Poniedziałek 19.08.2013

Piersi Chodakowskiej na wakacjach!

Ewa Chodakowska

Piersi Chodakowskiej na wakacjach!

Ewa Chodakowska jest obecnie na urlopie na południu Europy. Swoim wypoczynkiem uwielbia się chwalić ze swoimi fanami na oficjalnym profilu. To właśnie tam wyznała, że ”pomogła naturze”, dając do zrozumienia, że poprawiła sobie biust. Zobacz: Chodakowska: "Pomogłam naturze!"

Chodakowska pochwaliła się nowymi fotkami z wakacji, na których pozuje w samym stroju kąpielowym. Spójrzcie na jej pełne piersi. Wyglądają na poprawiane?

Piersi Chodakowskiej na wakacjach!Piersi Chodakowskiej na wakacjach!Piersi Chodakowskiej na wakacjach!Piersi Chodakowskiej na wakacjach!Piersi Chodakowskiej na wakacjach!Piersi Chodakowskiej na wakacjach!

Komentarze (1558)

Oglądasz 511-540 z 1558
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 19.08.2013 12:02
nie podoba mi sie ten brzuch, zwlaszcza ta okropna duza blizna po wyrostku
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:03
usta zrobione, cycki zrobione, twarz nie za bardzo, brzuch żylasty...ale jest fana pomaga innym schudnąć :*
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:03
gość: no poprawiła biust bo tak schudła na swoich ćwiczeniach ,że biustu pewnie nie miała.. nic strasznego.. ciekawe tylko skąd u niej ta blizna na brzuchu (taka sama jak u siwiec) czyżby odsysanie tłuszczu?
ale ze siwiec ma poprawiany biust to końca wylewania pomyj nie widać, sorry mi się z figury milion razy podoba bardziej siwiec nić chodak, siwiec wygląda jak kobieta chodak jak facet
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:04
nie odchudzi Wejman,ale ta pani nie da się nabrac ,bo jest sympatyczna w swoim ciele
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:05
OKROPNE MA CYCKI KULKI, OKROPNE ŻYŁY NA PODBRZUSZU, BLEEE
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:05
Ten żylasty brzuch z paskudną blizną, no super po prostu, jest się czym zachwycać. Do tego gumowe cyce i usta i już uwielbienie powszechne gwarantowane. Świat idzie w stronę, której nie rozumiem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:05
szpeci ją trochę ta blizna na brzuchu i żyły w dole brzucha, ale poza tym figura super do pozazdroszczenia
Odpowiedz
0 3
zgłoś
ff 19.08.2013 12:05
jeny. ma cycki zrobione i co z tego? przynajmniej są ładne.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:06
Nie promujcie tego potwora, proszę.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:06
gość:
gość:
gość:
gość:
gość: Najlepiej nie komentować takich artykułów :) Te z nas, które ćwiczą i schudły z Ewą, ratując swoją samoocenę i być może relacje z otoczeniem (nie ma to jak dobrze czuć się w swoim ciele; ile z nas wstydziło się przed partnerami, a teraz są pewne siebie, swojego ciała) wiedzą, że tego typu gadanie nie ma najmniejszego sensu dla nas, które cos osiągnęły:) Co nas ochodzi, czy Ewa ma robione piersi :) Nie kochamy Ewy, bo jej nie znamy...Kochamy jej metody, nasze nowe ciała. Założe się, że duża część męskiej populacji w Poslce jest wdzięczna za takie ciała partnerek :) Pozdrawiam wszystkie WOJOWNICZKI :) I Ewkę oczywiście
dokładnie.... W talii miałam 75 cm. Po 3 miesiącach - 63 cm. Nie mogę uwierzyć w swoje postępy, całe życie byłam na dietach, zawsze efekt jojo, brakowało chęci do regularnych odwiedzin siłowni. a teraz cwicze codziennie w domu, za darmo. mam inne cialo pzzdr
super! ja puki co schudlam 3 kg w miesiac, mam minus 2 cm w talii,ale cwicze 3x w tygodniu.musze zaczac cwiczyc czesciej.jem zdrowo
widać jesteś marna,jak te ćwiczenia ,,,pisze się,,,, póki,,., ta pani zatrudnia nieuków
gdybys tak samo skrupulatnie zwracala uwage na kalorie, ktore spozywasz, jak na poprawnosc ortograficzna,bylabys nie tylko madra,ale i piekna oraz chuda:)
dlaczego muslisz,ze jestem gruba,wrecz przeciwnie i wiem ,,,ze ta pani naciaga naiwne
