Wtorek 03.09.2013

CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)

Dominika Ostałowska

CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)

Na jubileuszu M jak miłość pojawiło się wiele wystrojonych gwiazd, które zapewne od dawna planowały swoje rkeacje na czerwony dywan. Zobacz: Wśród zaproszonych aktorek i piosenkarek znalazła się także Dominika Ostałowska, która w ciągu ostatniego roku zmieniła się nie do poznania.

Ostałowska wyraźnie przytyła. 42-letnia aktorka wygląda na zmęczoną i znacznie starszą niż w rzeczywistości. Dodatkowo nie pomógł jej błyszczący makijaż i wyraźnie za długie spodnie.

Porównajcie jej aktualne zdjęcia z nieco starszymi.

CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)CO SIĘ STAŁO z Ostałowską? (ZDJĘCIA)

 

Komentarze (1555)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 1531-1555 z 1555
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 29.09.2013 16:22
Jeszcze dłuższe te spodnie mogła założyć -.- Teraz przypomina moją 70letnią babcię. Masakra.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Anka 19.11.2013 08:57
Przytyla to i schudnie, ale nie musi , zawod aktora jest wymagajacy zmian wizerunku, byc moze przygotowuje sue do nowej roli, reasumujac ,przestanmy oceniac czlowika po wygladzie!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 19.11.2013 08:58
Anka: Przytyla to i schudnie, ale nie musi , zawod aktora jest wymagajacy zmian wizerunku, byc moze przygotowuje sue do nowej roli, reasumujac ,przestanmy oceniac czlowika po wygladzie!!!
Tak jest
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Sylwia_londyn3313 22.11.2013 04:02
Hej jeśli ktoś z was szuka psychologa online to mogę polecić stronę psycheterapia.pl, pomoc jest w pełni anonimowa a ceny są oki mają też jakieś forum i można dobrze się wygadać także jest to dobre rozwiązanie dla kogoś zagranicą. Mam jazdy nerwicowe i nie chce mi się wychodzić z domu a tam mogę pogadać anonimowo o czym chcę bo na zwykłą terapię bym się nie odważyła.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Sylwia_oslo36613 22.11.2013 06:12
jeżeli ktoś szuka pomocy psychologa to szczerze polecę portal psychologiczny meritum.sos.pl, pomoc jest w pełni anonimowa i cena jest przystępna na portalu jest też forum i można się wygadać także uważam że, jest to fajne rozwiązanie dla kogoś . .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ulkaaa2163 22.11.2013 06:18
Cześć jeżeli ktoś z was poszukuje pomocy psychologa online to mogę polecić portal psychologiczny psycheterapia.pl, oferowana pomoc jest całkiem anonimowa a cena jest przystępna mają też jakieś forum i można się wygadać także uważam że, jest to fajne rozwiązanie dla osoby . Mam nerwicę i nie chce mi się wychodzić do ludzi a tam mogę pogadać zawsze o wszystkim bo na zwykłą wizytę bym się nie odważyła.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2013 17:28
Ma chorą tarczycę, nic w tym dziwnego. Pani Dominiko, życzę zdrowia...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
16.10.2014 18:51
For this motive an increasing variety of mother and father all over the environment are test at Focus deficit hyperactivity disorder pure solutions. The benefits of giving your son or daughter these treatments are obvious. To begin with, other product or service undesirable outcomes or long-term complications, so that they're totally risk-free. Second, they work by providing the head the nutrition it need to heal itself relatively than just controlling indicators and indications. Third, you don't want to get a prescription to give these for your son or daughter.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 07.12.2014 22:32
KLIMAKTERIUM TORPEDA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
toms australia 28.03.2015 10:31
discount toms shoes toms australia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ray bans sunglasses 31.05.2015 04:57
ray ban sale ray bans sunglasses
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.06.2015 20:09
No straszna sensacja.........naprawdę... żenada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
toms女鞋 15.07.2015 13:36
toms女鞋 toms女鞋
Odpowiedz
0 0
zgłoś
cheapest fitflops austral 20.07.2015 00:02
fitflop sandals cheapest fitflops australia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
fitflop price in malaysia 20.07.2015 00:06
fitflop malaysia price fitflop price in malaysia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
singapore fitflop 20.07.2015 00:13
fitflop aztek chada singapore singapore fitflop
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 24.07.2015 07:36
Nie umie sie ubrac !!! I zaniedbana ....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 24.07.2015 08:12
Kobieta choruje ale ty pudlu jesteś zastępy by to sprawdzić i szukasz taniej sensacji
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.07.2015 08:58
ona nawet młoda wyglądała staro
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 24.07.2015 21:54
Przytyla bo ma niedoczynność tarczycy. To normalne przy tej chorobie . Sama na to choruje. :-(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 27.07.2015 13:58
fiu bzdziu🔩🔩🔩🔩🔩💣
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 27.07.2015 14:04
Burze nad Polską; strażacy apelują o ostrożność ⚠️
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.07.2015 15:40
jak ktos nie wie co ma z kasa robic to wymysla cuda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 04.08.2015 12:16
Babcia Domina. Okropna baba, bezguście, aseksualna. Do tego beznadziejnie się ją ogląda. Po co promować takie coś
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 04.08.2015 13:55
dlaczego ona nie zrobi czegos z wlosami tylko nosi taka sucha czupryne?
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 1531-1555 z 1555