Piątek 09.08.2013

Górniak RZUCIŁA KOLEJNEGO FACETA?!

Edyta Górniak Piotr Schramm

Górniak RZUCIŁA KOLEJNEGO FACETA?!

Wygląda na to, że kolejny związek Edyty Górniak przeżywa poważny kryzys. Jak obliczył Super Express, piosenkarka i opiekujący się nią prawnik, Piotr Schramm, nie pokazują się razem od czerwca. Ostatni raz pojawili się na koncercie charytatywnym, ale nawet wtedy już nie zwracali na siebie specjalnej uwagi. Piosenkarka odmówiła pozowania ze Schrammem do wspólnych zdjęć. Kilka dni później prawnika zabrakło na zakończeniu roku szkolnego Alana. Do tej pory nie zdarzało się raczej, by ominął jakąś szkolną uroczystość.

Zdaniem znajomych gwiazdy, o tym, że postanowiła ona wprowadzić duże zmiany w swoim życiu świadczy fakt, że wybrała się do Londynu.

Zwykle jeździ tam gdy ma kłopoty i musi przemyśleć ważne sprawy - mówi jej znajoma w rozmowie z tabloidem. Ma tam przyjaciół, tam też mieszka jej były menedżer Wiktor Kubiak. Edyta wciąż lubi konsultować z nim ważne decyzje.

Sąsiedzi Edyty na warszawskim Wilanowie twierdzą, że nie przypominają sobie, by w okolicach jej mieszkania kręcił się Schramm. Podobno nie pomógł jej nawet w przeprowadzce z Konstancina. Wspólne wakacyjne plany też nie wypaliły. Zamiast podróżować z mamą i jej chłopakiem po świecie, Alan spędza wakacje z dziadkami na Mazurach.

Górniak umówiła się niedawno z jazzmanem Aaronem Spearsem.

Wybrali się na Starówkę, żeby powspominać dawne czasy i zrobić sobie kilka pamiątkowych zdjęć - zdradza w rozmowie z tabloidem znajomy Edzi. Co ciekawe, byli w miejscach, w których Górniak lubiła bywać z Piotrem.

Miejmy nadzieję, że partnera Edyty nie spotka to samo, co jej byłego męża. Przypomnijmy, jak go publicznie poniżała: Górniak: "Darek KOCHAŁ TYLKO MOJE PIENIĄDZE!"

Górniak RZUCIŁA KOLEJNEGO FACETA?!

