Wtorek 30.07.2013

Tola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)

Tola Szlagowska Maffashion Maff Julia Kuczyńska

Tola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVE

Tola Szlagowska popularność zdobyła dzięki występom w emo-zespole Blog 27. Po odejściu z grupy postawiła na karierę solową, która nie szła jej zbyt dobrze. Wyjechała do USA, żeby uczyć się w szkole artystycznej. Nową, "dorosłą" Tolę promowała potem była menedżerka Dody, Maja Sablewska, raczej z marnym skutkiem. Zobacz: Tola dorabia w USA JAKO... NIANIA!

Niedawno okazało się, że 21-letnia Tola przyjaźni się ze starszą o 4 lata Julią Kuczyńską, szafiarką znaną jako Maffashion. Można je często spotkać w "modnych" warszawskich knajpach. Zobacz: Tola w za krótkiej spódnicy z Maffashion! (ZDJĘCIA)

Kilka dni temu nasz czytelnik natknął się na Tolę i Julię, które wybrały się wspólnie do kawiarni. Rozmawiały i paliły papierosy.

Podobają Wam się podarte spodnie Szlagowskiej?

Tola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVETola w podartych spodniach i Maffashion znów razem (ZDJĘCIA)PUDELEK EXCLUSIVE

Komentarze (803)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 803
Odpowiedz
7 22
zgłoś
gość 30.07.2013 00:06
Pierwsa
Odpowiedz
2 9
zgłoś
gość 30.07.2013 00:07
Jeee
Odpowiedz zgłoś
gość 30.07.2013 00:07
Nie mogę już czytać o tej całej Mafcośtam! -,-
Odpowiedz zgłoś
gość 30.07.2013 00:07
Do domu gowniary!!! Za naukę się wziąć a nie szlajacie się po mieście!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 30.07.2013 00:07
Fuj ta tola jak jakis menel wyglada:(
Odpowiedz zgłoś
gość 30.07.2013 00:07
A kim one są bo nie kojarzę po facjatach?
Odpowiedz
18 4
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
gwiazdki... ehh
Odpowiedz
46 9
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
Trola zniknij wreszcie, nikt cię tu nie chce!
Odpowiedz
54 3
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
nie wiem, nie znam, nie interesuje się....
Odpowiedz
25 7
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
warte siebie
Odpowiedz
10 3
zgłoś
Gość 30.07.2013 00:08
burza !!!!!
Odpowiedz
40 4
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
beztalencia na śmietnik
Odpowiedz
35 6
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
ale lump
Odpowiedz
21 2
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
gość: MODLITIWA Z PONEPEJOW daj to na wyszukiwarkę internetową. Wejdź na 2, 3 stronę od początku..(sory za literówki, ale pudel banuje mi słowa kluczowe). Już tysiące ludzi zostało wysuchanych przez tą modlitw i Ty możesz być następny! Ludzie znajdują pracę, odzyskują zdrowie, ratują malżeństwa, wychodzą z zadlużenia, doznają po prostu cudow, zaufaj mi, że warto. To nic Cię nie będzie kosztować, możesz za to zostać wysłuchany w swoich problemach! To tylko prosta modlitw do odmowienia
wypad z pudla
Odpowiedz
23 30
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
Czego wy się tak jej uczepiliście? Żal wam że robi to co lubi?
Odpowiedz zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
Maff przytyła? Nie wyglądają za dobrze...
Odpowiedz
27 3
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
to czekanie na newsy po północy... :D
Odpowiedz
53 7
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
Wszystki maja te obrzydliwe pazury... marina i blogerki fuuu
Odpowiedz
32 2
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
Tola :o ona zyje?!
Odpowiedz
57 10
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
ta cala tola to zawsze wygladajak niedomyta, niedoczesana, niedoprana szmaciara!!!!! jej sie wydaje, ze takie szmaty to.... moda! heh
Odpowiedz
10 6
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
Słabe auto
Odpowiedz
21 4
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
o Boże jaki news... paliły papierosy... straszne
Odpowiedz
28 10
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
Nie ogarniam czemu Maffashion, niby taka modna, zadaje się z tym lumpem Trolą.
Odpowiedz
2 15
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
d**y, d*peczki
Odpowiedz
15 3
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
lans lans lans, papa dance!
Odpowiedz
25 4
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
Tola jak zwykle wygląda jak lump
Odpowiedz
42 4
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
szlagowska wygląda jak bezdomna :/
Odpowiedz
27 3
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
Tola ma tluste wlosy;/
Odpowiedz
20 0
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
Tragedia w 4 aktach!
Odpowiedz
10 0
zgłoś
gość 30.07.2013 00:08
ale sensacja :))
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 803