Niedziela 01.09.2013

Miley z gołym brzuchem! ZNOWU POKAZUJE JĘZYK... (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus

Miley z gołym brzuchem! ZNOWU POKAZUJE JĘZYK... (ZDJĘCIA)Agencja FORUM

Miley Cyrus twierdzi, że jej żenujący występ na imprezie MTV był spowodowany problemami emocjonalnymi. Trudno stwierdzić czy jej nowy, odsłaniający sporo ciała styl również wynika z braku "normalnego życia". Zobacz: W sobotę piosenkarka wyszła ze studia, w którym rozpoczęła nagrywanie piosenki z Britney Spears.

Miley miała na sobie biały top i czerwone, dresowe spodnie. Chwaliła się płaksim brzuchem i oczywiście długim językiem, który jak zwykle pokazała paparazzi.

Szkoda, że znowu nie posłuchała swojej koleżanki: Osbourne: "Miley, SCHOWAJ TEN KUREWSKI JĘZYK!"

Miley z gołym brzuchem! ZNOWU POKAZUJE JĘZYK... (ZDJĘCIA)Agencja FORUMMiley z gołym brzuchem! ZNOWU POKAZUJE JĘZYK... (ZDJĘCIA)Agencja FORUMMiley z gołym brzuchem! ZNOWU POKAZUJE JĘZYK... (ZDJĘCIA)Agencja FORUMMiley z gołym brzuchem! ZNOWU POKAZUJE JĘZYK... (ZDJĘCIA)Agencja FORUMMiley z gołym brzuchem! ZNOWU POKAZUJE JĘZYK... (ZDJĘCIA)Agencja FORUMMiley z gołym brzuchem! ZNOWU POKAZUJE JĘZYK... (ZDJĘCIA)Agencja FORUMMiley z gołym brzuchem! ZNOWU POKAZUJE JĘZYK... (ZDJĘCIA)Agencja FORUMMiley z gołym brzuchem! ZNOWU POKAZUJE JĘZYK... (ZDJĘCIA)Agencja FORUM

Komentarze (799)

Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 01.09.2013 19:02
Może to choroba jakaś, że ciągle ma ten jęzor na wierzchu....
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:02
Oj, Miley...
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 01.09.2013 19:02
Troche jej zazdroszcze, w tak mlodym wieku miec hajsu na cale zycie…
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:02
a co mnie to obchodzi, teraz to tylko artykuły " nogi aktorki na pokazie " cycki na lotnisku" itp ciekawostki zżycia sławnych schodzi na psy lub pudelki
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:02
tragedia, totalnie aseksualna istota
Odpowiedz
6 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:02
Figura piękna, twarz do wymiany, charakter do wywalenia.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:02
ona za wszelką cenę chce być drugą rihanną, nawet nie wie jakie to żalosne.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:02
straszne sszpony.gwen stefani to ty dzieciaku nie bedziesz
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:02
skończcie już , patrzeć nie mogę...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:03
Pomalu wyglada to debilowato !
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:03
co jak co, ale brzuch ma fajny.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:03
Jaka ona żałosna.Żal mi tej głupiej istotki.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:03
takie ładne włosy miała i taka piękna była, teraz co się z nią stało?!:O
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:03
Przynajmniej nie nałożyła skarpet do klapek. Ale szkoda dziewczyny, skończy jak Lohan
Odpowiedz
2 2
zgłoś
wYKAPANA 01.09.2013 19:03
ma pryszcze na czole
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:03
co ona ma kurde z tym jezykiem.. obrzydliwy on jest.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:03
dramatem naszych czasów jest to,że głupota zabrała się do myślenia...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 01.09.2013 19:03
Drogi A.M (grajku) czy ty nie masz zycia ? Pod kazdym artykulem twoj spam
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 01.09.2013 19:03
kto jej powiedział, ze jej włosy i ogólny wygląd jest fajny?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:03
nie wiem co ona chcę pokazać że jest cool ?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 01.09.2013 19:04
wygląda strasznie
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 01.09.2013 19:04
piję jabola.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 01.09.2013 19:04
głupio wygląda z tym językiem.. .
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 01.09.2013 19:04
Spójrzcie na siebie ludziska, a nie obrażacie na pudeleczku.
Odpowiedz