Komentarze (912)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:35
DrogUwka_pl jest serwisem w którym znajdziesz chwile relaksu przegladając smieszne zdjęcia oraz filmiki. Zdjęcia przedstawiaja absurdy drogowe jak i smieszne sytuacje uzytkownikow dróg na całym swiecie. Codziennie nowe zdjęcia !!! Zapraszam
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ivss 09.08.2013 13:36
To raczej on ją rzucił, kto by z nią tyle wytrzymał?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:36
Przypuszczam,że to Edyta została porzucona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
czytelniczka 09.08.2013 13:36
Najlepiej osądzić Panią Górniak.... Kiedy rozpada się związek czy małżeństwo, wina zawsze będzie po dwóch stronach. Nieraz jedna osoba płacze czy oskarża drugą o zdradę, ale czy ta zdradzana osoba zrobiła wszystko żeby nie być zdradzonym....?? Czy Odpowiednio zadbała o swojego partnera... ?? Ludzie plotkują i demontują ale prawda jest taka że wszyscy tak robimy. Nikt nie widzi swoich błędów a osądza innych. Każdy czyta plotki Sławnych ludzi a my zwyczajni przecież jesteśmy tacy sami.... Więc po co osądzać i oceniać kogoś po przeczytanej plotce w necie czy jakimś brukowcu. Jest powiedznie ,, niech pierwszy rzuci kamień ten kto jest bez jakiejkolwiek winy.... "" więc kto rzuca pierwszy....??
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2013 13:38
oj,głupia ta Edyta,szkoda pana Schramma dla niej i szkoda syna bo matka z niej kiepska
Odpowiedz
0 0
zgłoś
tyu 09.08.2013 13:39
Widzialem ich razem na Okeciu 3 sierpnia, wiec nie pierd cie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2013 13:41
Tragedia jak wyglada w tych spodniach....nózki jak u kaczuszki....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:41
I tu Cie mamy cyganeczko. Tyle, że Szramm się nie da, pozwie za niesławienie i cygana się nie pozbiera.Dziwię się tylko,jak taki facet z nia mógł być, zepsuł sobie tylko reputację
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:42
Facet wypromował sie na niej coraz częściej widać go w TV
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:43
to co, głupia egoistyczna babo. kolejnego tatusia da syna szukasz? bo pamietamy jak to chciałaś ograniczyć kontakty allana z krupą twierdząc ze ze shrammem tworzycie prawdziwą rodzinę a krupa ma zły wpływ na własne dziecko. ty durnoto, wszystkich krzywdzisz toksyczna szmato
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:45
Nimfomanka myślaca tylko o własnych zachciankach.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:45
Niedobrze wygląda w takich spodniach, bluza super, włosy i fryzurka też.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:47
nie lubi ludzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:49
Kto by wytrzymał z taką rozkapryszoną, zakochaną w sobie egoistką.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:50
ogier jej dogodzi hahahha i tez bedzie sie zalic jak na darka on byl normalny tylko ona ma cos z lepetynka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:50
taka ładna i utalentowana, ale co z tego, kiedy głupia jak but
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ja 09.08.2013 13:50
Czy ona ma w domu lustro? Wyglada jak pól d**y za krzaka.:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:51
Ma pieniądze,jest niezależna to co ma sobie nie zmieniać.Facetów też.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:52
gość: I tu Cie mamy cyganeczko. Tyle, że Szramm się nie da, pozwie za niesławienie i cygana się nie pozbiera.Dziwię się tylko,jak taki facet z nia mógł być, zepsuł sobie tylko reputację
niczego nie zepsuł, wypromował się, ciągle teraz występuje w tv, może i jest dobrym prawnikiem, ale kto o nim przedtem słyszał?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:54
To nie Edzi wina, to wszyscy ci jej byli faceci byli beznadziejni, niedojrzali i lecieli na jej kasę. Z nią jest wszystko w porządku, to tamtych kilkunastu (kilkudziesięciu?) facetów takich niedobrych było.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:54
czytelniczka: Najlepiej osądzić Panią Górniak.... Kiedy rozpada się związek czy małżeństwo, wina zawsze będzie po dwóch stronach. Nieraz jedna osoba płacze czy oskarża drugą o zdradę, ale czy ta zdradzana osoba zrobiła wszystko żeby nie być zdradzonym....?? Czy Odpowiednio zadbała o swojego partnera... ?? Ludzie plotkują i demontują ale prawda jest taka że wszyscy tak robimy. Nikt nie widzi swoich błędów a osądza innych. Każdy czyta plotki Sławnych ludzi a my zwyczajni przecież jesteśmy tacy sami.... Więc po co osądzać i oceniać kogoś po przeczytanej plotce w necie czy jakimś brukowcu. Jest powiedznie ,, niech pierwszy rzuci kamień ten kto jest bez jakiejkolwiek winy.... "" więc kto rzuca pierwszy....??
TO NIE O TO CHODZI AKURAT W WYPADKU GÓRNIAK. ONA SAMA SOBIE WYSTAWIŁA ŚWIADECTWO OCZERNIAJĄC KOLEJNYCH PARTNERÓW, OSKARŻAJĄC ICH O ZBRODNIE NA WŁASNEJ PSYCHICE SAMĄ BĘDĄ WE WŁASNYM MNIEMANIU BEZ WINY. PO PROSTU JESTEŚMY CIEKAWI CZY I ON PODZIELI LOS POPRZEDNIKÓW I BĘDZIE WINNY WSZYSTKIEMU
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:54
No to teraz Pan Schramm jak nic zniknie z TV - od momemtu jak zaczął być "chłopakiem Górniak" występował chyba we wszystkich możliwych stacjach jako ekspert prawny od wszystkiego - wcześniej jakoś nikt o nim nie słyszał... I teraz pewnie będzie tak samo!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:55
gość: To nie Edzi wina, to wszyscy ci jej byli faceci byli beznadziejni, niedojrzali i lecieli na jej kasę. Z nią jest wszystko w porządku, to tamtych kilkunastu (kilkudziesięciu?) facetów takich niedobrych było.
tak, tak Edziu a świstak zwija sreberka...aby powciągać
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:56
Edka dobrze ci radze ..lecz sie psychiatrycznie ...to tez chora miec coś z glową..... nie jestes normalna...idź do egzorcysty...wypedz z siebie diabła,.....mialas pelnokochankow to odwaliło ci na glowe....
Odpowiedz
4 0
zgłoś
x-men 09.08.2013 13:58
ciekawe o czym rozmawiali ,on po studiach a ona bez matury.....
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:58
gorniak jest chora mocno na glowe, wszyscy sa źli ale nie przyjmuje krytyki wobec siebie...to jest ta jej przeklęta choraoba psychiczna.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:58
gorniak jest chora mocno na glowe, wszyscy sa źli ale nie przyjmuje krytyki wobec siebie...to jest ta jej przeklęta choraoba psychiczna.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2013 14:00
pani Edyto spodnie może i modne ale nie dla pani , śmiesznie na pani leżą
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.08.2013 14:02
gość:
gość: To nie Edzi wina, to wszyscy ci jej byli faceci byli beznadziejni, niedojrzali i lecieli na jej kasę. Z nią jest wszystko w porządku, to tamtych kilkunastu (kilkudziesięciu?) facetów takich niedobrych było.
tak, tak Edziu a świstak zwija sreberka...aby powciągać
a ona bez winy, jak zwykle. Pewnie, zgadzam się ze jest cała masa toksycznych facetów, sama kilku takich spotkałam na swojej drodze ale kobiety też potrafią być toksyczne. Sama dla jednego z moich facetów stałam się taką toksyczną babą bo związaliśmy się w nieodpowiednim czasie. tyle tylko że trzeba umieć się do tego ptzyznać
Odpowiedz