Poniedziałek 19.08.2013

"Gwiazdy" w serialu "Miłość na bogato" (ZDJĘCIA)

Miłośc na bogato Justyna Banasiak Marta Siwak Marcela Leszczak Sylwia Nowak

Agencja FORUM

Jesienią w ramówce pojawi się nowy serial, który ma podbić serca widzów fabułą skupiającą się wokół miłosnych problemów młodych milionerów. W szumnie zapowiadanej produkcji pod zachęcającym tytułem Miłośc na bogato pojawią się same sławy. Na zdjęciach z planu serii widać Justynę Banasiak i Martę Siwak. Podpowiemy, że pierwsza z nich zaistniała w You Can Dance, zaś druga w show Top model.

Gwiazda serialu ma być Marcela Leszczak, którą typowano na zwyciężczynie trzeciej edycji programu o modelkach. Na ekranie pojawi się również Sylwia Nowak, która chce spróbować swoich sił, jako aktorka. Pozostaje się cieszyć, że w obsadzie nie znalazły się Patrycja Pająk i Patrycja Wojnarowska

Planujecie zobaczyć choć jeden odcinek Miłości na bogato?

Agencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUMAgencja FORUM

 

Komentarze (1025)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:51
co marceli wychodzi na zdjęciu spod sukienki ?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:52
co ma Marcela między nogami na 5 zdjęciu ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:52
gość: co marceli wychodzi na zdjęciu spod sukienki ?
na 5 zdjęciu dokładnie ! WTF???
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:52
laska w zoltym ma cewnik xD
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:52
gość:
gość: co marceli wychodzi na zdjęciu spod sukienki ?
na 5 zdjęciu dokładnie ! WTF???
to cewnik
Odpowiedz
1 0
zgłoś
emancypator 19.08.2013 15:53
co Marceli wystaje spomiędzy nóg na 5tym zdjęciu?:)
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:53
Prawie każda ma coś zrobione albo cycki albo usta
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:54
Co ta dziewczyna w żółtej sukience ma między nogami?? Tampon?
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:54
czy pieniadze z tego serialu beda przeznaczone na cele chrytatywne dla chorej pani z niedowladem pecherza moczowego?? (pani z aparatura miedzy nogami)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Ania 19.08.2013 15:54
Co Marcela ma między nogami na pierwszym zdjęciu?!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:55
ta ostatnia bardzo naturalna... ten serial to podróbka B&B czy Dynastii? Czym zajmują się bohaterowie? Bo co by nie mówić w B&B mieliśmy do czynienia z biznesem: marką odzieżową i ropą naftową, czyli ich zamożność w zasadzie nie dziwiła. Zastanawia mnie o czym będzie ten serial, oglądać będą ci którzy glądają Kim K., Joanne K., Paris H. Czyli generalnie puszczalskie dziunie nic nie robiące...
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 19.08.2013 15:55
gosciowa na ostatnim zdjeciu jest przebrzydka!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
nanana 19.08.2013 15:56
Marcela coś Ci wystaje ;DDD
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gość 19.08.2013 15:56
Marcela jest fajna i niech będzie sławna :) Jest śliczna!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:56
A gdzie Pikej?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:56
Co jej wisi miedzy nogami na 5 zdjęciu?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:56
gość: ta ostatnia bardzo naturalna... ten serial to podróbka B&B czy Dynastii? Czym zajmują się bohaterowie? Bo co by nie mówić w B&B mieliśmy do czynienia z biznesem: marką odzieżową i ropą naftową, czyli ich zamożność w zasadzie nie dziwiła. Zastanawia mnie o czym będzie ten serial, oglądać będą ci którzy glądają Kim K., Joanne K., Paris H. Czyli generalnie puszczalskie dziunie nic nie robiące...
dokladnie!
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 19.08.2013 15:59
co wystaje marceli spod sukienki? tampon? o.O hahahaha
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
Marcela ma brzydki uśmiech
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
co to za ludzie????
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
żałosna jest ta marcelka
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
ale ta marcela jest szpetna, nie wiem co w niej ludzie widzą
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
Napewno nie bede ogladac, promujacych sie gwiazdeczek, zezniaaa !!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 19.08.2013 16:00
cycata ta ostatnia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:01
marcela, błagam nie uśmiechaj sie już bo wyglądasz jak borsuk
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:02
Kopia "Made in Chelsea" ? ^^
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:02
o moj boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:04
Boże jedyny ! Boże jedyny czy my już nie mamy prawdziwych aktorów po PWST ? ???
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:04
haha, bedziemy miec swoje Beverly Hills :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.08.2013 16:05
co marcela ma między nogami??????????