Sobota 27.07.2013

Holland o historii Jaruzelskiej: "Nie mam wizji samego filmu"

Agnieszka Holland Monika Jaruzelska

Holland o historii Jaruzelskiej:

Jak już pisaliśmy, Agnieszka Holland, zainspirowana autobiografią Moniki Jaruzelskiej Towarzyszka Panienka planuje nakręcić na jej podstawie film. Ponoć duże szanse na rolę ojca Moniki, generała Wojciecha Jaruzelskiego ma Bogusław Linda. Holland ma do niego słabość, odkąd 33 lata temu zagrał w jej Gorączce.

Jest to pomysł o tyle intrygujący, że w latach 90-tych Linda był oficjalnym kochankiem Moniki Jaruzelskiej i bardzo mu się podobała ta rola, mimo że z ojcem Moniki akurat się nie polubili.

Cieszyła go świadomość, że codziennie na prezydenckim biurku lądują raporty z jego spotkań z Moniką - wspomina kolega aktora.

Zobacz: Linda miał ROMANS Z JARUZELSKĄ!

Jaruzelska wspomina Lindę jako człowieka, który "jest najlepszym kompanem do wielogodzinnych leśnych wypraw".

Sama reżyserka na razie ostrożnie wypowiada się na temat obsady.

Nie mam wizji samego filmu ani tym bardziej generała Jaruzelskiego - mówi w rozmowie z Faktem. Przeczytałam książkę, zainspirowała mnie, spotkałam się z jej autorką.

Swoją drogą ciekawe, kto mógłby wcielić się w samą Jaruzelską. Macie jakieś typy?

Holland o historii Jaruzelskiej: Holland o historii Jaruzelskiej: Holland o historii Jaruzelskiej:

Komentarze (466)

Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 28.07.2013 22:37
Monikę chyba p*****ło skoro nałożyła bluzkę z orłem w KORONIE! Czy ktoś widział orła w koronie? Czy tak cię rodzice wychowali? Czy twój ojciec o koronę narażał życie w czasie wojny?! Gdzie twój honor i ambicja!?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.07.2013 22:39
Dalia2013: Po wielu czytanych portalach o Lindzie wnioskuję ,że Linda zachowywał się jak samiec - zdobywał i zaliczał kobiety jak: Polę Raksę słynna Marusia , Wencel, Jaruzelską i inne kolejne zdobycze. Co na to żona Popiel???? Oj Linda okazja czyni z człowieka osobę bez hamulców. Czyżby Linda miał kompleksy i się dowartościowywał się sprawdzając swoją męskość? Ale sie rozczarowałam Lindą. Może szuka kolejnej zdobyczy??????? Dziwię się Popiel ,że jeszcze jest jego żoną . I dziwi mnie fakt , że nie szukał interesujących kobiet i nie zwracał uwagi ,że jest córką Jaruzelskiego. Wynika z tego ,że los Polaków gnębionych przez komunę wogóle Lindę nie interesował aby zyło się tylko jemu wygodnie. Linda jesteś spalony .
SRAŁA NIE GNĘBIŁA!
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 28.07.2013 22:44
ja bym postawił na Panią Agatę Buzek.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 28.07.2013 22:51
gość: Monikę chyba p*****ło skoro nałożyła bluzkę z orłem w KORONIE! Czy ktoś widział orła w koronie? Czy tak cię rodzice wychowali? Czy twój ojciec o koronę narażał życie w czasie wojny?! Gdzie twój honor i ambicja!?
Ojciec jest dla wielu Polaków autorytetem i bohaterem, a córka liże d**ę tym, co obrzucają jej ojca błotem nosząc "to".
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.07.2013 23:25
Ewa Wencel
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.07.2013 23:44
hucky. Jeśli to przeczytałeś przeszła na ciebie klątwa. Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chucky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy! Fakty.Zginęło już 200 dziewczynek i 100 chłopc Odpowiedz
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 29.07.2013 07:07
pokazac jak inni glodni chodzili a oni wszystko mieli konsumy wyjazdy zagraniczne jak smietana partyjna sie bawi pokazac to wszystkim mlodzi niech widza jak ich radziny mialy przekopane w tym systemie a elity i komuchy sie zabawiali duzo wiemy jak bylo szkoda sliny
NIKT za PRL nie chodził głodny,wciskaja wam ciemnoty mam 58 lat i zupełnie inaczej pamietam tamte czasy
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 07:51
dzieci komusze trzymają sie mocno.Doczekaliśmy czasów w podobno wolnej Polsce.....
Polska nigdy nie była wolna ,zamieniono tylko zaborców i okupantów teraz jestęsmy pod okupacja watytkańską
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 29.07.2013 08:02
Agata Buzek
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 29.07.2013 08:09
Pierwsza myśl kto mógłby zagrać tę rolę to córka Agnieszki Osieckiej.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 29.07.2013 09:35
na Jaruzelską byłaby dobra Preis
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 10:13
wajda - wałęsa, holland - jaruzelski - to wspaniała klika mośków w rogowych okularach - jeszcze na naszej biedzie i morderstwach kasę biją - niech ich piekło pochłonie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 10:18
może głodni nie chodziliśmy ale spodleni, było nas stać na tyle co nic, wszystko na raty a o paszporcie to tylko mozna było marzyć - jak fikałeś to sie traciłeś i nikt cie juz nie znalazł, za to czerwone psy ( przepraszam was pieski) jeździły po świecie a ich pomioty studiowały na jalepszych zachodnich uczelniach - dlaczego całe nasze pokolenie uczyli obowiązkowo tylko języka rosyjskiego? jak nie byłes w pzpr to nie istniałeś
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 10:22
holland chce wejść do grona rezyserów narodowych i najlepiej zmienić historię naszego kraju tak jak to juz czynia jej podobni michnik, wajda itp.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 29.07.2013 10:30
gość: może głodni nie chodziliśmy ale spodleni, było nas stać na tyle co nic, wszystko na raty a o paszporcie to tylko mozna było marzyć - jak fikałeś to sie traciłeś i nikt cie juz nie znalazł, za to czerwone psy ( przepraszam was pieski) jeździły po świecie a ich pomioty studiowały na jalepszych zachodnich uczelniach - dlaczego całe nasze pokolenie uczyli obowiązkowo tylko języka rosyjskiego? jak nie byłes w pzpr to nie istniałeś
pod okupacja Watykanu nie czujesz sie spodlony czy lubisz jak twoje dzieci liżą księze kolana ,opływasz w dobrobyt? dzieci co roku wysyłasz na kolonie?? stac cie na wszystko??
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 29.07.2013 10:58
gość: może głodni nie chodziliśmy ale spodleni, było nas stać na tyle co nic, wszystko na raty a o paszporcie to tylko mozna było marzyć - jak fikałeś to sie traciłeś i nikt cie juz nie znalazł, za to czerwone psy ( przepraszam was pieski) jeździły po świecie a ich pomioty studiowały na jalepszych zachodnich uczelniach - dlaczego całe nasze pokolenie uczyli obowiązkowo tylko języka rosyjskiego? jak nie byłes w pzpr to nie istniałeś
a teraz nie istniejesz jak nie jestes w PIS i nie chodzisz do kosciołą
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 29.07.2013 12:54
czerwone kur..stwo wraca na salony. Pamiętajmy o historii. Choć trochę.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Haman 29.07.2013 12:59
Żydobolszewia umacnia się na stanowiskach a Szczepkowska nawijała ,że" w Polsce skończył się komunizm" ( bo pewnie tak jej naopowiadał Michnik w łóżku kiedy mu dawała ). Polacy jak chcecie być sobą to olewajcie te brednie które oferuje wam Wajda,Holland . Jeden za mafijne fundusze z Amber Gold nagrał hucpę o Wałęsie, potem Janda przelazła przez cały układ trawienny jego żony Danki , a teraz Holland będzie gloryfikowała oprawcę Popiełuszki ,poległych górników ,stoczniowców i intelektualistów. Ta łajdacka diaspora już nie tylko Janosika ubrała nam w szaty lubieżnego gówniarza ale i do polityki się miesza wyklinając Sejm tylko za to .że nie wyraził zgody na propagowanie zboczeńców . Dalej -Stuhr był tak zajęty pokłosiem za który żydostwo mu płaciło że nie zauważył jak ktoś jego żonie dziecko zrobił. Dlatego Polacy uważajcie aby i was zajmujących się bezgranicznie tematem "KASA" w nieuzasadnione ojcostwo jakiś HOLLAND nie wrobił.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 13:51
Holland is a talentless twat!
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 29.07.2013 14:14
gość: czerwone kur..stwo wraca na salony. Pamiętajmy o historii. Choć trochę.
pamitam tamte czasy z perspektywy zwykłego człowieka ,i powiem ci tylko tyle,owszem mały procent prominetów miał lepiej ale się z tym nie obnosił za to 90 % społeczeństwa miało taki socjal o jakim dzis nie usłyszysz ,teraz troche wiekszy procent ludzi ma super nie ukrywaja sie z tym a raczej kłuja po oczach te reszte która juz nikogo nie obchodzi ogólnie teraz jest o wiele gorzej
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 29.07.2013 15:08
jaruzel to pedzio
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 29.07.2013 15:51
głupiaś reżyserko że heeej....któż ci pójdzie na to szmate do kina?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.07.2013 17:27
gość: obrzydliwe są kobiety co mają twarz chłopa
Obrzydliwe są kobiety, które bronią zbrodniarzy, ocieplają wizerunki terrorystów i morderców.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 29.07.2013 17:35
gość: towarzyszka holland liże zad jak może towarzyszowi generałowi
wydaje mi się, że te czasy minęły. komentarz 'od czapy', sam jaruzelski jest aktualnie szczuty za swoje zbrodnie, więc nie rozumiem jak holland miałaby coś zyskać takim przedsięwzięciem jak film o Pani Jaruzelskiej.
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 29.07.2013 17:41
Usuńcie ten news. Straszycie dzieci. Żydowskie układy to dno.
Odpowiedz
0 2
zgłoś
oaza 29.07.2013 17:58
Jest tylko jedna osoba, która może zagrać córkę Jaruzelskiego. Karolina Gruszka
Odpowiedz
2 0
zgłoś
klaps 29.07.2013 21:07
żenujące towarzystwo, na serio... 'elity' zepsutego, przeżartego korupcja i nepotyzmem systemu
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.07.2013 22:05
A może na podstawie "Kuby Rozpruwacza". Scenariusz prawie gotowy zmienić trochę realia przemnożyć ilość zamordowanych / x 1000 np. minimalistycznie /, dodać wszelkie inne k..estwa tow. i mamy super film o "super bohaterze".
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 29.07.2013 22:09
oaza: Jest tylko jedna osoba, która może zagrać córkę Jaruzelskiego. Karolina Gruszka
a za jaką karę, zdecydowanie stawiam na Marię Czubaszek, będzie super. Jaruzelskiego niech zagra Karolak
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.07.2013 22:11
gość: głupiaś reżyserko że heeej....któż ci pójdzie na to szmate do kina?
Mucha z Tuskiem wykupią 2/3 biletów, a ich komusze towarzystwo resztę i jakoś się zwróci / niestety znów za kasę narodu /