Środa 28.08.2013

SUTKI Joanny Krupy na lotnisku! (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa

SUTKI Joanny Krupy na lotnisku! (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa już nie raz udowodniła, że nie ma oporów przed pokazywaniem swoich piersi. Wystarczy przypomnieć jej występ w prześwitującym topie, gdy promowała pierwszy sezon swojego reality show. Zobacz: Słoneczny patrol: JOANNA KRUPA TOPLESS z Romainem! (FOTO) W poniedziałek celebrytka nie paradowała z nagimi piersiami, ale za to nie założyła biustonosza pod obcisłą koszulkę.

Dzien w Los Angeles był chłodniejszy i w trakcie odprawy na lotnisku w LAX paparazzi mogli dokładnie przyjrzeć się sutkom Dżoany.

Przypadek?

 

SUTKI Joanny Krupy na lotnisku! (ZDJĘCIA)SUTKI Joanny Krupy na lotnisku! (ZDJĘCIA)SUTKI Joanny Krupy na lotnisku! (ZDJĘCIA)SUTKI Joanny Krupy na lotnisku! (ZDJĘCIA)SUTKI Joanny Krupy na lotnisku! (ZDJĘCIA)SUTKI Joanny Krupy na lotnisku! (ZDJĘCIA)SUTKI Joanny Krupy na lotnisku! (ZDJĘCIA)

