Piątek 02.08.2013

Doda ZWOLNIŁA BRATA! "Z powodów rodzinnych"

Dorota Rabczewska Doda Rafał Rabczewski

Doda ZWOLNIŁA BRATA!

Doda nie ma ostatnio szczęścia do współpracowników. Od czasu rozstania z Mają Sablewską jedynym stałym elementem jej zespołu był przyrodni brat Rafał, syn Wandy Rabczewskiej z poprzedniego związku. Był odpowiedzialny za organizację koncertów Doroty.

Ostatnio jednak nie miał zbyt wiele pracy. Doda koncertuje znacznie mniej niż kiedyś, a jej kariera wyraźnie zwolniła. To oczywiście przekłada się na jej zarobki. Piosenkarka prawdopodobnie uznała, że nie stać jej na zatrudnianie tylu osób, zresztą przy jej obecnym grafiku nie potrzebuje wielu współpracowników. Oficjalny powód zwolnienia brata jest oczywiście zupełnie inny.

Rafał rozstał się z Dorotą z powodów rodzinnych - zapewnia w rozmowie z Super Expressem rzecznik Dody, Piotr Wróbel. W jego życiu prywatnym szykują się zmiany i razem uznali, że tak będzie lepiej. Rafał będzie tatą. Ma teraz więcej czasu dla rodziny, a praca z Dodą jest bardzo wymagająca.

Okazuje się, że to nie do końca prawda, a brat Dody nie potrzebuje aż tak dużo czasu dla rodziny, jak wydawało się rzecznikowi piosenkarki.

Rafał został menedżerem zespołu Pieczarki, grającego góralskiego rocka - informuje tabloid. Czyli jednak nie wycofał się z branży.

Zapytana wprost o relacje między rodzeństwem Wanda Rabczewska odmówiła komentarza.

Zobacz też: Doda o siostrze: "Sprzedaje się tabloidom za 2 tysiące złotych"

Doda ZWOLNIŁA BRATA! Doda ZWOLNIŁA BRATA!

Komentarze (178)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 178
Odpowiedz zgłoś
gość 02.08.2013 11:58
zaniedbany ten brat
Odpowiedz
34 12
zgłoś
gość 02.08.2013 12:00
kupę robię se i to jest ciekawsze od dody
Odpowiedz
27 8
zgłoś
gość 02.08.2013 12:01
Kryzys w kraju nawet dode dopadł :(
Odpowiedz zgłoś
gość 02.08.2013 12:02
brzydki trans
Odpowiedz
28 4
zgłoś
gość 02.08.2013 12:02
gość: ciekawe,kiedy przestanie ćpać już się jej ryj wyciągnął jak dla konia od wciągu
to od lodów :)
Odpowiedz
14 6
zgłoś
gość 02.08.2013 12:02
Miły grubasek.
Odpowiedz
24 5
zgłoś
gość 02.08.2013 12:03
Brzydoty ciąg dalszy.
Odpowiedz
11 6
zgłoś
gość 02.08.2013 12:04
Kogo to?
Odpowiedz
19 3
zgłoś
gość 02.08.2013 12:04
smiech
Odpowiedz zgłoś
gość 02.08.2013 12:05
wieś tańczy i śpiewa!
Odpowiedz zgłoś
gość 02.08.2013 12:06
brzydka ona brzydki on
Odpowiedz
29 1
zgłoś
gość 02.08.2013 12:07
Zespół Pieczarki - w sam raz dla transa.
Odpowiedz
40 1
zgłoś
gość 02.08.2013 12:11
Oj dodzia nawet twoj brat woli "pieczarki " od ciebie
Odpowiedz
28 2
zgłoś
gość 02.08.2013 12:11
gość: stara prawda - z rodzina sie dobrze wychodzi tylko na zdjeciu !
z dodunią nawet na zdjęciach się dobrze nie wychodzi!
Odpowiedz
27 2
zgłoś
gość 02.08.2013 12:12
lolo: Rodzina Dody jest puszczalska, chodzi o jej rodziców. Jej mam i tata maja dzieci z roznymi osobami :D :D :D jest ich 4, Doda ma jeszcze jednego brata i siostrę PAulinę. A znany ogolnie jest tylko jej jeden brat o reszcie rodzenstwa sie nie mowi :D
Drugi brat nie chce miec z nimi nic wspolnego.
Odpowiedz
24 2
zgłoś
gość 02.08.2013 12:16
Ten jej brat jest strasznie szpetny! Kto się z tym zgadza łapka w górę!
Odpowiedz zgłoś
gość 02.08.2013 12:16
Dody już nikt nie słucha- taka prawda, skonczyła się i teraz może jeżdzić po imprezach typu lato z radiem - nic wiecej- tej kariery nie uda się reanimować.
Odpowiedz
20 1
zgłoś
gość 02.08.2013 12:17
Dody już nikt nie słucha- taka prawda, skonczyła się i teraz może jeżdzić po imprezach typu lato z radiem - nic wiecej- tej kariery nie uda się reanimować.
Odpowiedz
28 1
zgłoś
gość 02.08.2013 12:22
widać, że ta rodzina jest genetycznie obciążona
Odpowiedz
13 0
zgłoś
gość 02.08.2013 12:24
PODOBNI SĄ, TO NIE BLIŹNIACY?
Odpowiedz
27 1
zgłoś
Atrakcyjny Kazimierz 02.08.2013 12:24
Jej stary to sprawca wielu ciąż jako mąż i nie mąż
Odpowiedz
20 0
zgłoś
gość 02.08.2013 12:27
Jak widać nie próżnował jej tatuś!!!! Brał wszystko co się rusza.
Odpowiedz
29 0
zgłoś
gość 02.08.2013 12:28
doda ma bardziej męską twarz niż jej brat
Odpowiedz
11 0
zgłoś
gość 02.08.2013 12:36
jeb..nięta rodzina to pewnie taki przeciętniak im nie pasował
Odpowiedz
21 0
zgłoś
gość 02.08.2013 12:39
patologia z ciechanowa, kariera się kończy bo jak umiejętności brak a du.pa się opatrzyła to i brat nie pomoże
Odpowiedz
14 0
zgłoś
gość 02.08.2013 12:41
kto z takim wsiurem będzie pracował, wydaje jej się ,że jest krUlową, mały móżdżek to i brat zostawił
Odpowiedz
12 0
zgłoś
gość 02.08.2013 12:43
szmata co ona tam jeszcze robi i kto chce jej słuchać?????
Odpowiedz