Czwartek 22.08.2013

Pietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)

Monika Pietrasińska Marcela Leszczak Miłość na bogato

Pietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUM

Już niebawem w ramówce Viva Polska pojawi się produkcja, w której zagrają niemal same znane z różnych show celebrytki. Okazuje się, że zarówno Monika Pietrasinska, jak i Marcela Leszczak uważają, że mają talent aktorski... "Gwiazdy" zobaczycie w serialu o wiele mówiącym tytule Miłość na bogato.

U boku modelki z Top model oraz Playmate 2010, która niedawno paradowała na czerwonym dywanie bez bielizny, zagra uczestniczka You Can Dance, Justyna Banasiak. W środę w Warszawie odbyła się kolejna konferencja promująca najnowszy serial. Oczywiście pojawiły się na niej wszystkie "gwiazdy" produkcji.

Pietrasińska miała na sobie czarną sukienkę z przezroczystymi wstawkami, pod którą nie założyła bielizny… Wyraźnie było widać jej krocze. Jak widać, skończyła się epoka szokowania gołą pupą.

Jak oceniacie te desperackie próby promocji serialu?

Pietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUMPietrasińska POKAZUJE GENITALIA! (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)Agencja FORUM

Komentarze (3571)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 3571
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:09
szooooook
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:09
no cóż, nie ma komentarzy to coś napiszę
Odpowiedz zgłoś
Mac 22.08.2013 09:09
A pudelek, jak wszarz, leci na c**y
Odpowiedz
91 31
zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
pusia xD
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
skad te pity wyskakują !?
Odpowiedz zgłoś
!!!!!!!!!!!!!!! 22.08.2013 09:10
No prosze! Nastepna pomylila BRANZE!!!!!!!!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
dobre krocze nie jest złe!
Odpowiedz
73 10
zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
Ona ma profil na goshow ta pietrasinska
Odpowiedz
78 9
zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
dżizas!
Odpowiedz zgłoś
miki 22.08.2013 09:10
Żenada
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
a kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
No wstyd I zal!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
301 8
zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
dokąd zmierzasz świecie?
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
rany promujecie non stop ludzi ktorych na oczy nikt nie widział... po co promujecie ludzi bez talentu tylko takich którzy są prymitywami sprowadzającymi wszystko do seksu itp
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
Mieszanka Siwiec i Kardashian....
Odpowiedz
55 5
zgłoś
gość 22.08.2013 09:10
co za...................
Odpowiedz
201 9
zgłoś
gość 22.08.2013 09:11
Ale dno
Odpowiedz
146 3
zgłoś
gość 22.08.2013 09:11
....faktycznie.....bez komentarza
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:11
No prosze! Nastepna pomylila BRANZE!!!!!!!!!!!
A nie latwiej by jej bylo docelowo w agencji towarzyskiej sie zatrudnic albo z Fibakiem sie skontaktowac?????
Odpowiedz zgłoś
goosc 22.08.2013 09:11
tak sie robi kariere w Polsce :) pokaz Ci pe :)
Odpowiedz
204 3
zgłoś
gość 22.08.2013 09:11
KTO TO KU^RV@ JEST ?!
Odpowiedz
53 10
zgłoś
gość 22.08.2013 09:11
OMG... Macie podniete
Odpowiedz
32 7
zgłoś
Gość 22.08.2013 09:11
haha
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:11
mózgu niema to krocze pokazuje :)
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:11
Raczej wzgórek łonowy skoro już wyjeżdżacie z fachową terminologią.
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 09:11
tragicznie wyglada na buzi,strasznie sie swieci i te krosty...FUUUU :P
Odpowiedz
112 4
zgłoś
gość 22.08.2013 09:11
Kolejna Siwiec??
Odpowiedz
88 3
zgłoś
gość 22.08.2013 09:11
Ta pierwsza - juz ostrzykane ustka !!! KOSZMAR !!!
Odpowiedz