Poniedziałek 19.08.2013

"Gwiazdy" w serialu "Miłość na bogato" (ZDJĘCIA)

Miłośc na bogato Justyna Banasiak Marta Siwak Marcela Leszczak Sylwia Nowak

"Gwiazdy" w serialu "Miłość na bogato" (ZDJĘCIA)Agencja FORUM

Jesienią w ramówce pojawi się nowy serial, który ma podbić serca widzów fabułą skupiającą się wokół miłosnych problemów młodych milionerów. W szumnie zapowiadanej produkcji pod zachęcającym tytułem Miłośc na bogato pojawią się same sławy. Na zdjęciach z planu serii widać Justynę Banasiak i Martę Siwak. Podpowiemy, że pierwsza z nich zaistniała w You Can Dance, zaś druga w show Top model.

Gwiazda serialu ma być Marcela Leszczak, którą typowano na zwyciężczynie trzeciej edycji programu o modelkach. Na ekranie pojawi się również Sylwia Nowak, która chce spróbować swoich sił, jako aktorka. Pozostaje się cieszyć, że w obsadzie nie znalazły się Patrycja Pająk i Patrycja Wojnarowska

Planujecie zobaczyć choć jeden odcinek Miłości na bogato?

Agencja FORUM

Agencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUM
Agencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUM

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1026)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:51
co marceli wychodzi na zdjęciu spod sukienki ?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:52
co ma Marcela między nogami na 5 zdjęciu ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:52
gość: co marceli wychodzi na zdjęciu spod sukienki ?
na 5 zdjęciu dokładnie ! WTF???
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:52
laska w zoltym ma cewnik xD
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:52
gość:
gość: co marceli wychodzi na zdjęciu spod sukienki ?
na 5 zdjęciu dokładnie ! WTF???
to cewnik
Odpowiedz
1 0
zgłoś
emancypator 19.08.2013 15:53
co Marceli wystaje spomiędzy nóg na 5tym zdjęciu?:)
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:53
Prawie każda ma coś zrobione albo cycki albo usta
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:54
Co ta dziewczyna w żółtej sukience ma między nogami?? Tampon?
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:54
czy pieniadze z tego serialu beda przeznaczone na cele chrytatywne dla chorej pani z niedowladem pecherza moczowego?? (pani z aparatura miedzy nogami)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Ania 19.08.2013 15:54
Co Marcela ma między nogami na pierwszym zdjęciu?!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:55
ta ostatnia bardzo naturalna... ten serial to podróbka B&B czy Dynastii? Czym zajmują się bohaterowie? Bo co by nie mówić w B&B mieliśmy do czynienia z biznesem: marką odzieżową i ropą naftową, czyli ich zamożność w zasadzie nie dziwiła. Zastanawia mnie o czym będzie ten serial, oglądać będą ci którzy glądają Kim K., Joanne K., Paris H. Czyli generalnie puszczalskie dziunie nic nie robiące...
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 19.08.2013 15:55
gosciowa na ostatnim zdjeciu jest przebrzydka!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
nanana 19.08.2013 15:56
Marcela coś Ci wystaje ;DDD
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 19.08.2013 15:56
Marcela jest fajna i niech będzie sławna :) Jest śliczna!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:56
A gdzie Pikej?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:56
Co jej wisi miedzy nogami na 5 zdjęciu?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:56
gość: ta ostatnia bardzo naturalna... ten serial to podróbka B&B czy Dynastii? Czym zajmują się bohaterowie? Bo co by nie mówić w B&B mieliśmy do czynienia z biznesem: marką odzieżową i ropą naftową, czyli ich zamożność w zasadzie nie dziwiła. Zastanawia mnie o czym będzie ten serial, oglądać będą ci którzy glądają Kim K., Joanne K., Paris H. Czyli generalnie puszczalskie dziunie nic nie robiące...
dokladnie!
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:59
co wystaje marceli spod sukienki? tampon? o.O hahahaha
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
Marcela ma brzydki uśmiech
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
co to za ludzie????
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
żałosna jest ta marcelka
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
ale ta marcela jest szpetna, nie wiem co w niej ludzie widzą
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
Napewno nie bede ogladac, promujacych sie gwiazdeczek, zezniaaa !!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
cycata ta ostatnia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:01
marcela, błagam nie uśmiechaj sie już bo wyglądasz jak borsuk
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:02
Kopia "Made in Chelsea" ? ^^
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:02
o moj boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:04
Boże jedyny ! Boże jedyny czy my już nie mamy prawdziwych aktorów po PWST ? ???
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:04
haha, bedziemy miec swoje Beverly Hills :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:05
co marcela ma między nogami??????????