Wtorek 11.06.2013

Steczkowska ODCHODZI z "The Voice of Poland"!

Justyna Steczkowska The Voice of Poland

Steczkowska ODCHODZI z

Tym razem Dwójka postanowiła pójść za ciosem i kolejną edycję show wyemitować już na jesieni. Podobno producenci The Voice of Poland są bardzo zadowoleni z obecnego składu jury i najchętniej wszystkich by zatrzymali. Jednak w przypadku Justyny Steczkowskiej okazało się to niemożliwe. Piosenkarka uznała, że będzie zbyt zajęta opieką nad swoim najmłodszym dzieckiem, którego narodzin właśnie oczekuje. Dlatego zrezygnowała z pracy w programie.

Przyjście na świat dziecka Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego uniemożliwi wzięcie udziału w nagraniach nowych odcinków - wyjaśnia w rozmowie z Faktem przedstawiciel producenta show.

Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi ją w fotelu jurora, ani czy będzie jedyną, która odejdzie z programu.

Zobacz też: Steczkowska chce rodzić w domu!


http://pudelek.wrzuta.pl/film/7xqkjL0LQbB/

Steczkowska ODCHODZI z

Komentarze (291)

Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 11.06.2013 16:02
Fajna i piękna jest.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 11.06.2013 16:02
gość: Na rany Pana - w końcu! Sztuczna, jęcząca kukła bez polotu i jakiegokolwiek talentu.
....napisała powyższy komentarz ;)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.06.2013 16:06
Nie przepadam za nią, ale jako juror w tym programie była świetna. Pełna profeska, rzeczowe oceny, i bezstronność (w każdym razie nie zauważyłem). W ogóle, w przeciwieństwie do poprzedniego, to jury jako całość było o lata świetlne lepsze, bardziej profesjonalne, nikt nie przepychał miernot na siłę (patrz Kayah i jej ulubieniec), i jako tacy zdecydowanie lepiej się bawili.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.06.2013 16:07
gość: Brawo,wreszcie,jeszcze lepiej jak opuści nasz kraj,niech wypieprza do siebie,my jej nie chcemy.
do siebie czyli gdzie??
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 11.06.2013 16:10
Z kogo jak z kogo ale z Justyny to zejdzcie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.06.2013 16:15
ŻĄDAM powrotu NErGALA!!, zostać mogą Markowska i Afromental. Nie polubiłam Pana Piekarczyka....
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 11.06.2013 16:18
ja się cieszę, że Justyna odchodzi z jury. Była sztuczna, wyniosła. Zwracała uwagę na siebie zamiast na uczestników. mogliby jeszcze Kammela usunąć.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 11.06.2013 16:20
Życzymy dużo zdrowia i, wiele radości w życiu. Piękna i mądra kobieta. Pozdrawiamy.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 11.06.2013 16:21
szkoda ,bo Justyna swietnie nadaje sie do tej roli-trzeba przyznac ze cale jury bylo wspaniale !!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.06.2013 16:22
kocham Barona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.06.2013 16:27
a to nie jest przypadkiem tak, że jurorzy się zmieniają co edycję?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
misiek 11.06.2013 16:35
jaka strata...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.06.2013 16:37
gość: Caly sklad jury powinien zostac, bo byl swietny! Do tego poziom wokalny tysiące razy lepszy niż w x factor.
niech piasek nergal kayah i ania wracają
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.06.2013 16:39
nie oglądałam ani jednego odcinka , a steczkowska strasznie irytująca baba
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Adam 11.06.2013 16:56
Szkoda, była świetna w programie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 11.06.2013 17:02
Ja bym bardzo chciała żeby Justyna Steczkowska została w programie.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.06.2013 17:07
BARDZO DOBRZE!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 11.06.2013 17:17
Za bardzo nie lubie Justyny Steczkowskaiej ale bez niej ten skład jury nie bedzie ten sam co był w 2 drugiej edycji The Voice of Poland. Szkoda bo ten skład jury był naprawde dobrze dobrany i fajny i świetny.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.06.2013 17:24
I do brze, nie lubie jej.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 11.06.2013 17:25
Niech Piaseczny wróci!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.06.2013 17:29
i bardzo dobeze jest beznadziejna
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.06.2013 17:29
Nareszcie !!!!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 11.06.2013 17:29
SZKODA
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.06.2013 17:30
jeszcze markowska tez powinna odejsc
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 11.06.2013 17:35
po tym programie dopiero zobaczyłam jaka ona jest i powiem tyle jest Swietna pozdrawiam
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.06.2013 17:45
NARESZCZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.06.2013 17:55
gość: po tym programie dopiero zobaczyłam jaka ona jest i powiem tyle jest Swietna pozdrawiam
Zaś ja nie oglądałam właśnie przez nią, męcząca i za dużo jej jest !!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.06.2013 18:01
Wspaniale że odchodzi, może dadzą kogoś normalnego na jej miejsce.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.06.2013 18:01
ludzie jej nie znosza tak jak gorniakowej poniewaz sila sie na wielkie damy ....a wiadome jest ,ze dama trzeba sie urodzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.06.2013 18:04
wize Steczkowska , Gorniak , Dode -----WYLACZAMTV!!!!!!!!!!!!!!!