Niedziela 23.06.2013

Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)

Robert Lewandowski Anna Stachurska

Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)

Anna Stachurska i Robert Lewandowski zrobili wiele, żeby data i miejsce ich ślubu do samego końca pozostały nieznane. Przez długi czas w tabloidach pojawiały się informacje, że ceremonia została zaplanowana na poprzedni tydzień, ostatecznie jednak okazało się, że zakochani stanęli przed ołtarzem kościoła pw. Św. Anny w Serocku wczoraj. Zobacz: Lewandowski JUŻ PO ŚLUBIE! (FOTO)

Przypomnijmy, że Stachurska i Lewandowski poznali się w 2007 roku na seminarium integracyjnego dla słuchaczy warszawskiej Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Są rówieśnikami, mają po 25 lat. Żona piłkarza trenuje karate, ma na swoim koncie m.in. tytuł Mistrzyni Europy.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Cezary Pazura z żoną Edytą, Marek Sierocki i Kuba Wojewódzki. Oraz dwudziestu ochroniarzy...  

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (876)

Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:06
On ma 25 lat?? Ale staro wyglada
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:09
gość: Czarna mucha, za krótkie spodnie. Wyglądał jak kelner z dawnej knajpy "Kongresowa". O kreacji panny młodej nie wspomnę. Myślałam, że to będzie coś ekstra, a to pospolite badziewie. Z tych celebryckich kreacji ślubnych prezentowanych na Pudlu , tylko Anna Guzik z mężem wyglądali interesująco.
czartoryska nr 1
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:10
gość: gość: sukienka ładna ale widziałam ładniejsze .panna młoda tak sobie wczoraj wychodziła za mąż córka mojej koleżanki i muszę powiedzieć z ręką na sercu że wyglądała przepięknie ,żona lewego się do niej nie umywano i co w zwiazku z tym?co chcesz udowodnic?
kogoo obchodi opinia jakies starej przasnej baby
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:10
Mają po 25 lat ...poważnie wyglądają na swój wiek
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:14
Piękna panna młoda i cudowna sukina
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zaneta 23.06.2013 17:18
lewandowski ma morde jak kapec.a i grac potrafi tylko w niemczech.w reprezentacji nie chce mu sie d**y ruszac na boisku.za malo placa.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:20
gość: BYŁAM - WIDZIAŁAM!
i co d*pe ci urwalo?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:22
ALE ZROBILI WIOCHĘ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:24
gość: szczęścia i miłości ! :)
ŻARTUJESZ???PIŁKARZE I WIERNOŚĆ -HI HI HI
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:26
gość: gość: gość: sukienka ładna ale widziałam ładniejsze .panna młoda tak sobie wczoraj wychodziła za mąż córka mojej koleżanki i muszę powiedzieć z ręką na sercu że wyglądała przepięknie ,żona lewego się do niej nie umywano i co w zwiazku z tym?co chcesz udowodnic?kogoo obchodi opinia jakies starej przasnej baby
A kogo obchodzi opinia gimnazjalistki, która w doopie była i goowno widziała?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:27
szczesia na nowej drodze zycia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:32
A Stachurska to nawet w dzień własnego ślubu ma sztuczny uśmiech na twarzy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:32
Dużo szczęścia i wszystkiego najlepszego :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:34
Tede - 69 (Nowator Diss) diss na lipskiego nowatura
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 23.06.2013 17:35
Ale festyniarskie auto. Gdyby bylo czarne pomyslalbym ze auto batmana. Gustu za kase sie nie kupi. Pazura z tym pudlem jak ostatni wsior i te okulary celebryci od 7 bolesci.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:36
co się daje takim bogatym w prezencie?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Karolina 23.06.2013 17:37
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia - pozdrawiam :-):-)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:41
gość: BYŁAM - WIDZIAŁAM!
Chyba w pitasy tam poszłaś?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:42
Skromna ta suknia młodej Pani:))MIAŁAM Ładniejszą...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:43
gość: co się daje takim bogatym w prezencie?
Nic się nie daje.:) Teoretycznie zbiera się na psie budy albo na dzieci w sierocińcu.Można też przyszpanować jakimś wielkim pudłem, jak czarek Pazura.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:50
Suknia taka sama jak bylej Damieckiego.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
lemur 23.06.2013 17:51
Ten samochód, którym para jechała do ślubu to istny koszmar. Jedyne z czym mi się kojarzy to auto Pana Samochodzika . Jakiś składak z paskudnym do niczego nie pasującym zderzakiem i kołem na tylnej klapie wyglądającym jak wrzód. Sam Lewandowski mógłby sobie przez rękę przewiesić białą szmatę i robić za kelnera. Co to za garnitur? Facet z taką forsą powinien mieć klasę i jeśli nie ma sam za grosz gustu mógł zwrócić się do jakiegoś stylisty o pomoc. Życzę mu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, ale jestem rozczarowana tym co zobaczyłam. Szkoda, bo tak ładna para mogła by stanowić ucztę dla oczu, a tu...zwykły kicz.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:52
Lewandowski wyglada jak KEN :)))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:53
Dlaczego wszystkie gwiazdy mają takich super stylistów i doradców a mało która gwiazda ma piękną suknie ślubną?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:55
Ta suknia nie ma sie na czym trzymac bo brak biustu. Usmiech powinien byc radosny, a jest az do bolu sztuczny. Pazura to chyba robot kuchenny wieloczynnosciowy ma w tym pudle albo odkurzacz. Zapomnial przyozdobic pudlo wstazka.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:55
Czarek chyba mikrofale w prezencie kupil :-)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:55
gość: Dlaczego wszystkie gwiazdy mają takich super stylistów i doradców a mało która gwiazda ma piękną suknie ślubną?
A gdzie ty tu widzisz gwiazde ?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:56
co jak co ale on wygląda na 35 lat...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:56
ohydna kiecka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
szalony 0511 23.06.2013 17:56
najlepszy to Pazura z eXpresem do kawy.