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:06
gość: Zyly i cellulit wylaza z majcioch :-P
żyły tak, ale celulit to masz na mózgu
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:07
z takimi żyłami musi mieć nieżle wyćwiczoną waginę ,pewnie ma w niej uścisk jak w imadle,spokojnie może nią orzech łupić
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:07
zabawne, ze kobity wybieraja ciagle te implanty w ksztalcie kulek, a efekt naturalnych piersi uzyskuje sie dzieki implantom w ksztalcie łezki, takie wlasnie ma Dita Von Teese, Co do Chodakowskiej, bardziej niepokojace sa jej blizny na brzuchu(poza wycietym wyrostkiem) widnieja tez 3 inne blizny....bardzo podobne do odssysania tluszczu!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:08
Co to za puste babsko?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:08
niech pokaze ,że nie jest facetem
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:09
koń, i z twarzy i z figury
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:10
gość: zabawne, ze kobity wybieraja ciagle te implanty w ksztalcie kulek, a efekt naturalnych piersi uzyskuje sie dzieki implantom w ksztalcie łezki, takie wlasnie ma Dita Von Teese, Co do Chodakowskiej, bardziej niepokojace sa jej blizny na brzuchu(poza wycietym wyrostkiem) widnieja tez 3 inne blizny....bardzo podobne do odssysania tluszczu!
ona cala poorana ,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
SCHUDNIJ 19.08.2013 12:11
Jeżeli interesuje was zgrabne estetyczne ciało to polecam wpisać na faceboku słowa dieta trening supleme...... Znajdziecie tam coś dla was. Zapytajcie o plan dla siebie. Ja schudłam ponad dwadzieścia kilo bez jakichkolwiek głodówek.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:12
serio wam się podoba jej figura? ja bym tak zbudowanej kobiety nie chciał,o ile to w ogóle jest kobieta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:12
SCHUDNIJ: Jeżeli interesuje was zgrabne estetyczne ciało to polecam wpisać na faceboku słowa dieta trening supleme...... Znajdziecie tam coś dla was. Zapytajcie o plan dla siebie. Ja schudłam ponad dwadzieścia kilo bez jakichkolwiek głodówek.
Jeżeli interesuje was zgrabne estetyczne ciało to polecam wpisać na faceboku słowa dieta trening supleme...... Znajdziecie tam coś dla was. Zapytajcie o plan dla siebie. Ja schudłam ponad dwadzieścia kilo bez jakichkolwiek głodówek.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:12
takie żyly maja przewaznie faceci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:13
ff: jeny. ma cycki zrobione i co z tego? przynajmniej są ładne.
co to kogo obchodzi kto ma co przerobione...nie rozumiem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:13
USTA TEŻ ZROBIONE!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:13
czy one są poprawione? Spytajcie je!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:13
gość: serio wam się podoba jej figura? ja bym tak zbudowanej kobiety nie chciał,o ile to w ogóle jest kobieta
tez tak myslalem,dopoki nei zobaczylem mojej kobitki w takiej formie ;p mmmmm
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:14
co ona taka pokiereszowana w kroku? ktoś jej wacka obciął?:))))))
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 19.08.2013 12:14
Piszecie takie okropne rzeczy na jej temat, a nie zdajecie sobie najwyraźniej sprawy jak wielu kobietom pomogła. Jest fantastyczna! Dzięki niej schudłam i nabrałam pewności siebie! Nieważne powinno być co ma, czego nie ma sztuczne bądź nie, ale co robi dla innych!!!!!!! Jestem dumna, że mamy w Polsce taką trenerkę fitness !!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:15
ale jaja ,jakby sie okazało,że to facet
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 12:16
gość: USTA TEŻ ZROBIONE!!
nie,nie sa zrobione....wejdz na jej profil na fb i zoabcz jej zdjecia,gdy miala 10 lat
Odpowiedz