Sobota 14.09.2013

Polański w Polsce! Zagraniczne media: RYZYKUJE ARESZTOWANIE!

Roman Polański

Polański w Polsce! Zagraniczne media: RYZYKUJE ARESZTOWANIE!

W 2010 roku Roman Polański przez 10 miesięcy przebywał przymusowo w Szwajcarii. Groziła mu ekstradycja do USA, gdzie nadal ciążą na nim zarzuty za zgwałcenie w odbyt 13-letniej dziewczynki. Od czasu słynnej afery reżyser bardzo ostrożnie podróżuje po Europie i właśnie przyjechał do Polski na tegoroczny festiwal w Gdyni.

Przypomnijmy, że Polański nie przyleciał na festiwal dwa lata temu, mimo że był zaproszony jako gość specjalny. Prawdopodobnie bał się powtórzenia sytuacji ze Szwajcarii. Zobacz: Polański ODWOŁUJE WIZYTĘ! Nie przyjedzie na Festiwal w Gdyni!

Polański przyleciał w tym roku, aby promować swój najlepszy film Wenus w futrze i planuje spotkać się na warsztatach ze studentami szkół filmowych. Zachodnie media natychmiast podchwyciły temat. W "Variety" pojawił się artykuł sugerujący, że reżyserowi na festiwalu filmowym w Polsce może grozić aresztowanie.

Do takiej sytuacji mogłoby dojść jedynie w przypadku wydania Europejskiego Nakazu Aresztowania. W 2010 roku polskie władze wydały jednak oświadczenie, w którym oznajmiły, że wydanie reżysera innemu państwu jest niemożliwe z powodu przedawnienia sprawy.

Swoją drogą, pomyślcie, jaki byłby skandal, gdybyśmy dali mu amerykańską wizę :) Polskie elity i autorytety chyba by się popłakały z oburzenia.

Polański w Polsce! Zagraniczne media: RYZYKUJE ARESZTOWANIE!Polański w Polsce! Zagraniczne media: RYZYKUJE ARESZTOWANIE!Polański w Polsce! Zagraniczne media: RYZYKUJE ARESZTOWANIE!Polański w Polsce! Zagraniczne media: RYZYKUJE ARESZTOWANIE!Polański w Polsce! Zagraniczne media: RYZYKUJE ARESZTOWANIE!

Komentarze (723)

Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.09.2013 12:24
Gość: Sama d*pe nastawiam a teraz jej głupio więc zgrywa cichodajke....głupia amerykańska p***a! Gdyby Roman był pedofilem to by sie tylko na niej nie skończyło. życie pokazało że nim nie jest.
Ona nie była jedna, syjonisto(-ko),bo były też i inne, m.inn. Nastassja Kinski,którą też bzykał gdy była nastolatką.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2013 12:38
gość: Będzie robił castingi do Małych Miss.
to skoro Cie nie interesuje jego osoba to po chu*j czytasz tego posta ?! nie wspominając już o tych 70 innych osobach co lubią Twoją wypowiedź -.-
Odpowiedz
2 2
zgłoś
ktosiek40 14.09.2013 12:40
tego żydka Polska mogłaby wydać amerykanom mieli byśmy plus u sojusznika hahaahah
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 14.09.2013 12:43
gość:
gość: Będzie robił castingi do Małych Miss.
to skoro Cie nie interesuje jego osoba to po chu*j czytasz tego posta ?! nie wspominając już o tych 70 innych osobach co lubią Twoją wypowiedź -.-
Salomonie lub Mojżeszu, wyluzuj, bo ci żyłka pęknie.
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 14.09.2013 12:44
gość: a co mnie ten d*pek pedofil obchodzi!!!!!!
to skoro Cie nie interesuje jego osoba to po chu*j czytasz tego posta ?! nie wspominając już o tych 70 innych osobach co lubią Twoją wypowiedź -.-
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 14.09.2013 12:46
aresztować tego pedofila!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.09.2013 13:02
stary zboczuch
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:09
Pozdrawiam WIELKIEGO ROMKA !!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:10
gość: aresztować tego pedofila!
raczej mamuske dziewczyny....jak nic nie wiesz to nic nie pisz !
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:11
śnił mi się dzisiaj, a nie wiedziałam nawet, że jest w Polsce.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:12
ktosiek40: tego żydka Polska mogłaby wydać amerykanom mieli byśmy plus u sojusznika hahaahah
A ten sojuszni nawet nie wie gdzie Polska lezy....wiec klaniaj sie nizej i nizej i niz "sojusznikowi" d*pku !
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:13
ktosiek40: tego żydka Polska mogłaby wydać amerykanom mieli byśmy plus u sojusznika hahaahah
A ten sojusznik nawet nie wie gdzie Polska lezy....wiec klaniaj sie nizej i nizej i nizej "sojusznikowi" d*pku !
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.09.2013 13:16
Mimo osiągnięć ,zwyrodnialec,żeby nie spotkało to jego córkę , bo los lubi się powtarzać i mścić
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:20
gość: Każdy na niego patrzy jak na pedofila a nie każdy wie jaką traume w przeszłości przeżył. Poczytajcie o Sharon Tate
co ma piernik do wiatraka,to co przeżył nie daje mu prawa podle g*****ć dziecka,ktoś inny siedziałby za to i on też powinien,tylko koneksje i pieniądze go ratują,ale jest zwyrodnialcem który powinien za to zapłacić, a zwiał jak tchórz.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 14.09.2013 13:26
Dobrze sie trzyma skubany
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 14.09.2013 13:33
Polański to porządny facet !!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 14.09.2013 13:38
gość:
On ma 80 lat. Dajcie mu spokój. Niech nakręci kolejny film.
pronosa chyba
z małymi miss
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:39
gość: Polański to porządny facet !!!
tylko ta jego przeszłość z małą dziewczynką ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2013 13:40
gość: Dobrze sie trzyma skubany
nie napracował się w życiu :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2013 13:40
gość:
gość: Każdy na niego patrzy jak na pedofila a nie każdy wie jaką traume w przeszłości przeżył. Poczytajcie o Sharon Tate
co ma piernik do wiatraka,to co przeżył nie daje mu prawa podle g*****ć dziecka,ktoś inny siedziałby za to i on też powinien,tylko koneksje i pieniądze go ratują,ale jest zwyrodnialcem który powinien za to zapłacić, a zwiał jak tchórz.
TEŻ TAK MYŚLĘ, POWINIEN ZOSTAĆ UKARANY ZA ZŁO KTÓRE WYRZĄDZIŁ
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:41
gość: Każdy na niego patrzy jak na pedofila a nie każdy wie jaką traume w przeszłości przeżył. Poczytajcie o Sharon Tate
co ma piernik do wiatraka ?
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:41
stary zjboczeniec dobrze wygląda - botoks?
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:41
gość: On jest Żydem więc nikt go nie ruszy. Ten naród stawia się od wieków ponad prawem.
na to wygląda, niestety
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:42
gość: stary zjboczeniec dobrze wygląda - botoks?
nierób, jego praca polega na tym że czasem nakręci jakis film
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.09.2013 13:43
gość: śnił mi się dzisiaj, a nie wiedziałam nawet, że jest w Polsce.
masz koszmarne sny...
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:43
gość: Pozdrawiam WIELKIEGO ROMKA !!!!
a on pozdrawia małe dziewczynki :)
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:44
gość:
gość: aresztować tego pedofila!
raczej mamuske dziewczyny....jak nic nie wiesz to nic nie pisz !
a on nie poznał że to dziecko ? HA HA HA
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:45
gość:
gość: kocham Cie Roman,jestes wspanialy
90 % Polakow przy tym wielkim czlowieku to zafajdane niedouczone pustaki.
nie porównuj porządnych ludzi i zboczeńca
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 14.09.2013 13:46
mały żydek nie wygląda na 80 lat
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 14.09.2013 13:47
gość:
gość: Będzie robił castingi do Małych Miss.
to skoro Cie nie interesuje jego osoba to po chu*j czytasz tego posta ?! nie wspominając już o tych 70 innych osobach co lubią Twoją wypowiedź -.-
on bardzo nas interesuje, zastanawiamy się czy jeszcze skrzywdzi jakieś małe dziewczynki