Wtorek 25.06.2013

Felicjańska: "Mąż KAZAŁ MI ROBIĆ SOBIE LASKĘ!"

Ilona Felicjańska

Felicjańska:

Ilona Felicjańska nie zatrzyma się przed niczym, żeby próbować wzbudzić litość, czy jakiekolwiek zainteresowanie swoją osobą. W najnowszym wywiadzie stara się zrzucić odpowiedzialność za swój alkoholizm na męża. Twierdzi, że nie czuła się kochana i zaczęła pić, by zapomnieć, jak bardzo jest nieszczęśliwa. Zobacz: "Zaczęłam pić, BO NIE KOCHAM MĘŻA!"

Na tym jednak nie koniec. W swojej książce, wywiadzie-rzece, twierdzi, że czuła się wykorzystywana, bo mąż wymagał od niej seksu oralnego, choć ona nie miała na to ochoty.

Przychodził i... dobrze, powiem to... kazał sobie robić laskę, bo jestem jego żoną i to jest mój obowiązek - żali się Ilona. Pewnego razu, tuż po moim powrocie ze szpitala po próbie samobójstwa, znowu przyszedł. Powiedziałam mu: "Czy jeśli kiedyś zastaniesz mnie ze sznurem na szyi, to zanim wykopnę spod siebie krzesełko, też każesz mi zrobić sobie laskę?"

Współczujemy synom, którzy kiedyś natrafią na takie wypowiedzi matki. Przypomnijmy, że używała ich już do prób ratowania wizerunku:

Felicjańska: Felicjańska: Felicjańska:

Komentarze (3347)