Komentarze (308)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.08.2013 01:19
nie sondze
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.08.2013 01:23
pechowy Brayan zwalił konia i został ojcem
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.08.2013 01:25
to na pewno nie przypadek!Jej sutki jak tylko zobaczyły paparazzi to sobie powiedziały stajemy na bacznosc ,żeby PUDEL potem się zastanawiał czy to przypadek??? Bożeeee
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.08.2013 01:25
lol chlodniejszy? jest upal i duchota jakich malo. zapewne na lotnisku rozkrecili klime
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.08.2013 01:29
Ze sztucznym biustem może sobie chodzić bez stanika, silikonów nie trzeba niczym podtrzymywać.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 28.08.2013 01:40
nie sondze
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.08.2013 01:42
Jak nie zalozyla biustonosza to ciekawe od czego ma ramiączka :-) :-)
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 28.08.2013 01:49
trzeba byc ograniczonym zeby robic z tego artykuł
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.08.2013 01:52
Oj,nie mamy bioder...ale halluxy owszem
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 28.08.2013 01:53
przeciez ma biustonosz bo nawet ramiaczko widac
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.08.2013 01:55
gość: Oj,nie mamy bioder...ale halluxy owszem
jak ty jej kostki uwazasz za haluksy to masz niezle porabane we lbie.Poprostu jest szczupla I stopy ma tesz szczuple.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.08.2013 01:55
ona sobie znowu napompowała piersi, czy to stanik pusz up? nie ma tak dużych i stojących, już przecież sobie wyciągnęła sylikony.... hmm dziwne
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.08.2013 01:56
NIE SONDZE :/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.08.2013 01:57
Przeciez ma biustonosz. Widac ramiaczko!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.08.2013 02:05
Przypadek, że niby sutki w tym miejscu?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.08.2013 02:14
coraz mniejsze ach ten photoshop
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.08.2013 02:22
polska dziw..ka. wstyd.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.08.2013 02:23
Nie sondze,
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.08.2013 02:24
gość:
gość: Amerykański tor kariery DŻOANY nie przynosi jej chluby. Swego czasu pół Polski oburzały „jaccuzowe” początki FRYTKI. Było to jednak zaledwie PRZEDSZKOLEM w porównaniu z tym co za oceanem robi nasza EKSPORTOWA gwiazda. Niejeden producent mógłby wiele powiedzieć na ten temat. TVN zatrudnił ją, ale przestraszony ciągnącymi się za nią skandalami, postanowił ocieplić jej wizerunek. Jej krokodyle łzy wylewane z powodu bicia słoni w „Top model”, angażowanie się w obronę psów oraz antyfutrzana kampania to ściema i teatrzyk mające na celu wybielenie tej BEZWSTYDNICY. Chcesz wiedzieć więcej o medialnych MANIPULACJACH? Zaznajom się z ANTKIEM MUZYKANTkiEM na jego FACEBOOKOWYM koncie
PALENIE CZAROWNIC MAMY JUZ ZA SOBA WASZE POGLADY SA RODEM ZE SREDNIOWIECZA TAK WLASNIE KOSCIOL DZIALA NA MOZGI LUDZKIE
w sredniowieczu d****i dzialaly w ukryciu, a teraz robia za celebrytki. i taka to roznica
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.08.2013 02:31
palenie czarownic mamy juz za soba wasze komentarze sa rodem ze sredniowiecza a myslenie wyprane przez kosciol plujecie jadem na nia a sami co soba reprezentujecie ?????? popatrzcie w lustro i co widzicie ????hahaahahha
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 28.08.2013 02:32
gość:
gość:
gość: Amerykański tor kariery DŻOANY nie przynosi jej chluby. Swego czasu pół Polski oburzały „jaccuzowe” początki FRYTKI. Było to jednak zaledwie PRZEDSZKOLEM w porównaniu z tym co za oceanem robi nasza EKSPORTOWA gwiazda. Niejeden producent mógłby wiele powiedzieć na ten temat. TVN zatrudnił ją, ale przestraszony ciągnącymi się za nią skandalami, postanowił ocieplić jej wizerunek. Jej krokodyle łzy wylewane z powodu bicia słoni w „Top model”, angażowanie się w obronę psów oraz antyfutrzana kampania to ściema i teatrzyk mające na celu wybielenie tej BEZWSTYDNICY. Chcesz wiedzieć więcej o medialnych MANIPULACJACH? Zaznajom się z ANTKIEM MUZYKANTkiEM na jego FACEBOOKOWYM koncie
PALENIE CZAROWNIC MAMY JUZ ZA SOBA WASZE POGLADY SA RODEM ZE SREDNIOWIECZA TAK WLASNIE KOSCIOL DZIALA NA MOZGI LUDZKIE
w sredniowieczu d****i dzialaly w ukryciu, a teraz robia za celebrytki. i taka to roznica
BO W SREDNIWIECZU NIE BYLO TELEWIZJI I INTERNETU PUSTAKU
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 28.08.2013 02:33
gość:
gość:
gość:
gość: Amerykański tor kariery DŻOANY nie przynosi jej chluby. Swego czasu pół Polski oburzały „jaccuzowe” początki FRYTKI. Było to jednak zaledwie PRZEDSZKOLEM w porównaniu z tym co za oceanem robi nasza EKSPORTOWA gwiazda. Niejeden producent mógłby wiele powiedzieć na ten temat. TVN zatrudnił ją, ale przestraszony ciągnącymi się za nią skandalami, postanowił ocieplić jej wizerunek. Jej krokodyle łzy wylewane z powodu bicia słoni w „Top model”, angażowanie się w obronę psów oraz antyfutrzana kampania to ściema i teatrzyk mające na celu wybielenie tej BEZWSTYDNICY. Chcesz wiedzieć więcej o medialnych MANIPULACJACH? Zaznajom się z ANTKIEM MUZYKANTkiEM na jego FACEBOOKOWYM koncie
PALENIE CZAROWNIC MAMY JUZ ZA SOBA WASZE POGLADY SA RODEM ZE SREDNIOWIECZA TAK WLASNIE KOSCIOL DZIALA NA MOZGI LUDZKIE
w sredniowieczu d****i dzialaly w ukryciu, a teraz robia za celebrytki. i taka to roznica
BO W SREDNIWIECZU NIE BYLO TELEWIZJI I INTERNETU PUSTAKU
NIE NAZYWAJ JEJ DZI.....A BO BYC MOZE ZE TY JESTES WIEKSZA OD NIEJ KAZDY OCENIA PODLUG SIEBIE NIEPRAWDAZ?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 28.08.2013 02:36
Dla pudla byle sutek prześwitujący spod bluzki, byle odrobina nagiego ciała wagina d**a to powód do napisania newsa. To jest żenujące i już nudne! Czy wam wszystko co ciekawe musi kojarzyć się z intymnymi szczegółami ciała? Może wyśle wam zdjecie moich skutków lub stanę na środku centrum handlowego w warszawie lub krakowie i stanę się powodem do napisania newsa, może zasłużę sobie na miejsce w rankingu durnych newsów? Nudziarze żerujący na nagości!!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 28.08.2013 02:40
Jakby ktoś nie widział skutków tej biczki
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 28.08.2013 02:42
Nie cierpię tej durnej zadzierającej i uważającej się za lepszą wieśniary z wielkiego miasta
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 28.08.2013 02:44
trochę krzywo zrobione
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 28.08.2013 02:44
lux prost i ma krzywe sutki
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 28.08.2013 02:45
kinol niech tez sobie przerobi ale nie tak krzywo jak sutki
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 28.08.2013 02:56
NIE SĄDZĘ...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 28.08.2013 03:10
Ma brudne ramiączko. Czy ktoś wie jaie wyksztalcenie ma Kupa??? Czy ktoś widział jej zdjęcia ze slubu????