Piątek 30.08.2013

Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)

Kora Ramona Kora Jackowska

Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)

W zeszłym roku policja współpracująca ze służbami celnymi zdecydowała się ma przeszukanie mieszkania Kory Jackowskiej. Funkcjonariusze zdecydowali się na przeprowadzenie akcji po tym, jak przechwycono zaadresowaną do jej psa paczkę z 60 gramami marihuany. Znaleźli dodatkowe 3 gramy narkotyków.

Sprawa zakończyła się dopiero w czerwcu tego roku. Sąd ukarał Korę grzywną w wysokości 5 tysięcy złotych. Dodatkowo piosenkarka obiecała, że nie będzie brać narkotyków. Zobacz: Kora WINNA! Zapłaci 5 tysięcy złotych kary Nie obiecywała natomiast, że jej suczka przestanie palić. Na wczorajszej konferencji Polsatu pojawiła się z Ramoną na rękach. Co jakiś czas podtykała jej pod pysk cygaro.

Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)

Komentarze (739)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:28
szkoda gadac,powinna siedzieć za zielsko które miała,a ona nadal w tv
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:29
No i gitara :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:41
Szkoda psa. Korze w d***pie sie poprzewracalo. To akurat nie jest ani smieszne, ani oryginalne. :(
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:43
biedna psinka tak się nawąchała że aż usnęła
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:44
Ci celebry-ci to dno
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:46
gość: Ile ta stara baba ma lat??? bo zachowuje się jak pięciolatka...
na starość nie ktorzy dziecinnieją przecież tylko ,że wtedy to nie jest slodkie tylko wkurzająco odpychające
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:47
i ten jej facet-jak kloszard z dworca
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:48
Ale ma zryty leb
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:59
nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Pani Kora ma sztuczną szczękę...widać to doskonale na ostatnim zdjęciu ( patrz na dziąsła)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:00
kto to jest ta pani ?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:02
Glupia stara rura
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:03
gość: nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Pani Kora ma sztuczną szczękę...widać to doskonale na ostatnim zdjęciu ( patrz na dziąsła)
po pierwsze -choćby nawet to co to ma do rzeczy a po drugie -tak miala od zawsze i akurat zęby ma swoje jak i to cię interesuje
Odpowiedz
1 0
zgłoś
karol z 31.08.2013 00:09
UWĘDZIĆ RAMONĘ a sipowicza i jackowska zaciagnac do Komuni -poważnie .
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:11
wychowałam się na Manamie, Kora była dla mnie ok, ale teraz jak patrzę, to mi wstyd
Odpowiedz
1 1
zgłoś
jasiu_fasolka 31.08.2013 00:13
Głupia idiotka, wiem, przesadziłem, masło maślane. Stara, baba, uzależniona od gandzi, miała szczęście, że koło jej zadka nie chciano zrobić zadymy, a teraz popisuje się idiotycznymi zdjeciami z psem, któremu szkodzi dym papierosów, w domach palaczy tytoniu. Zero szacunku dla domownika, wstyd i nie dziwi mnie to, pelen szacunek za twórczość i tylko to mnie ogranicza, ale gdyby głupota umiała fruwać, Kora, nie zabieraj psa, umrze z głodu.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:19
gość: Dziwna para a ten pan ma zawsze brzydki rozporek
Ten pan to zawsze wyglada jak kloszard !
Odpowiedz
2 0
zgłoś
lullla 31.08.2013 00:20
Co za baba!! Powinno sie jej tego biednego pieska odebrac.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:20
gość:
gość: nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Pani Kora ma sztuczną szczękę...widać to doskonale na ostatnim zdjęciu ( patrz na dziąsła)
po pierwsze -choćby nawet to co to ma do rzeczy a po drugie -tak miala od zawsze i akurat zęby ma swoje jak i to cię interesuje
Zawsze smiala sie "dziaslami" jak kon.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kwiatuszek 31.08.2013 00:21
Tragedia ijeszcze raz tragedia bo Ci normalni powymierali,a teraz to same PUSTOGŁOWY a będzie jeszcze gorzej-zobaczycie to niedługo,fuj fuj ale brzydka ona....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:23
TO JEST CHORE.................
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:24
gość: swietnie wyglada!
Ramona?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:26
3 gramy WOW.... jak Wachowski przewiózł całą ciężarówkę narkotyków /podało swego czasu news Radio Wrocław/ sprawę zatuszowano. Jak to jest. Widać prawo dla każdego jest inne zwłaszcza dla przeciętnego Kowalskiego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:26
gość:
gość: swietnie wyglada!
Ramona?
a kto inny, przecież nie Kora
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:29
gość:
gość:
gość: nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Pani Kora ma sztuczną szczękę...widać to doskonale na ostatnim zdjęciu ( patrz na dziąsła)
po pierwsze -choćby nawet to co to ma do rzeczy a po drugie -tak miala od zawsze i akurat zęby ma swoje jak i to cię interesuje
Zawsze smiala sie "dziaslami" jak kon.
Ty w jej wieku nie będziesz miała zębów i nie będzie ciebie stać na sztuczne bo będziesz bezrobotna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:30
lullla: Co za baba!! Powinno sie jej tego biednego pieska odebrac.
Odezwała się następna Violetta Villas
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:31
gość: wychowałam się na Manamie, Kora była dla mnie ok, ale teraz jak patrzę, to mi wstyd
Wstydż się za siebie i swojego chłopa moherze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:32
UWĘDZIĆ RAMONĘ a sipowicza i jackowska zaciagnac do Komuni -poważnie .
taką śliczną Ramonę uwędzić?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:33
gość: nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Pani Kora ma sztuczną szczękę...widać to doskonale na ostatnim zdjęciu ( patrz na dziąsła)
A gdyby nawet to widać dobry dentysta /artysta/ bo identyczne do własnych.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:35
gość:
gość: Ile ta stara baba ma lat??? bo zachowuje się jak pięciolatka...
na starość nie ktorzy dziecinnieją przecież tylko ,że wtedy to nie jest slodkie tylko wkurzająco odpychające
O Kurczę, Kora jest młodsza ode mnie o 3 lata , jest 1951 rok młoda laska jest zatem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:36
TO JEST STRASZNE ! :(