Oglądasz 511-540 z 3347
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 25.06.2013 11:57
gość: Pocieszaj sie lachonie bez wartosci. Ja znam slowo nie , nie mam ochoty to tego nie robie. W dzisiejszych czasach przecietny facet mial kilka kobiet , niezliczona ilosc wirusow i ja mialabym brac ptaka do ust , gdzie potem tymi ustami dzieci caluje?. To juz wole na szyjce macicy hpv miec niz w buzi
popieram :)
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.06.2013 11:57
pudelkojebca: Biedny mąż, miał przej****e, co to za żona co loda nie opier***ła mu regularnie. Podziwiam Pana, że chciał Pan TOTO trzymać tyle pod swoim dachem.
A co to robienie laski to obowiązek ? Gdzie to jest napisane ? W Konstytucji ?
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 25.06.2013 11:57
Felicjańska to dno, które się oberwało.
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 25.06.2013 11:57
Na pewno nie bylo to dla niej mile jednak nie powinna o tym mowic publicznie bo zamiast pomóc swojemu wizerunkowi, pogrąża sie jeszcze bardziej.
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 25.06.2013 11:57
Bardzo dobrze, że to mówi. Ile z Was - zarówno kobiet , jak i facetów było zmuszanych do seksu przez swoich partnerów, kiedy nie mieliście psychicznie do tego siły, kiedy byliście w totalnej rozsypce? Was zmuszano do robienia laski itp, a oni i tak mieli d**y na boku.... Żenada.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.06.2013 11:57
straszny ten jej facet :(
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 25.06.2013 11:58
gość: Bardzo dobrze, że to mówi. Ile z Was - zarówno kobiet , jak i facetów było zmuszanych do seksu przez swoich partnerów, kiedy nie mieliście psychicznie do tego siły, kiedy byliście w totalnej rozsypce? Was zmuszano do robienia laski itp, a oni i tak mieli d**y na boku.... Żenada.
Żenada, popieram.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
pivona 25.06.2013 11:58
żałosne
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 25.06.2013 11:58
gość: ONA NIE UMIE ROBIC LASKI
umie za kase:D
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 25.06.2013 11:58
gość: gość: gość: Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz!Żadne z małżonków nie ma prawa ządać czegoś,na co nie ma ochoty druga osoba,ona nie przysięgała mu,że chce seksu oralnego,równie dobrze ona może mu kazać lizać sobie obsrany odbyt,bo to ją podnieca i ona to lubi,ciekawe czy robiłby to.Zgoda .Jak mu się laski chciało to do burdelu trzeba iść.Racja, kobieta która nie chce tego zrobić, ma to natychmiast zrobić , tylko dla tego że jemu sie chce. Żałosne !
Pustaki, kiedy jemu nie chciała robić loda, to innym z wielką ochotą te lody robiła. Była z nim dla kasy i robiła mu lody wtedy,kiedy był jeszcze przy forsie,a jak się facet spłukał z majątku i pieniędzy, to nagle straciła ochotę do robienia mu lodów.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.06.2013 11:58
OBRZYDLIWA BABA...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 11:58
tej pani juz podziekujemy...
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.06.2013 11:58
gość: Kim jest ta zdzira i kto ją promuje?!
TVN i pudelek:-):-)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 11:59
gość: gość: Bardzo dobrze, że to mówi. Ile z Was - zarówno kobiet , jak i facetów było zmuszanych do seksu przez swoich partnerów, kiedy nie mieliście psychicznie do tego siły, kiedy byliście w totalnej rozsypce? Was zmuszano do robienia laski itp, a oni i tak mieli d**y na boku.... Żenada.Żenada, popieram.
gdyby mial d*pe na boku to by jej o loda nie MUSIAL PROSIC.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 11:59
gość: gość: Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz!Żadne z małżonków nie ma prawa ządać czegoś,na co nie ma ochoty druga osoba,ona nie przysięgała mu,że chce seksu oralnego,równie dobrze ona może mu kazać lizać sobie obsrany odbyt,bo to ją podnieca i ona to lubi,ciekawe czy robiłby to.Zgoda .Jak mu się laski chciało to do burdelu trzeba iść.
A co on do normalnego seksu nie nadaje się,ma 2 cm we wzwodzie czy jak?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 11:59
Jak był bogaty i pewnie robienie laski nie robiło jej problemu. Żałosne.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:00
Wyjątkowo głupia kobieta... a może to standard wśród obecnych celebrytów?
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:00
gość: gość: gość: Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz!Żadne z małżonków nie ma prawa ządać czegoś,na co nie ma ochoty druga osoba,ona nie przysięgała mu,że chce seksu oralnego,równie dobrze ona może mu kazać lizać sobie obsrany odbyt,bo to ją podnieca i ona to lubi,ciekawe czy robiłby to.Zgoda .Jak mu się laski chciało to do burdelu trzeba iść.Po to jest żona, żeby po burdelach nie łazić
Już chetniej bym takiemu mężowi zrobiła papa :-))) Trzeba sie szanować, jak se chce do burdelu, to niech idzie, byle po rozwodzie.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:00
Synom należy współczuć takich rodziców!Koszmar jakiś.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:00
gość: mordoklejka: moj maz kaze mi robic mu laske no i co w tym zlego! ja mu kaze wylizac se ci..pke i zycie jest piekne :-)Fuuuuj , nie zdziw sie jak hpv ci w gardle raka spowoduje lachociagu
Michael Douglas opowiadał,że w ten sposób nabawił się raka w gardle bo Zecie lizał.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:01
czy ona jest p i e r d o l n i ę t a ???
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:01
gość: gość: Pocieszaj sie lachonie bez wartosci. Ja znam slowo nie , nie mam ochoty to tego nie robie. W dzisiejszych czasach przecietny facet mial kilka kobiet , niezliczona ilosc wirusow i ja mialabym brac ptaka do ust , gdzie potem tymi ustami dzieci caluje?. To juz wole na szyjce macicy hpv miec niz w buziaaa no to wiemy kto syfa roznosi.
To podaj jak sie nazywam durniu nieprzebadany/zarazajacy syfilisie
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:01
Zal mi tego jej faceta. zrobmy mu zrzute pudelkowa na jakas mila panne,ktora zrobi mu impreze z okazji uwolnienia sie od tego babsztyla:D
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:02
gość: gość: gość: gość: Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz!Żadne z małżonków nie ma prawa ządać czegoś,na co nie ma ochoty druga osoba,ona nie przysięgała mu,że chce seksu oralnego,równie dobrze ona może mu kazać lizać sobie obsrany odbyt,bo to ją podnieca i ona to lubi,ciekawe czy robiłby to.Zgoda .Jak mu się laski chciało to do burdelu trzeba iść.Racja, kobieta która nie chce tego zrobić, ma to natychmiast zrobić , tylko dla tego że jemu sie chce. Żałosne !Pustaki, kiedy jemu nie chciała robić loda, to innym z wielką ochotą te lody robiła. Była z nim dla kasy i robiła mu lody wtedy,kiedy był jeszcze przy forsie,a jak się facet spłukał z majątku i pieniędzy, to nagle straciła ochotę do robienia mu lodów.
A skąd wiesz ,że innym robiła ,siedziałaś pod łóżkiem czy jak?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:02
gość: Pocieszaj sie lachonie bez wartosci. Ja znam slowo nie , nie mam ochoty to tego nie robie. W dzisiejszych czasach przecietny facet mial kilka kobiet , niezliczona ilosc wirusow i ja mialabym brac ptaka do ust , gdzie potem tymi ustami dzieci caluje?. To juz wole na szyjce macicy hpv miec niz w buzi
W dzisiejszych czasach kobiety walą się jak stare budownictwo już od okresu kiedy były nastolatkami i też załapują mnóstwo wirusów i infekcji narządów płciowych. Kobiety też roznoszą choroby przenoszone drogą płciową, bo pie**olą się z wieloma partnerami, pusta torbo.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:02
gość: wyobraźcie sobie co jej synowie mają w szkole :/
A może ci koledzy w szkole są mądrzejsi od ich matki i inteligentnie omijają temat? Może mają prawdziwych przyjaciół? Nie wiem, ale tak też może być.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:02
Niżej już chyba nie można...Straszna flądra.
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 25.06.2013 12:02
Felicjańska i Figura- niby gwiazdy a ze swoim zyciem radziły sobie gorzej niż przeciętne kobiety, dla mnie to niezrozumiałe jak można w takim stopniu sobie nie radzić, może za bardzo wierzyły, ze sa jakimis tam gwiazdami co własciwie nikogo nie obchodzi, ot zwykłe dostarczycielki rozrywki a teraz ekshibicjonistki
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:03
gość: gość: mordoklejka: moj maz kaze mi robic mu laske no i co w tym zlego! ja mu kaze wylizac se ci..pke i zycie jest piekne :-)Fuuuuj , nie zdziw sie jak hpv ci w gardle raka spowoduje lachociaguMichael Douglas opowiadał,że w ten sposób nabawił się raka w gardle bo Zecie lizał.
dlatego na zachodzie mowi sie od lat,ze jesli aprtner nie jest przebadany to loda w gumce. sa nawet filmy instruktazowe jak to bezpiecznie zrobic kobiecie tlumoku.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
paulina 25.06.2013 12:03
a mi jej szkoda..wszyscy ją oceniacie, a nikt tak na prawdę nie wie co przeszła..i co z tego, że o tym mówi..komu to przeszkadza..ale u nas w Polsce króluje zaściankowe myślenie.
Oglądasz 511-540 z 3347