Czwartek 18.10.2007

Świątczak wymyśliła sobie ciążę?

Ania Świątczak Michał Wiśniewski

Świątczak wymyśliła sobie ciążę?R.N./FORUM

Beztroska, z jaką Michał Wiśniewski zapowiada zabranie ciężarnej żony na wakacje do Afryki, może dziwić, tym bardziej że para ma za sobą tragedię związaną z niedawnym poronieniem. Życie na gorąco ma jednak zaskakujące wytłumaczenie - poprzedniej ciąży w ogóle nie było.

Skoro Ania na przełomie roku bęzie tuż przed porodem, to znaczy, że dziecko musiało zostać poczęte w kwietniu - pisze tabloid. Tymczasem wtedy para spodziewała się ponoć dziecka poczętego w USA. Miesiąc później we wszystkich mediach pojawiła się straszna wieść: Ania straciła ciążę. A jeszcze miesiąc później radosna nowina: Ania znów przy nadziei. To była połowa czerwca, więc dziecko powinno urodzić się w połowie marca 2008. Jak to możliwe, że piosenkarka ma termin porodu wyznaczony na styczeń?

Tygodnik twierdzi, że poprzednia ciąża Świątczak była potrzebna Wiśniewskim po to, by... nie rozczarować widzów Dzień dobry TVN: Gdy w styczniu wyjeżdżali w trasę koncertową po USA i Kanadzie, obiecywali, że zza oceanu wrócą we czwórkę.

Powód dobry jak każdy inny. Tygodnik popełnił jednak pewien błąd w wyliczeniach. Skoro para w czerwcu ogłosiła, że spodziewa się dziecka to nie powinno ono się urodzić w marcu, jak oblicza tygodnik tylko właśnie w okolicach stycznia, bo nowinę o ciąży ogłasza się nie w godzinę po zapłodnieniu tylko kilka tygodni po nim, kiedy lekarz jest w stanie ją potwierdzić.

Świątczak wymyśliła sobie ciążę?R.N./FORUM

Komentarze (339)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 339
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 13:57
Bywa...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
mika-a 18.10.2007 13:57
mi sie tez wydawalo od poczatku ze tej ciazy nie bylo ...
Ania by tak szybko nie zaczela opowiadac jaka to ona zalamana itp. Kto sie pcha do telewizji, gazet po stracie dziecka?!!?!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jadzia :) 18.10.2007 13:57
no to ladnie to sobie obcykali...a tak wogole to ania ma zajebisty gust.co to za strój to nie wiem
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 13:59
wy chyba tez popełniliście błąd w wyliczeniach..., bo skoro poroniła w maju, to chyba niemożliwe, żeby kolejne dziecko poczęte zostało w kwietniu... no chyba, że to jakis mutant (piszę tu o Ani, nie o dziecku...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:01
Mam 192 cm wzrostu i od 12 lat chodzę na siłownie. Oprócz tego trenuję boks i krav mage, a kiedyś ćwiczyłem zapasy. Takie zachowanie to hańba. Ona w przeciwieństwie do mnie jest żałosna
hm, a co to ma wspólnego z tym co ty robisz????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:01
pfff... ja zawsze wiedziałam że oni mają cos z głową a ta ania to udaje taką " drugą dodę" a wygląda jak tania dzi*ka z granicy :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:02
oni są nie nie normalni,robią sobie dzieci żeby media o nich pisały,zresztą nawet po tych czerwonych włosach widać że są niedorozwinięci,a Michał to dzieciorób
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:04
Mam 192 cm wzrostu i od 12 lat chodzę na siłownie. Oprócz tego trenuję boks i krav mage, a kiedyś ćwiczyłem zapasy. Takie zachowanie to hańba. Ona w przeciwieństwie do mnie jest żałosna
Twój komentarz jest 'ni przypiął ni przyłatał." :-|
Odpowiedz
0 0
zgłoś
g.o 18.10.2007 14:08
po prostu sa tragiczni a o ubraniach nie wspomne
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:12
może u niej ciąża trwa tak jak u kotki 3 miesiące?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:14
Już dawno to wiem a tak opowiadała o poronieniu u Ewy Dzyzgi.Kłamczucha .złodziejka mężów i rozbijaczka rodzinPan óg nie rychliwy ale sprawiedliwy
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gin+tonic 18.10.2007 14:15
jak się nie zna dokładnej: daty poczęcia przy drugiej ciąży, daty poronienia, daty poczęcia przy trzeciej ciąży, daty rozwiązania (ta dopiero nastąpi) to w ogóle nie może być mowy o jakichkolwiek obliczeniach, a zaledwie o niesmacznych spekulacjach
ps: w połowie maja to tylko fakt napisał o poronieniu, skąd pomysł ze napisali od razu?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:15
Wy tez popelniliscie blad, bo z wyliczen zycia na gorąco wynika, ze w okolicach maja ogloszono ze ANia poronila, wiec nie mogla byc w ciazy skoro dopiero poronila. Jesli chce sie byc skrupulatnym to pasuje przegladnac to datami, bo jesli rzeczywiscie poronienie bylo w maju a nowe dziecko oglosili w czerwcu to cos jest nie tak :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:15
ogolnie wisniewscy sa bardzo dziwni narobi tych dzieci pozniej zostawi ja dlainne :/ tylko mandaryna wyszl z tego zwiazku normalnie mysle ze ta cala ania robi wszystko co kaze jej michal...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
schira 18.10.2007 14:15
czym oni moga jeszcze nas zaskoczyc??????????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:16
od czerwca do stycznia jest 6 miesiecy wiec dziecko powinno sie urodzic 3 miesiace pozniej no czyli tak gdzies w marcu
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:17
poprostu para idiotow
Odpowiedz
0 0
zgłoś
PrzeOna 18.10.2007 14:19
oni sa warci siebie... :P
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:20
hahahahaha
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:21
moze chca adoptowac
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:23
moj pies suczka tez tak mial
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:23
no jaka ja jestem przepiękna, a co za usmiech, co za zęby!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:25
tiaaa, w sumie to juz sie pzyzwyczailam, ze w tym kraju jest pełno kretynów...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
memil 18.10.2007 14:25
ow pipkie....brzydaleeeee....;]az milopopatrzec....;]
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:26
anno, nie rań mych wrażliwych uszu, serca i gustu. Ja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:26
z tą lasencją jest gorzej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:26
http://bux.to/?r=agaciorszczecin... zarabiaj klikajac na linki polecam :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:27
A łzy w programie u Ewy Drzyzgi i płacz po stracie dziecka, wstrętne to jeżeli prawdziwe kłamstwo!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:27
http://bux.to/?r=agaciorszczecin... zarabiaj klikajac na linki polecam :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 18.10.2007 14:28
Dwa czerwone przygłypy i tyle.Kogoto obchodzi jej ciąża .???Artyści od siedmiu boleści żenada na całej linii.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 339