Poniedziałek 26.08.2013

Cheryl Cole: "Marzyłam o tatuażu od pięciu lat"

Cheryl Cole

Cheryl Cole:

Cheryl Cole kilka dni temu pokazała swoim fanom na Twitterze fotkę wytatuowanych pośladków. Zobacz: Cheryl Cole ma TATUAŻ NA PUPIE! (FOTO) Gwiazda spędziła w studio znanego brytyjskiego artysty wiele godzin, w trakcie których jej pupę pokryto czterema różami. Okazuje się, że "dziara" powstawała ponad dwa miesiące. Podczas jednej trzygodzinnej sesji tatuażysta stopniowo pokrywał tuszem ciało piosenkarki.

Marzyłam o tatuażu od pięciu lat. Chciałam mieć coś wyjątkowego, a nie kolejny wzór z albumu – napisała na swoim profilu Cole. Ból był bardzo dotkliwy bo to delikatna część ciała. Tatuaż ma głębokie symboliczne i osobiste znaczenie, o którym nie będę opowiadać. Wyznam jedynie, że róże to moje ukochane kwiaty.

Jakieś propozycje, jakie "symboliczne" znaczenie mogą mieć cztery róże na pośladkach? ;)

Cheryl Cole: Cheryl Cole:

 

Komentarze (239)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 14:43
w UK posiadanie tatuażu jest jak jedzenie porridge na śniadanie... wszyscy niezależnie od klasy społecznej mają tatuaże, mówię tu o facetach. Widok gościa w garniaku jadącego metrem z dziarą na ręce to normalka (widać, bo zdejmują z gorąca marynary i podwijają rękawy koszuli).
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.08.2013 15:26
Taka ładna pupeczka a taki chu*** tatuaż
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.08.2013 15:43
Dajcie jej spokój jej ciało, jej wybór!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 15:44
ble
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 15:59
taka ladna kobieta, a tak sie oszpecila, ten tatuaz jest okropny, niestety
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 16:02
gość: pewnie chodzi o jakichś 4 jej byłych facetów z przeszłości przy których rozkwitała = rozwijała osobowość, no wiecie te klimaty...
ja stawiam, ze cztery zerwania z facetami lub cztery lata, po ktorych zerwala z facetem. ktore byly dla niej droga przez kolce, a po ktorych rozkwitla jak roza hehe, chociaz patrzac na jej staz malzenski z tym pilkarzem, to byli mezem i zona wlasnie cztery lata, myslala, ze jest taka inteligentna i sprytna ze nikt sie nie domysli hahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 16:05
Jezeli tatuaz cos dla niej znaczy to bardzo dobrze na pewno nie zrobila takiego duzego tatuazu tylko dla kaprysu. I raczej jezeli jest to dla niej wazna rzecz to nie bedzie nigdy go zalowala. Jest duzy i wielu ludzi by sb nie zafundowalo takiego tatuazu ale skoro siedziala tyle godzin zeby sb to zrobic to musi miec on duze znaczenie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 111 26.08.2013 16:09
jak jej się znudzi to usunie, co to dla niej za problem jak ma tyle kasy :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 16:09
gość:
gość: jesli roza ma symboliczne znaczenie tatuaz tez powinien byc symboliczny, pod wzgledem dziela artystycznego wyglada ladnie trzeba przyznac ze tatuazysta wykonal dobra robote, ale z punktu widzenia ladnej zgrabnej kobiety ktora i tak lsni i jest podziwiana wyszlo wulgarnie i ordynarnie, rozpaczliwa proba zwrocenia na siebie uwagi, brak pomyslu na zycie, chciala cos innego niz wszyscy no to ma, ale wyszlo tandetnie, podzielila los spaslakow brytyjskich ktorzy na pale tatuuja wszystko zeby zakryc cielsko zeby jak to mowia podkreslic swoja osobowosc i przekazac jakas wartosc
ona miała wcześniej w tym miejscu spory badziewny tribal z katalogu więc zrobiłą bardzo dobrze z tymi różami. To ni jest tak, że na ładnej 'czystej' d***e zrobiła sobie nagle wielką dziarę, poprzedni tatuaż to dopiero była tragedia ale tego zdjęcia już nikt nie doda...
ona ma tribal na udzie a nie na tylku takze tego xD a na tylku miala mala roze ktora teraz powiekszyla . I nie byl badziewny wygladal zmyslowo ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 16:47
cellulitu chociaż nie będzie widać
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 16:51
boze do to jest okropny bedzie go zalowac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 16:59
Tyłek się rozejrzeć. I tatuaż też
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 17:02
szpetota
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 17:07
o 5 lat za długo .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 17:35
Masakra!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 18:02
Ladne te roze ale takie wielkachne, ze ogolnie mi sie to niepodoba
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 18:07
coś okropnego!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 18:18
przynajmniej nigdy nie będzie oglądać swojego cellulitu :P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.08.2013 18:31
Justynka: to kwestia gustu mi się średnio podoba ale to jej ciało i jej wybur .
Justynka ,a twój ,,WYBUR,, to nauczyć się ortografii...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 18:38
Beznadziejne miejsce, beznadziejny, żeby nie powiedzieć wieśniacki wzór ale sam tatuaż zrobiony bardzo ładnie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 18:38
Taka ładna a taka głupia.... Taki piekny tyłek miała... Spoko niech wrzuci fotkę za 20 lat i pokaże tą pomarszczoną wialnie z przekwitłym "różyskiem":P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.08.2013 18:40
gość:
gość: pewnie chodzi o jakichś 4 jej byłych facetów z przeszłości przy których rozkwitała = rozwijała osobowość, no wiecie te klimaty...
ja stawiam, ze cztery zerwania z facetami lub cztery lata, po ktorych zerwala z facetem. ktore byly dla niej droga przez kolce, a po ktorych rozkwitla jak roza hehe, chociaz patrzac na jej staz malzenski z tym pilkarzem, to byli mezem i zona wlasnie cztery lata, myslala, ze jest taka inteligentna i sprytna ze nikt sie nie domysli hahaha
... ale na litość boską! na d***e???
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.08.2013 18:40
gorzej niż d**a pawiana
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 26.08.2013 18:48
bleee!! okropnie to wyglada!!!!!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.08.2013 18:54
taka ladna zgrabna i wszystko popsula w zyciu nie zrobilabym tatuazu na d***e sory
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.08.2013 19:15
ta d**a wyglada teraz aseksualnie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.08.2013 19:32
a wczoraj pudlu pisales ze 3 godz.!
Odpowiedz