Wtorek 03.09.2013

CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)

Dominika Ostałowska

CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)

Na jubileuszu M jak miłość pojawiło się wiele wystrojonych gwiazd, które zapewne od dawna planowały swoje rkeacje na czerwony dywan. Zobacz: Wśród zaproszonych aktorek i piosenkarek znalazła się także Dominika Ostałowska, która w ciągu ostatniego roku zmieniła się nie do poznania.

Ostałowska wyraźnie przytyła. 42-letnia aktorka wygląda na zmęczoną i znacznie starszą niż w rzeczywistości. Dodatkowo nie pomógł jej błyszczący makijaż i wyraźnie za długie spodnie.

Porównajcie jej aktualne zdjęcia z nieco starszymi.

CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)

 

Komentarze (1539)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 1531-1539 z 1539
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 29.09.2013 16:22
Jeszcze dłuższe te spodnie mogła założyć -.- Teraz przypomina moją 70letnią babcię. Masakra.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Anka 19.11.2013 08:57
Przytyla to i schudnie, ale nie musi , zawod aktora jest wymagajacy zmian wizerunku, byc moze przygotowuje sue do nowej roli, reasumujac ,przestanmy oceniac czlowika po wygladzie!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2013 08:58
Anka: Przytyla to i schudnie, ale nie musi , zawod aktora jest wymagajacy zmian wizerunku, byc moze przygotowuje sue do nowej roli, reasumujac ,przestanmy oceniac czlowika po wygladzie!!!
Tak jest
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Sylwia_londyn3313 22.11.2013 04:02
Hej jeśli ktoś z was szuka psychologa online to mogę polecić stronę psycheterapia.pl, pomoc jest w pełni anonimowa a ceny są oki mają też jakieś forum i można dobrze się wygadać także jest to dobre rozwiązanie dla kogoś zagranicą. Mam jazdy nerwicowe i nie chce mi się wychodzić z domu a tam mogę pogadać anonimowo o czym chcę bo na zwykłą terapię bym się nie odważyła.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Sylwia_oslo36613 22.11.2013 06:12
jeżeli ktoś szuka pomocy psychologa to szczerze polecę portal psychologiczny meritum.sos.pl, pomoc jest w pełni anonimowa i cena jest przystępna na portalu jest też forum i można się wygadać także uważam że, jest to fajne rozwiązanie dla kogoś . .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ulkaaa2163 22.11.2013 06:18
Cześć jeżeli ktoś z was poszukuje pomocy psychologa online to mogę polecić portal psychologiczny psycheterapia.pl, oferowana pomoc jest całkiem anonimowa a cena jest przystępna mają też jakieś forum i można się wygadać także uważam że, jest to fajne rozwiązanie dla osoby . Mam nerwicę i nie chce mi się wychodzić do ludzi a tam mogę pogadać zawsze o wszystkim bo na zwykłą wizytę bym się nie odważyła.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2013 17:28
Ma chorą tarczycę, nic w tym dziwnego. Pani Dominiko, życzę zdrowia...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
16.10.2014 18:51
For this motive an increasing variety of mother and father all over the environment are test at Focus deficit hyperactivity disorder pure solutions. The benefits of giving your son or daughter these treatments are obvious. To begin with, other product or service undesirable outcomes or long-term complications, so that they're totally risk-free. Second, they work by providing the head the nutrition it need to heal itself relatively than just controlling indicators and indications. Third, you don't want to get a prescription to give these for your son or daughter.
Odpowiedz