Wtorek 10.09.2013

Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)

Maja Sablewska Marcelina Zawadzka Joanna Moro Karolina Szostak Zofia Ślotała Zosia Ślotała

Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)

Wczoraj odbył się warszawskim Soho Factory odbył się pokaz nowej kolekcji Bohoboco. Zaprezentowano na nim kreacje inspirowane latami 50-tymi. Na koniec pokazu na wybiegu pojawiły się trzy suknie ślubne.

Impreza nie spodobała się Joasi Jabłczyńskiej, która oburzona potraktowaniem jej przez organizatorów wyszła przez rozpoczęciem. Z jej opisu wynika, że "gwiazdy" zapraszane na takie spędy są traktowane jak bydło. Zobacz: Jabłczyńska wyszła z pokazu! "DUCHOTA, PRZEPYCHANKI, KŁÓTNIE!"

Większość celebrytek odczekało jednak grzecznie w kolejce, żeby zapozować do zdjęć. Było warto?

Wśród nich znalazły się: była miss Marcelina Zawadzka, która miała na sobie skórzaną kurtkę i długą spódnicę, Agnieszka Popielewicz w żółtej sukience, "rockowa" Maja Sablewska oraz ubrana cała na czarno Joanna Moro. Zobaczcie też stylizacje Olgi Bołądż i Karoliny Szostak.

Na pokaz przyszła też Zosia Ślotała. Oczywiście bez Borysa Szyca. To już druga opuszczona kochanka aktora, która zamierza nadal promować się na bankietach.

Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)Gwiazdy na pokazie Bohoboco! (ZDJĘCIA)

Komentarze (559)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:18
tylko moro i romanowska wygladaly odpowiednio.reszta powinna popatrzec do lustra.te baby nie maja co robic i snuja sie po wszystkich imprezach,a wydaje sie im ,ze sa na salonach.na sablewska to juz patrzec nie mozna.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:19
marcelina jest przesliczna!!! jak laleczka
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:19
A ta "Śrutała" na strasznego bufona wygląda!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:22
I znow ten K*******N Popielewicz...czego ona tam szuka? zajmij sie dzieckiem wywyloko
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:24
I znow ten K*******N Popielewicz...czego ona tam szuka? zajmij sie dzieckiem wywyloko
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:24
TARGOWISKO PRÓŻNOŚCI!!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.09.2013 20:24
Szostak jak wielka harpia heheheh
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:25
jakie to gwiazdy??? celebrytki, które lecą żeby dostać siateczkę z prezentami.....żenada tak wielka, że szkoda gadać, pustaki totalne, jak ich wszystkich widzę to wątpię....
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:25
Ale chlew
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:25
Sablewska niechlujnie ubrana
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.09.2013 20:26
Szostak strasznie duża baba
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:29
Moro super
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 10.09.2013 20:31
I znow ten K*******N Popielewicz...czego ona tam szuka? zajmij sie dzieckiem wywyloko
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:40
Dywan uje...znaczy pobrudzony
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 10.09.2013 20:40
Slotala rewelacja
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:43
a która z nich to gwiazda? a jaka jest definicja gwiazdy? przespać się z Szycem, czy być managerem Dody? a gdzie ich pomoce domowe, kierowcy, ogrodnicy - to też gwiazdy?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:48
slotala wyglada jak menel z ryja! pasowala do szyca w sumie!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:50
czy tylko dla mnie tatuaże pokrywające ręce Sablewskiej są okropne?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:55
podstarzała sablewska ubiera się jak nastolatka! to żenujące!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:57
żal mi ich-że one też musiały brac udział w tym żenującym pokazie-dzikie tłumy, brak miejsca. Żałosne ile jest się w stanie znieść dla pokazania siebie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.09.2013 20:59
Faszyn from Łorsoł, czyli plastikowych mamutów lans
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.09.2013 21:07
zmalowane pudernice
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.09.2013 21:08
Sablewska to fleja.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.09.2013 21:08
Sablewska to fleja.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.09.2013 21:09
Do ośrodka dla narkomanów za darmo można sie "mody" nauczyc zamiast płacic Sablewskiej bo to jest to samo.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.09.2013 21:10
Do ośrodka dla narkomanów za darmo można sie "mody" nauczyc zamiast płacic Sablewskiej bo to jest to samo.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.09.2013 21:10
Do ośrodka dla narkomanów za darmo można sie "mody" nauczyc zamiast płacic Sablewskiej bo to jest to samo.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.09.2013 21:14
sablewska zawsze wygląda jak lump, który nałożył na siebie łachy po wygrzebaniu ich ze śmietnika
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.09.2013 21:14
Ślotała poszła na łatwiznę i ubrała się jak modelki z katalogu Simple - zero weny,marna stylistka
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 10.09.2013 21:18
taaaa, normalnie same "gwiazdy". Tylko gwizdały i Waśniewskich brakuje :/ Żenada.