci. Ale ona smutna i nedznie ubrana na tym zdjeciu. Majac tyle pieniedzy nie powinien oszczedzac na żonie,te3raz ja pewnie zamknie w klasztorze jak dawne caryce
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 22:27
Żona z KLASĄ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.06.2013 22:36
Z TWARZY PODOBNA DO NASZEJ WODZIANKI.
Odpowiedz