Poniedziałek 29.07.2013

Szulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)

Agnieszka Szulim

Szulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVE

Agnieszka Szulim znana jest ze swojego zamiłowania do motoryzacji. Dziennikarka dzieliła swoją pasję z mężem, Adamem Badziakiem, z którym rozwiodła się w ubiegłym roku. Kiedyś przewiozła na motocyklu ówczesnego premiera, Kazimierza Marcinkiewicza...

Niedawno nasz czytelnik spotkał Agnieszkę w salonie marki Yamaha w Warszawie. Przyjechała autem, a wyjechała na skuterze Yamaha T-Max. Taki model kosztuje około 45 tysięcy złotych. Kask firmy Momo, który sobie sprawiła - ok. 500 złotych.

Jak się domyślamy, TVN dobrze płaci.

Szulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVESzulim ma skuter za 45 TYSIĘCY! (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (519)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.07.2013 00:48
Ja pierdziele ale sensacka tez mam taki...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.07.2013 00:50
gość: przestańcie zaglądać ludziom do portfela biedaki j****e
nie zwracajcie uwagi na złodziei, niech mają. Mają to wydają, co nie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.07.2013 00:52
Kurde.Chce zobaczyc fajna laske na czyms lepszym niz skuter! Dziewczyny jezdza quadami, szlifierkami a tu co??? Piernicze taka motoryzacje! Lepszy styl ma czarna wołga i syrenka. To byloby cos. Skuter i motoryzacja przez duze M? A czy jest Ferrari w dieslu?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.07.2013 00:55
Rozwiodla sie?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 29.07.2013 00:57
nie lubie jej
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 29.07.2013 00:58
kask za 500 stów - to tani kask ! Ja jeżdżę w kasku SHOEI za ponad 2 tys, a nie jestem celebrytą
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:00
A światło nie działa... :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:01
DrogUwka.pl jest serwisem w którym znajdziesz chwile relaksu przegladając smieszne zdjęcia oraz filmiki. Zdjęcia przedstawiaja absurdy drogowe jak i smieszne sytuacje uzytkownikow dróg na całym swiecie. Zapraszam
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Karol 29.07.2013 01:01
hah ahahah kask za 500 zł nie macie o czym pisac kazdy motocyklista wiecz czy tez inny użytkownik pojazdu dwusladowego ze dobry kask nowy moze ko sztowac kilka tys a wy babie zalujecie 500 zł...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:03
i.....?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:03
takie brzydkie bydle? :(
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 29.07.2013 01:04
gość: a ja ją lubię i to bardzo,jedna z niewielu babka z charakterem a nie plastikowa pusta lala
lol
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 29.07.2013 01:05
Fajnie wyglada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:06
Karol: hah ahahah kask za 500 zł nie macie o czym pisac kazdy motocyklista wiecz czy tez inny użytkownik pojazdu dwusladowego ze dobry kask nowy moze ko sztowac kilka tys a wy babie zalujecie 500 zł...
ale to sa kaski na motory a nie motorynki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:06
sru tutu,ale news
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:09
gość: gość: a ja ją lubię i to bardzo,jedna z niewielu babka z charakterem a nie plastikowa pusta lalalol
nie, wcale nie jest plastikowa. jest bardzo naturalna, interesująca, błyskotliwa, nie stosuje botoksu, jest murzynem i do tego mamy PRIMA APRILIS i wszystko się zgadza :-)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:11
Kask za 500zł to żadne cuda, średnia półka ;)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:12
gość: Fajnie wyglada
Taaa ........szczególnie na ostatnim zdjęciu jak jej nie widać z przodu.....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:13
Stac ją wiec sobie kupila!!ja p*****le co za kraj!!!a kask za 500zl to szajs tak na marginesie!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:13
A czy rojal bejbi oddało dziś stolca ?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 29.07.2013 01:13
Ohydna jest na twarzy, jak wygotowane mięso, bez wyrazu.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:18
gość: Karol: hah ahahah kask za 500 zł nie macie o czym pisac kazdy motocyklista wiecz czy tez inny użytkownik pojazdu dwusladowego ze dobry kask nowy moze ko sztowac kilka tys a wy babie zalujecie 500 zł...ale to sa kaski na motory a nie motorynki
A bo widzisz .... jacy celebryci takie pojazdy..... :-)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:22
kto ma najlepszy skuter w mieście? Sidney chyba już nie ty :P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:26
Beznadziejna blondzia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kyz 29.07.2013 01:34
Ta i żal d*pe ściska że pudelek.pl płaci mniej i tylko na skuter z Auchana stać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:34
set Stekanie isi 4 vs cibul5
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:40
Bez profesjonalnego makijażu nie wygląda już tak ładnie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:42
gość: Zbrzydła :(
Bez profesjonalnego makijażu nie wygląda już tak ładnie.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:47
gość: Pudel czy to nie jest przypadkiem lokowanie produktu?
Tak zwana ukryta reklama.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.07.2013 01:52
fuj: Brzydka
W TVN-ie ma sztab makijażystek, ale to jak wygląda prywatnie, to jest niestety porażka.