Niedziela 23.06.2013

Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)

Robert Lewandowski Anna Stachurska

Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)

Anna Stachurska i Robert Lewandowski zrobili wiele, żeby data i miejsce ich ślubu do samego końca pozostały nieznane. Przez długi czas w tabloidach pojawiały się informacje, że ceremonia została zaplanowana na poprzedni tydzień, ostatecznie jednak okazało się, że zakochani stanęli przed ołtarzem kościoła pw. Św. Anny w Serocku wczoraj. Zobacz: Lewandowski JUŻ PO ŚLUBIE! (FOTO)

Przypomnijmy, że Stachurska i Lewandowski poznali się w 2007 roku na seminarium integracyjnego dla słuchaczy warszawskiej Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Są rówieśnikami, mają po 25 lat. Żona piłkarza trenuje karate, ma na swoim koncie m.in. tytuł Mistrzyni Europy.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Cezary Pazura z żoną Edytą, Marek Sierocki i Kuba Wojewódzki. Oraz dwudziestu ochroniarzy...  

Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)Ślub Lewandowskiego! (MAMY ZDJĘCIA)

Komentarze (875)

Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:06
On ma 25 lat?? Ale staro wyglada
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:09
gość: Czarna mucha, za krótkie spodnie. Wyglądał jak kelner z dawnej knajpy "Kongresowa". O kreacji panny młodej nie wspomnę. Myślałam, że to będzie coś ekstra, a to pospolite badziewie. Z tych celebryckich kreacji ślubnych prezentowanych na Pudlu , tylko Anna Guzik z mężem wyglądali interesująco.
czartoryska nr 1
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:10
gość: gość: sukienka ładna ale widziałam ładniejsze .panna młoda tak sobie wczoraj wychodziła za mąż córka mojej koleżanki i muszę powiedzieć z ręką na sercu że wyglądała przepięknie ,żona lewego się do niej nie umywano i co w zwiazku z tym?co chcesz udowodnic?
kogoo obchodi opinia jakies starej przasnej baby
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:10
Mają po 25 lat ...poważnie wyglądają na swój wiek
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:14
Piękna panna młoda i cudowna sukina
Odpowiedz
0 0
zgłoś
zaneta 23.06.2013 17:18
lewandowski ma morde jak kapec.a i grac potrafi tylko w niemczech.w reprezentacji nie chce mu sie d**y ruszac na boisku.za malo placa.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:20
gość: BYŁAM - WIDZIAŁAM!
i co d*pe ci urwalo?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:22
ALE ZROBILI WIOCHĘ
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:24
gość: szczęścia i miłości ! :)
ŻARTUJESZ???PIŁKARZE I WIERNOŚĆ -HI HI HI
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:26
gość: gość: gość: sukienka ładna ale widziałam ładniejsze .panna młoda tak sobie wczoraj wychodziła za mąż córka mojej koleżanki i muszę powiedzieć z ręką na sercu że wyglądała przepięknie ,żona lewego się do niej nie umywano i co w zwiazku z tym?co chcesz udowodnic?kogoo obchodi opinia jakies starej przasnej baby
A kogo obchodzi opinia gimnazjalistki, która w doopie była i goowno widziała?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:27
szczesia na nowej drodze zycia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:32
A Stachurska to nawet w dzień własnego ślubu ma sztuczny uśmiech na twarzy.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:32
Dużo szczęścia i wszystkiego najlepszego :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:34
Tede - 69 (Nowator Diss) diss na lipskiego nowatura
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 23.06.2013 17:35
Ale festyniarskie auto. Gdyby bylo czarne pomyslalbym ze auto batmana. Gustu za kase sie nie kupi. Pazura z tym pudlem jak ostatni wsior i te okulary celebryci od 7 bolesci.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:36
co się daje takim bogatym w prezencie?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Karolina 23.06.2013 17:37
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia - pozdrawiam :-):-)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:41
gość: BYŁAM - WIDZIAŁAM!
Chyba w pitasy tam poszłaś?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:42
Skromna ta suknia młodej Pani:))MIAŁAM Ładniejszą...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:43
gość: co się daje takim bogatym w prezencie?
Nic się nie daje.:) Teoretycznie zbiera się na psie budy albo na dzieci w sierocińcu.Można też przyszpanować jakimś wielkim pudłem, jak czarek Pazura.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:50
Suknia taka sama jak bylej Damieckiego.
Odpowiedz
5 0
zgłoś
lemur 23.06.2013 17:51
Ten samochód, którym para jechała do ślubu to istny koszmar. Jedyne z czym mi się kojarzy to auto Pana Samochodzika . Jakiś składak z paskudnym do niczego nie pasującym zderzakiem i kołem na tylnej klapie wyglądającym jak wrzód. Sam Lewandowski mógłby sobie przez rękę przewiesić białą szmatę i robić za kelnera. Co to za garnitur? Facet z taką forsą powinien mieć klasę i jeśli nie ma sam za grosz gustu mógł zwrócić się do jakiegoś stylisty o pomoc. Życzę mu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, ale jestem rozczarowana tym co zobaczyłam. Szkoda, bo tak ładna para mogła by stanowić ucztę dla oczu, a tu...zwykły kicz.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:52
Lewandowski wyglada jak KEN :)))
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:53
Dlaczego wszystkie gwiazdy mają takich super stylistów i doradców a mało która gwiazda ma piękną suknie ślubną?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:55
Ta suknia nie ma sie na czym trzymac bo brak biustu. Usmiech powinien byc radosny, a jest az do bolu sztuczny. Pazura to chyba robot kuchenny wieloczynnosciowy ma w tym pudle albo odkurzacz. Zapomnial przyozdobic pudlo wstazka.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:55
Czarek chyba mikrofale w prezencie kupil :-)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 23.06.2013 17:55
gość: Dlaczego wszystkie gwiazdy mają takich super stylistów i doradców a mało która gwiazda ma piękną suknie ślubną?
A gdzie ty tu widzisz gwiazde ?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:56
co jak co ale on wygląda na 35 lat...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 23.06.2013 17:56
ohydna kiecka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
szalony 0511 23.06.2013 17:56
najlepszy to Pazura z eXpresem do kawy.