Wtorek 10.09.2013

Rosati i Adamczyk SĄ PARĄ?!

Weronika Rosati Piotr Adamczyk

Rosati i Adamczyk SĄ PARĄ?!
Piotr Adamczyk ponoć mocno przeżył rozstanie z przyjaciółką Wojtka Fibaka, Katarzyną "Kate Rozz" Gwizdałą. Niecały rok po tym, jak pozował z nią na okładce Vivy małżeństwo przeszło do historii. Zresztą, ambitna celebrytka stwierdziła w przypływie szczerości, że Viva i "para młoda" kłamała, bo żadnego małżeństwa nie było... Zobacz: "NIE MIELIŚMY ŚLUBU, więc nie będzie rozwodu!"

Teraz pojawiły się spekulacje, że 41-letni aktor, były kochanek Magdy Gessler, spotyka się z młodszą o 12 lat Weroniką Rosati. Para poznała się na planie miniserialu Piąty stadion. Jak donosi magazyn Show, widziano ich już razem na kolacji oraz w kinie. Odwiedzając ostatnio Polskę, Rosati zatrzymała się podobno w domu Adamczyka (300-metrowej wilii, którą wybudował dla swojej kochanej "Kate"). Co więcej, będą mogli spędzać ze sobą więcej czasu, bo Weronika rozpocznie niedługo pracę na planie filmu Ciało obce Krzysztofa Zanussiego. Będzie także grać w serialu Hotel 52.

Jak pamiętamy, aktorka gustuje od zawsze w starszych i znanych facetach. Adamczyk woli zaś ostatnio młodsze. Między Gwizdałą i aktorem było 9 lat różnicy. Jego poprzednia dziewczyna, Anna Czartoryska, jest rówieśnicą Weroniki. Starsza była za to 60-letnia dziś "kurwa Magda Boska".

Trzymamy kciuki. 

Rosati i Adamczyk SĄ PARĄ?!Rosati i Adamczyk SĄ PARĄ?!Rosati i Adamczyk SĄ PARĄ?!

Komentarze (499)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 15:44
z pirógiem się weź on jest w potrzebie i szuka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Fanka 11.09.2013 16:05
Piotr tylko nie to!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
piotr adamczyk 11.09.2013 16:18
wszyscy mieli weronikę - mam i ja :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 16:20
Bardzo pasują do siebie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 16:32
Adamczyk jest w chuuuuuuuj przystojny *.* .. tylko już stary i sie zmarszczki odznaczają : <
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.09.2013 16:44
piotrek-jaki to piotrek toz to stary chips
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.09.2013 17:19
tak ...sa storzeni sla siebie ! a poza tym nie robcie z adamczyka debila , on i tak jest wystarczajco poszkodowany! ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
aa11 11.09.2013 17:42
brak juz słów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.09.2013 18:22
Mam 55 lat i kijem bym go nie tknęła.(On mnie pewnie też bo jestem za stara dla niego) Nie rozumiem co baby widzą w tym wymoczku.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 18:34
Przecież są wolni to kto im zabroni
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.09.2013 18:48
Zatrzymała się u niego, bo jest bezdomna, a on grał papieża, to się zlitował.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 18:59
Nie wiem komu współczuć, czy Weronice czy Piotrowi bo i ona i on są toksyczni. Ciekawe kto pierwszy drugiemu zatruje życie.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.09.2013 20:00
Ale on za blady jest dla Weroniki!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 11.09.2013 20:25
Pani Weroniko zostaw tego starszego!!po co ci dziadek??!znajdz jakiegoś faceta męskiego i nieco staarszego od siebie!!!zostaw dziadków babciom!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 21:09
botox jej sluzy piekna twarz
Odpowiedz
1 0
zgłoś
LOVYA_PL 11.09.2013 21:29
W W W. L O V Y A. PL - skomponuj bransoletkę ze swoim imieniem, inicjałami ukochanego lub twoimi, ułóż sentencje, aforyzm, imię psa lub kota. Baw się i stwórz nie powtarzalną bransoletkę, której będą ci zazdrościły koleżanki!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 22:00
oj, Weroniko tylko nie on!!!! On taki ciaptak, ciepłe kluchy !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Asia 11.09.2013 22:54
Weronika jesteś śliczna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 23:08
Ta Rosati to dziwaczka jakaś
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.09.2013 23:09
Przecież miała jakiegoś dziadka i gdzie on???już kopnął w kalendarz???
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 11.09.2013 23:10
Asia: Weronika jesteś śliczna
no jak tyłem stoisz!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
killer1 11.09.2013 23:10
nie ma sie co dziwić wyliniałkowi Adamczykowi - Rossati ma niezłe cyce (vide jej foty w serialu emitowanym na HBO w którym grała), a i po opisie w książce "Nocnik" lubi ostro się zabawić w łóżku. myślę, ze pokazałaby mu jak sie białko ścina;))))))))))))))))))))))))))))
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.09.2013 23:10
gość: oj, Weroniko tylko nie on!!!! On taki ciaptak, ciepłe kluchy !
a ona to niby KTO???
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 23:11
gość: Przecież miała jakiegoś dziadka i gdzie on???już kopnął w kalendarz???
no właśnie gdzie ten jej "facet"?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 23:11
gość:
Asia: Weronika jesteś śliczna
no jak tyłem stoisz!
dokładnie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 11.09.2013 23:22
od dawna sa para, rok temu jak miala urodziny i tvn z tortem przyszedl do niej, niby to mama robiłą niespodziankę,to bylo krecone u Piotrka na Puławskiej w Warszawie .pzdr:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
alka 11.09.2013 23:33
Ten Adamczyk jest tak obleśny w wyglądzie. Sprawia wrazenie niechluj i brudasa.Lowelas.Zero talentu.Uwielbiany za gre jako papież
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.09.2013 08:56
Wróble ćwierkają, że ADAMCZYK i ROSATI są parą. Może i faktycznie pasują do siebie… Kobieta na zakręcie i mężczyzna z przeszłością… Oboje zaliczyli KOMPROMITUJĄCE związki – ona ze ZRAMOLAŁYM reżyserem (dla ról?) i z dojrzałym dziennikarzem (dla zdobycia przyczółka Hollywood?), on z PODSTARZAŁĄ restauratorką (dla kasy?). Teraz, gdy ADAMCZYK jest już znany, sam stał się TRAMPOLINĄ do zdobycia rozpoznawalności. ROSATI (nadal bez większych sukcesów zawodowych) z pewnością będzie się starała go wykorzystać nie gorzej niż KATE ROZZ. Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej o naszej śmietance towarzyskiej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.09.2013 08:59
Na co ta Werka liczy? Kolejny stary dziad! Gwizdały nie wypromował, to ją też nie wypromuje.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 12.09.2013 09:01
gość: od dawna sa para, rok temu jak miala urodziny i tvn z tortem przyszedl do niej, niby to mama robiłą niespodziankę,to bylo krecone u Piotrka na Puławskiej w Warszawie .pzdr:)
Ta matka sama ją wpycha w ręce starych dziadów!