Wtorek 25.06.2013

Felicjańska: "Mąż KAZAŁ MI ROBIĆ SOBIE LASKĘ!"

Ilona Felicjańska

Felicjańska:

Ilona Felicjańska nie zatrzyma się przed niczym, żeby próbować wzbudzić litość, czy jakiekolwiek zainteresowanie swoją osobą. W najnowszym wywiadzie stara się zrzucić odpowiedzialność za swój alkoholizm na męża. Twierdzi, że nie czuła się kochana i zaczęła pić, by zapomnieć, jak bardzo jest nieszczęśliwa. Zobacz: "Zaczęłam pić, BO NIE KOCHAM MĘŻA!"

Na tym jednak nie koniec. W swojej książce, wywiadzie-rzece, twierdzi, że czuła się wykorzystywana, bo mąż wymagał od niej seksu oralnego, choć ona nie miała na to ochoty.

Przychodził i... dobrze, powiem to... kazał sobie robić laskę, bo jestem jego żoną i to jest mój obowiązek - żali się Ilona. Pewnego razu, tuż po moim powrocie ze szpitala po próbie samobójstwa, znowu przyszedł. Powiedziałam mu: "Czy jeśli kiedyś zastaniesz mnie ze sznurem na szyi, to zanim wykopnę spod siebie krzesełko, też każesz mi zrobić sobie laskę?"

Współczujemy synom, którzy kiedyś natrafią na takie wypowiedzi matki. Przypomnijmy, że używała ich już do prób ratowania wizerunku:

Felicjańska: Felicjańska: Felicjańska:

Komentarze (3280)

Oglądasz 511-540 z 3280
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:13
wszystkim robiła tylko mężowi nie, dziwne
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:13
Typowu facet nalezy mu sie i c**j,a jej mi szkoda moze i ,iala depresje
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:13
gość: A dlaczego robi problem z normalnej rzeczy?
normalnej moze dla ciebie!?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:14
fuuuj, nigdy laski nie zrobie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:14
to był g***t !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:14
no nie wiem...
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:15
czy ktoś tej babie może uzmysłowić, że juz bardziej pogrążyć sie nie można. niech zamilknie w końcu dla dobra swoich dzieci.
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:15
Sądzę, że ona jest bardzo nieszczęśliwa i zagubiona. Padła ofiarą własnej naiwności: że bogaty mąż zapewni jej nicnierobienie i słodkie życie. A tu mężuś zbankrutował, praca (jej) w showbiznesie to bezwzględna dżungla, gdzie nie ma przyjaźni ani litości. Oby się pozbierała i wyszła na prostą.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:16
G-W-A-Ł-T !!Kobiety nie znają swoich praw są za delikatne
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:16
Biedne dzieci
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:17
Wyhamuj kobito !
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 25.06.2013 12:18
takie rzeczy powinny być uzgadniane przed ślubem, bo moja żona też nie chciała robić mi laski i znalazłem taką co chętnie robi a kosztuje mnie mniej niż żona
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:18
kazać to on mógł prostytutce której zapłacił za usługę
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:18
a te białe zęby to z czego - od ronienia laski !!!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:18
gość: gość: Ja nie zamierzam nikomu robić laski. I zdania nie zmienię. Mam prawo do swoich opinii.ale niestety zdarzają się takie chamidła że zmuszają na siłę ;teraz dużo się o takich zboczeńcach słyszy
nie rozumiem facetów którzy wymagają takich rzeczy od swoich żon., dziewczyn czy partnerek, jeżeli druga strona chce, to mi to nie przeszkadza, ale żeby namawiać czy wręcz żądać, żałosne, zero godności...
Odpowiedz
2 1
zgłoś
DAN 25.06.2013 12:19
Ona nie ma w sobie wstydu, co ona wygaduje!!!!!! szkoda tylko synów, koledzy będą się z nich śmiać jaką mają M A T K Ę, okropność
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:19
ten facet to szmaciarz. Zmuszać zonę do seksu, gdy boli ja głowa, to chamstwo
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:19
ten facet to szmaciarz. Zmuszać zonę do seksu, gdy boli ja głowa, to chamstwo
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:19
co za wstyd, rany
Odpowiedz
4 1
zgłoś
basia 25.06.2013 12:19
ależ ona głupia....przynosi wstyd wszyskim kobietom.Pamiętam jak jeszcze niedawno opowiadała jaka jest szczęśliwa , spełniona i że tylko leniwe kobiety nie potrafią się realizować, Wstyd i hańba!! opanuj się kobieto!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:19
gość: Co za suka, szmata I zero. Trzeba bylo sie powiesic zanim urodzilas mu dzieci, wtedy jakos nie mialas obiekcji, bo dzieci mialy ci zabezpieczyc dozywocie u boku milionera...A ze oczekiwal seksu, no coz, raczej nie wzial Felicjanskiej do calonocnych dywagacji o egzystencjalizmie...Dziwka poszla z nim za kase, a teraz rzyga najgorszymi wymiocinami nei tylko na niego, ale na wlasne dzieci. Jaka matka chce popelniac samobojstwo? Tylko wyrodna szmata, nie liczaca sie z potrzebami I uczuciami swoich dzieci. Ty jestes genetycznie obciazona alkoholizmem I schizophrenia chyba, plus na pewno k*******m. Zal tego czlowieka ze wdpenal w takie gowno!!!!!
ano wlasnie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:19
zenada ona jest nienormalna
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:20
maz kazami zrobic obiad. zostalam alkoholiczka
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:20
To to za społeczeństwo które uzznaje, że robienie laski to obowiązek kobiety ! Za czasów naszych babć i dziadków nikt nawet nie wiedział co to takiego. Nasi dziadkowie często pobierali sie mając lat 19 ście, nie rozwodząc sie, żyjąc razem do 80 siatki, nie robiac takich zeczy i jakoś żyli. Dlatego ja będę brała z nich przykład.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:20
to znaczy ze były mąz Ilonki jest zdrowy jako facet
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:20
kobieta żal
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 25.06.2013 12:21
Przykre, że była tak traktowana, ale szkoda dzieci!
Odpowiedz
1 3
zgłoś
:) 25.06.2013 12:21
Wspólczuje jej piękna kobieta wzięła sobie drania
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 25.06.2013 12:21
Ta kobieta to dno...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 25.06.2013 12:21
Ta Pani ma dzieci, ratunku!!! A laska to i owszem, skoro nie mogła sie z nim kochać to chyba coś mu sie należało od życia no nie?
Oglądasz 511-540 z 3280