Poniedziałek 09.09.2013

Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI?

Dorota Rabczewska Doda

Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI?

Wczoraj późnym wieczorem na koncercie w czasie dożynek w Mszanie Doda miała wypadek, w wyniku którego straciła przytomność i trafiła do szpitala. Początkowo niewiele było wiadomo o okolicznościach w jakich doszło do upadku Rabczewskiej. Okazuje się, że Dorota doznała urazu w trakcie... skoku ze sceny.

Na wybiegu sceny znajdował się pusty kwadrat, gdzie znajdowało się około 40 osób. Planowo w czasie jednego utworu artystka miała tam wpaść i zostać złapana przez fanów. Niestety nie do końca tak się stało i upadła plecami na ziemię - mówi świadek zdarzenia w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Pomimo urazu Doda zagrała koncert do końca i wyszła nawet na bis. Następnie została przewieziona do szpitala.

Już 30 minut przed zakończeniem jej koncertu manager Dody poinformował mnie, że będzie potrzebna karetka. Naszą imprezę zabezpieczały dwa takie wozy. Po koncercie artystka została odwieziona do szpitala - dodaje Rafał Jabłoński, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mszanie.

Jak podaje Dziennik Zachodni Doda została przewieziona do hotelu w pozycji leżącej i przywiązana do deski oraz z założonym kołnierzem.

Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI?Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI?Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI?

Komentarze (795)

Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 09.09.2013 17:51
gowno prawda, nie zlapali krowy bo jest pusta, glupia i tlusta i wymyslili ze zaslabla i wpadla w kwadracik :( niech wlezie w kanal i z tamtad nie wychodzi juz
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 09.09.2013 17:55
Mnie jej szkoda.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.09.2013 17:56
Upadła na skrzydła larwa a myślała że z kokona wyleci motyl,kibice nie łapią,fanów brak.
Odpowiedz
2 2
zgłoś
Beata z Krakowa 09.09.2013 17:56
A ja myślałam, że na jej koncerty chodzą same nastolatki - SZOK. Wierni fani nie złapali swojej idolki. Życzę jej mimo wszystko powrotu do zdrowia, bo taki upadek na ziemię musiał być bolesny
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 09.09.2013 17:57
boże jak mówicie że i tak byście jej nie złapali to po co bylibyście na jej koncercie ??!!
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 09.09.2013 17:57
ona jest zalosna dobrze jej tak
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.09.2013 17:57
zaraz w sieci będą filmiki
Odpowiedz
7 2
zgłoś
gość 09.09.2013 17:58
królowa żenu w akcji, popatrzcie na tą zbieraninę przypadkowych osób- koncert w Mszanie na zakończenie dożynek- czyli znowu placone z kieszeni podatnika nic nie wnoszące barachło, w sam raz na chamowo w Mszanie...
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 09.09.2013 17:58
ale chociaż ma szacunek do fanów. dokończyła koncett
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 09.09.2013 17:59
jaka gwiazda tacy fani;-)
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 09.09.2013 17:59
gość: Nie jestem jej fanką, ale byłam na koncercie i były tłumy. Śpiewa, tańczy - pełen profesjonalizm! Szkoda, że ten kraj, jego ludzie jej nie doceniają. Wielki potencjał w tym jakże szarym kraju.
weź laska ochłoń, tłumy w Mszanie ? gra wieśniara dla równych sobie
Odpowiedz
2 4
zgłoś
zuza 09.09.2013 18:00
wy faktycznie okropni jestescie-niech kazdy z was pomysli gdyby to o was tak pisali-oj maluczcy jestescie-zal czasem czytac waszych komentarzy-no coz pewno czas tez do was kiedys reke wyciagnie...oby szybko.zuza
Odpowiedz
3 1
zgłoś
monaaaaa 09.09.2013 18:02
Jaka gwiazda, tacy fani :P
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 09.09.2013 18:02
gość: Jak upadła to aż echo poszło... Taka pusta w srodku..
SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA !
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 09.09.2013 18:03
Ona się im z rąk wysunęła.... ci sami ludzie zawsze ją łapią, od początku trasy
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 09.09.2013 18:03
ona nie ma za grosz klasy pustak do kwadratu
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 09.09.2013 18:04
współczuję, nie powinna tak ryzykować
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 09.09.2013 18:04
Chyba taka inteligentna to jednak nie jest!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.09.2013 18:04
to jak?straciła przytomność,ale zagrała koncert do końca?!
Odpowiedz
3 4
zgłoś
gość 09.09.2013 18:04
Można nie lubić czyjejś muzyki, ale żeby zaraz życzyć dziewczynie źle? Ona nikomu nic złego nie zrobiła.
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 09.09.2013 18:05
Te osoby z tego "kwadratu" co koncert łapią Dodę, tyle, że tym razem się nie udało... wracaj do zdrowia
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 09.09.2013 18:06
widac jak ja kochaja ;d
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 09.09.2013 18:06
Hahahha....ale jaja. Cos jej nieposzlo. Siara na maxa :D
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 09.09.2013 18:09
gość: Można nie lubić czyjejś muzyki, ale żeby zaraz życzyć dziewczynie źle? Ona nikomu nic złego nie zrobiła.
ale z ciebie osioł to nie muzyka dody jest nie lubiana tylko ona
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 09.09.2013 18:10
to kiedy dokładnie straciła przytomność ;)jak już była w szpitalu ?
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 09.09.2013 18:12
to nie koncert ale wystep na dozynkach za koncert kupuje się bilety
Odpowiedz
5 2
zgłoś
świeżutka od zawsze i na 09.09.2013 18:13
D.R. zniszczona jakby miała młynek w d...ie,i to ze starymi dziadami." Z kim sypiasz tak wyglądasz" chciałoby się rzec....Młodzi się jej brzydzą bo zużyta jak stary bambosz.
Odpowiedz
6 2
zgłoś
Sunia 09.09.2013 18:13
Qrwa jaka wtopa:)
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość 09.09.2013 18:13
No to mi przykro. A Was wszystkich proszę o zakręcenia na momentu kurka z nienawiścią i wzięcie głębokiego oddechu. Człowiekowi stała się krzywda. Zareagujcie, jakbyście chcieli, by na Waszą krzywdę zareagowano.
Odpowiedz