Piątek 30.08.2013

Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)

Kora Ramona Kora Jackowska

Suczka Kory pali na imprezie Polsatu! (ZDJĘCIA)

W zeszłym roku policja współpracująca ze służbami celnymi zdecydowała się ma przeszukanie mieszkania Kory Jackowskiej. Funkcjonariusze zdecydowali się na przeprowadzenie akcji po tym, jak przechwycono zaadresowaną do jej psa paczkę z 60 gramami marihuany. Znaleźli dodatkowe 3 gramy narkotyków.

Sprawa zakończyła się dopiero w czerwcu tego roku. Sąd ukarał Korę grzywną w wysokości 5 tysięcy złotych. Dodatkowo piosenkarka obiecała, że nie będzie brać narkotyków. Zobacz: Kora WINNA! Zapłaci 5 tysięcy złotych kary Nie obiecywała natomiast, że jej suczka przestanie palić. Na wczorajszej konferencji Polsatu pojawiła się z Ramoną na rękach. Co jakiś czas podtykała jej pod pysk cygaro.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (740)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:28
szkoda gadac,powinna siedzieć za zielsko które miała,a ona nadal w tv
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:29
No i gitara :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:41
Szkoda psa. Korze w d***pie sie poprzewracalo. To akurat nie jest ani smieszne, ani oryginalne. :(
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:43
biedna psinka tak się nawąchała że aż usnęła
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:44
Ci celebry-ci to dno
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:46
gość: Ile ta stara baba ma lat??? bo zachowuje się jak pięciolatka...
na starość nie ktorzy dziecinnieją przecież tylko ,że wtedy to nie jest slodkie tylko wkurzająco odpychające
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:47
i ten jej facet-jak kloszard z dworca
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:48
Ale ma zryty leb
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 30.08.2013 23:59
nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Pani Kora ma sztuczną szczękę...widać to doskonale na ostatnim zdjęciu ( patrz na dziąsła)
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:00
kto to jest ta pani ?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:02
Glupia stara rura
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:03
gość: nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Pani Kora ma sztuczną szczękę...widać to doskonale na ostatnim zdjęciu ( patrz na dziąsła)
po pierwsze -choćby nawet to co to ma do rzeczy a po drugie -tak miala od zawsze i akurat zęby ma swoje jak i to cię interesuje
Odpowiedz
1 0
zgłoś
karol z 31.08.2013 00:09
UWĘDZIĆ RAMONĘ a sipowicza i jackowska zaciagnac do Komuni -poważnie .
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:11
wychowałam się na Manamie, Kora była dla mnie ok, ale teraz jak patrzę, to mi wstyd
Odpowiedz
1 1
zgłoś
jasiu_fasolka 31.08.2013 00:13
Głupia idiotka, wiem, przesadziłem, masło maślane. Stara, baba, uzależniona od gandzi, miała szczęście, że koło jej zadka nie chciano zrobić zadymy, a teraz popisuje się idiotycznymi zdjeciami z psem, któremu szkodzi dym papierosów, w domach palaczy tytoniu. Zero szacunku dla domownika, wstyd i nie dziwi mnie to, pelen szacunek za twórczość i tylko to mnie ogranicza, ale gdyby głupota umiała fruwać, Kora, nie zabieraj psa, umrze z głodu.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:19
gość: Dziwna para a ten pan ma zawsze brzydki rozporek
Ten pan to zawsze wyglada jak kloszard !
Odpowiedz
2 0
zgłoś
lullla 31.08.2013 00:20
Co za baba!! Powinno sie jej tego biednego pieska odebrac.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:20
gość:
gość: nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Pani Kora ma sztuczną szczękę...widać to doskonale na ostatnim zdjęciu ( patrz na dziąsła)
po pierwsze -choćby nawet to co to ma do rzeczy a po drugie -tak miala od zawsze i akurat zęby ma swoje jak i to cię interesuje
Zawsze smiala sie "dziaslami" jak kon.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kwiatuszek 31.08.2013 00:21
Tragedia ijeszcze raz tragedia bo Ci normalni powymierali,a teraz to same PUSTOGŁOWY a będzie jeszcze gorzej-zobaczycie to niedługo,fuj fuj ale brzydka ona....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:23
TO JEST CHORE.................
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:24
gość: swietnie wyglada!
Ramona?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:26
3 gramy WOW.... jak Wachowski przewiózł całą ciężarówkę narkotyków /podało swego czasu news Radio Wrocław/ sprawę zatuszowano. Jak to jest. Widać prawo dla każdego jest inne zwłaszcza dla przeciętnego Kowalskiego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:26
gość:
gość: swietnie wyglada!
Ramona?
a kto inny, przecież nie Kora
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:29
gość:
gość:
gość: nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Pani Kora ma sztuczną szczękę...widać to doskonale na ostatnim zdjęciu ( patrz na dziąsła)
po pierwsze -choćby nawet to co to ma do rzeczy a po drugie -tak miala od zawsze i akurat zęby ma swoje jak i to cię interesuje
Zawsze smiala sie "dziaslami" jak kon.
Ty w jej wieku nie będziesz miała zębów i nie będzie ciebie stać na sztuczne bo będziesz bezrobotna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:30
lullla: Co za baba!! Powinno sie jej tego biednego pieska odebrac.
Odezwała się następna Violetta Villas
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:31
gość: wychowałam się na Manamie, Kora była dla mnie ok, ale teraz jak patrzę, to mi wstyd
Wstydż się za siebie i swojego chłopa moherze
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:32
UWĘDZIĆ RAMONĘ a sipowicza i jackowska zaciagnac do Komuni -poważnie .
taką śliczną Ramonę uwędzić?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:33
gość: nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Pani Kora ma sztuczną szczękę...widać to doskonale na ostatnim zdjęciu ( patrz na dziąsła)
A gdyby nawet to widać dobry dentysta /artysta/ bo identyczne do własnych.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:35
gość:
gość: Ile ta stara baba ma lat??? bo zachowuje się jak pięciolatka...
na starość nie ktorzy dziecinnieją przecież tylko ,że wtedy to nie jest slodkie tylko wkurzająco odpychające
O Kurczę, Kora jest młodsza ode mnie o 3 lata , jest 1951 rok młoda laska jest zatem.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.08.2013 00:36
TO JEST STRASZNE ! :(