Czwartek 22.08.2013

Maciej Nowak do Gessler: "MAGDA, NIE PIERDOL! Zatrudniacie kelnerów NA CZARNO!"

Magda Gessler Magdalena Gessler Maciej Nowak

Maciej Nowak do Gessler:

Znany krytyk kulinarny, Maciej Nowak, komentował do tej pory głównie medialną karierę Małgorzaty Rozenek, wyśmiewając jej "perfekcyjność". Zobacz: Nowak wyśmiewa Rozenek: "Jest ROBOTEM DOMOWYM!" Teraz przyszła kolej na Magdę Gessler, promującą się w TVN-ie na największą gwiazdę polskiej gastronomii. Celebrytka skomentowała dzisiaj na swoim profilu artykuł na temat dawania napiwków kelnerom. Jej zdaniem lepiej funkcjonuje doliczanie napiwku do rachunku niż poleganie na hojności klientów. Dzięki temu wszystko pozostaje pod kontrolą właścicieli restauracji.

Eksperyment z napiwkami... Polecam... Szczególnie tym, którzy zastanawiają się dlaczego napiwki dolicza się do rachunków. Miłego dnia Kochani... - napisała Gessler.

Zdaniem Nowaka Gessler chciałaby po prostu położyć łapę na napiwkach swoich kiepsko opłacanych pracowników. Oskarża ją też o to, że... zatrudnia kelnerów na czarno!

Na profilu Nowaka pojawił się wpis komentujący refleksje "Zorro gastronomii":

Moja odpowiedź: Magda, nie pierdol. Napiwków nie dają tylko nowobogackie chamy. Zatrudniacie kelnerów na czarno, za grosze, w najlepszym wypadku na umowach śmieciowych. Napiwki to podstawa ich wynagrodzenia za ciężką i niewdzięczną pracę. Zaś doliczanie serwisu do rachunku to kolejne ograbianie pracownika i nigdy się z tym nie pogodzę. Wara wam od tych pieniędzy!

Zobacz też: Gessler: "Wprowadzić PODATEK OD ZŁYCH WPISÓW w Internecie!"

Maciej Nowak do Gessler: Maciej Nowak do Gessler: Maciej Nowak do Gessler: Maciej Nowak do Gessler:

Komentarze (831)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 831
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 12:31
wieś tańczy i śpiewa
Odpowiedz
37 19
zgłoś
gość 22.08.2013 12:31
co to są za newsy, sezon ogorkowy widze w pelni
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 12:31
dobrze jej powiedział
Odpowiedz
29 40
zgłoś
gość 22.08.2013 12:31
jedno warte drugiego
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 12:32
a ja tam lubię Magdę! :)
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 12:32
prawdę powiedział!
Odpowiedz
19 82
zgłoś
gość 22.08.2013 12:32
ja ja lubię
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 12:32
Gessler to jakaś szopka totalna!
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 12:32
oszustka i tyle !!!
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 12:32
dobrze gada, polać mu !
Odpowiedz
15 18
zgłoś
gość 22.08.2013 12:32
weż nie p*****l bejbe
Odpowiedz
11 46
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
gość: prawdę powiedział!
to zatrudnij się u niego na czarno
Odpowiedz zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
Taka z niej niby swieta Magda kur... Boska, a obrabia wlasnych kelnerow z napiwkow ;> Nieladnie Zorro!
Odpowiedz
140 5
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
dobrze gada, tępić zatrudnianie na czarno i robienie z ludzi niemogących znaleźć normalną prace = z umową murzynów!!
Odpowiedz
49 6
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
Nie ma juz kulturalnch ludzi na swiecie :'(
Odpowiedz
4 9
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
2 xd
Odpowiedz
52 5
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
No to prawdę powiedzial
Odpowiedz
60 9
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
Napiwek to nagroda.
Odpowiedz
9 9
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
komentarze nie wchodzą. :/
Odpowiedz
69 7
zgłoś
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 22.08.2013 12:33
Koleś straszny ale rację ma :)
Odpowiedz
61 8
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
Ma facet racje i tyle
Odpowiedz
36 5
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
Napiwek to nagroda.
Odpowiedz
54 7
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
wyzyskiwacz z niej
Odpowiedz
38 5
zgłoś
gość 22.08.2013 12:33
dobrze mówi stary wyjadacz psów
Odpowiedz
36 17
zgłoś
Mm 22.08.2013 12:34
Doliczcie napiwki do rachunku, ale zwiększcie pensje kelnerów o jakieś 300 zł, będzie uczciwie!
Odpowiedz
29 9
zgłoś
gość 22.08.2013 12:34
no Pudel dziś wyjątkowo szybko usuwa komentarze.
Odpowiedz
63 4
zgłoś
m. 22.08.2013 12:34
moze najlepiej by było jakby sie kelnerzy w tej sprawie wypowiedzieli a nie sami tzw "restauratorzy" jeden je za darmo gdzie popadnie a druga ustawiona w tvn'ie...
Odpowiedz
84 4
zgłoś
gość 22.08.2013 12:34
Jaka cwaniutka sie zrobila, na szczescie ode mnie madzia nie dostanie napiwku bo nie zjem u niej w restauracji. Wielka polityka nagle sie zrobila a to przeciez proste - jezeli serwis jest dobry dajesz napiwek jezeli nie to nie
Odpowiedz
57 17
zgłoś
gość 22.08.2013 12:34
magda gessler z domu ikonowicz, siostra aktywnego komunistycznego polityka piotra ikonowicza, syna miroslawa czlonka pzpr
Odpowiedz
26 6
zgłoś
gość 22.08.2013 12:35
Gessler zanim wyszła za Piotra Gesslera, właściciela sieci restauracji, zajmowała się malarstwem. Po podziale majątku nagle została profesjonalną restauratorką i kucharką. Gdyby nie to małżeństwo, gdyby nie firma i (znane) nazwisko męża, dziś pewnie byłaby po prostu kobietą od czasu do czasu gotującą obiad. Ale w Rewolucjach przecież taka znawczyni (z przygotowanymi wcześniej tekstami:])… zresztą idźcie do jej restauracji na trzech Krzyży chociażby, to się przekonacie, za ile i jakie wam dadzą jedzenie… obrus od Ruskich jeszcze ze stadionu X-lecia, brudne pseudo-palmy, równie brudne parasole ozdobione brudnymi kokardami i bardzo przeciętne jedzenie w bardzo wysokiej cenie... ale jak ktoś lubi brud i konsumpcję na wiecznie zakorkowanym skrzyżowaniu, to to miejsce jest dla niego... TVN lubi wyolbrzymiać, jak widać.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 831