Wtorek 03.09.2013

CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)

Dominika Ostałowska

CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)

Na jubileuszu M jak miłość pojawiło się wiele wystrojonych gwiazd, które zapewne od dawna planowały swoje rkeacje na czerwony dywan. Zobacz: Wśród zaproszonych aktorek i piosenkarek znalazła się także Dominika Ostałowska, która w ciągu ostatniego roku zmieniła się nie do poznania.

Ostałowska wyraźnie przytyła. 42-letnia aktorka wygląda na zmęczoną i znacznie starszą niż w rzeczywistości. Dodatkowo nie pomógł jej błyszczący makijaż i wyraźnie za długie spodnie.

Porównajcie jej aktualne zdjęcia z nieco starszymi.

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1579)

Oglądasz 1531-1560 z 1579
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.09.2013 16:22
Jeszcze dłuższe te spodnie mogła założyć -.- Teraz przypomina moją 70letnią babcię. Masakra.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Anka 19.11.2013 08:57
Przytyla to i schudnie, ale nie musi , zawod aktora jest wymagajacy zmian wizerunku, byc moze przygotowuje sue do nowej roli, reasumujac ,przestanmy oceniac czlowika po wygladzie!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2013 08:58
Anka: Przytyla to i schudnie, ale nie musi , zawod aktora jest wymagajacy zmian wizerunku, byc moze przygotowuje sue do nowej roli, reasumujac ,przestanmy oceniac czlowika po wygladzie!!!
Tak jest
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Sylwia_londyn3313 22.11.2013 04:02
Hej jeśli ktoś z was szuka psychologa online to mogę polecić stronę psycheterapia.pl, pomoc jest w pełni anonimowa a ceny są oki mają też jakieś forum i można dobrze się wygadać także jest to dobre rozwiązanie dla kogoś zagranicą. Mam jazdy nerwicowe i nie chce mi się wychodzić z domu a tam mogę pogadać anonimowo o czym chcę bo na zwykłą terapię bym się nie odważyła.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Sylwia_oslo36613 22.11.2013 06:12
jeżeli ktoś szuka pomocy psychologa to szczerze polecę portal psychologiczny meritum.sos.pl, pomoc jest w pełni anonimowa i cena jest przystępna na portalu jest też forum i można się wygadać także uważam że, jest to fajne rozwiązanie dla kogoś . .