Poniedziałek 09.09.2013

Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI?

Dorota Rabczewska Doda

Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI?

Wczoraj późnym wieczorem na koncercie w czasie dożynek w Mszanie Doda miała wypadek, w wyniku którego straciła przytomność i trafiła do szpitala. Początkowo niewiele było wiadomo o okolicznościach w jakich doszło do upadku Rabczewskiej. Okazuje się, że Dorota doznała urazu w trakcie... skoku ze sceny.

Na wybiegu sceny znajdował się pusty kwadrat, gdzie znajdowało się około 40 osób. Planowo w czasie jednego utworu artystka miała tam wpaść i zostać złapana przez fanów. Niestety nie do końca tak się stało i upadła plecami na ziemię - mówi świadek zdarzenia w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Pomimo urazu Doda zagrała koncert do końca i wyszła nawet na bis. Następnie została przewieziona do szpitala.

Już 30 minut przed zakończeniem jej koncertu manager Dody poinformował mnie, że będzie potrzebna karetka. Naszą imprezę zabezpieczały dwa takie wozy. Po koncercie artystka została odwieziona do szpitala - dodaje Rafał Jabłoński, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mszanie.

Jak podaje Dziennik Zachodni Doda została przewieziona do hotelu w pozycji leżącej i przywiązana do deski oraz z założonym kołnierzem.

Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI?Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI?Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI?

Komentarze (795)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.09.2013 23:17
dobrze jej tak,ona ma śpiewac na scenie a nie skakać z niej
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 09.09.2013 23:17
Ciekawe kogo poda do sadu o odszkodowanie fanow czy...podloge??? Hmmm!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.09.2013 23:19
tak to jest jak się skacze na 13 -nastolatki...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.09.2013 23:21
doda --------------------- loda !!!!!!!!!!!!!!!!!1
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.09.2013 23:22
Doda czas się pożegnać ze sceną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIKT CIE NIE CHCE !!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Melissa 09.09.2013 23:23
Nie jest mi jej zal.. Nie wiem czemu:)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.09.2013 23:23
doda za darmochę obciąga, po koncercie żeby dorobić
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 09.09.2013 23:24
To ona jeszcze śpiewa???? zapomniałam o niej
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 09.09.2013 23:28
Ha ha ha. Przeliczyła sie trochę.jednak jej tak bardzo nie kochają.ha ha ha
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 09.09.2013 23:28
tak się poświęciła dla publiczności , upadła , straciła chwilowo przytomność , wstała czy tam na leżący dalej śpiewała a potem ją zawieźli do szpitala , baju , baju , ale bohaterstwo , jak taka chora to niech może już odpocznie i nie koncertuje , szkoda jej głupoty , dosyć kobieto zejdź ze sceny i daj sobie spokój .
Odpowiedz
1 1
zgłoś
xxxx 09.09.2013 23:29
Dobrze jej tak
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 09.09.2013 23:31
ahhahahhahahahhahahha jaki łach!!!! Rabczewska idż na autostrade lepiej na tym wyjdziesz hahhaha ,ja p*****le... ciekawe jak jeła, pewnie ubaw po pachy hahahha
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 09.09.2013 23:33
Chachacha, tłum 13 stolatek miał ja złapać ? Dobre, strzał w dziesiątkę ! Najlepszy komentarz jakiego dawno nie słuszałam ! :-))))))))))))))))))))))))))))))) Brawa dla autorki.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 09.09.2013 23:41
no to krolowa dozynkowa poszalala w mszynie city kto ja mial lapac? nastolatki?
Odpowiedz
0 1
zgłoś
richie.rich 09.09.2013 23:42
ale bzdury piszeciez wogole sie nie rzucala w publicznosc !!!!!!!! to byl niesczesliwy wyadek bylem na tym koncercie ,fakt publika sie nie bawila bardziej ogladala to jako ciekawostke ale nie bylo mowy o rzucaniu sie ,przestance klamac !!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Dziadek1 09.09.2013 23:43
Zamiest pisac o tym wyplochu ,napiszcie cos o koreanskim zepole BROWNEYEDGIRLS-sa naprawde swietne i takie padalce jak doda nie dorastaja im do piet!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 09.09.2013 23:43
przepiekne, warto byl tego dozyc. Dodo, dozynki w Mszanie i gleba na pysk!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
ujemny 09.09.2013 23:47
no i dobrze, bo jeszcze by komuś krzywdę zrobiła. A tzw. fani potraktowali ją jak śmiecia.do
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 09.09.2013 23:47
Red bulla nie wypila i jeb.nela o glebe. Ciekawe czy do niej coś dotarło?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 09.09.2013 23:48
ryzykantka tyle opowiadała o swoim chorym kregosłupie i mimo to ryzykuje głupota
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 09.09.2013 23:49
jakich fanów, skoro to był koncert na dożynkach, czy ci ludzie kupili bilety na jej koncert i chcieli tam być z własnej woli?
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 09.09.2013 23:59
Nic jej sie nie stalo, tylko trzeba jakos bylo wybrnac z tego, ze nikt gwazdki nie zlapal.
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 10.09.2013 00:00
Przecież ta publiczność w ogóle się nie pokapowała o co chodzi! Koncert był tak drętwy, wszyscy śnięci, nie zorientowali się nawet, co ta głupia robi!
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 10.09.2013 00:02
tak kończy się brawura chciała udawać profeskę a tu taki klops
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 10.09.2013 00:03
Może los pokarał za używanie znaczka inwalidzkiego na samochodzie???
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.09.2013 00:11
Upadek gwiazdki.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 10.09.2013 00:19
Straszne tłumy na jej koncerty walą, jak pod sceną jest 40 osób hahahaahahhahahahahahahah, trudno mi jej współczuć, naprawdę nie potrafię.
Odpowiedz