Piątek 27.09.2013

"Oświadczył mi się Dubajczyk!"

Anna Popek

O Dubaju wśród polskich celebrytek krążą już legendy. Na wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z nowym, bogatym kochankiem zgodziła się między innymi Małgorzata Teodorska, o której słuch potem zaginął. W podobnej sytuacji mogła się znaleźć Anna Popek. W najnowszym wywiadzie prezenterka chwali się, że wiosną tego roku na imprezie u znajomych spotkała przystojnego Araba. Na drugim, bardziej kameralnym spotkaniu poprosił ją o rękę.

Wśród gości był bardzo przystojny mężczyzna o śniadej cerze. Obcokrajowiec, choć bardzo dobrze mówił po polsku - wspomina w Życiu na gorąco. Okazało się, że to Dubajczyk. Mówił, że śledzi moje wyczyny przed kamerą i ma dla mnie propozycję. Byłam pewna, że dotyczy to spraw zawodowych. Podczas spotkania Omar dowcipkował, opowiadał ciekawostki ze swojego życia, dużo i zachęcająco mówił o Dubaju. Okazało się, że skończył studia w Polsce i jest informatykiem, mieszkającym tu od wielu lat.

W trakcie rozmowy oświadczył mi się i zaproponował wyjazd do Dubaju. Nim zdążyłam cokolwiek powiedzieć, poprosił, abym przefarbowała włosy na blond. Oczywiście grzecznie odmówiłam, mówiąc, że jestem zajęta. Bardzo posmutniał. Skończyliśmy kolację i odwiózł mnie pod dom. Więcej go nie widziałam.

Zobacz też: Popek zrobiła się na blond! (LEPIEJ?)

Komentarze (243)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 243
Odpowiedz zgłoś
gość 27.09.2013 09:26
no do tego bys sie nadała, moja droga :D
Odpowiedz
8 23
zgłoś
gość 27.09.2013 09:26
Kocham Michała
Odpowiedz zgłoś
gość 27.09.2013 09:26
to musiał być wielbiciel antyków, koneser.
Odpowiedz zgłoś
gość 27.09.2013 09:27
dubajski stevie wonder ?
Odpowiedz zgłoś
gość 27.09.2013 09:27
Wielka damulka... Mówi, że jest rodowitą warszawianką, a pochodzi z Podlasia.....:P
Odpowiedz
23 5
zgłoś
gość 27.09.2013 09:27
gość: Poznaj ukrytą prawdę... Pokazujemy Wam to, co inni chcą przemilczeć. Przykłady niesamowitych opętań demonicznych! Wrzuć w gogle: "opętania i dręczenia"
won z tymi bajkami dla debili.
Odpowiedz
54 11
zgłoś
gość 27.09.2013 09:27
Włosy najważniejsze. Blondynkę kochałby najbardziej :)
Odpowiedz
35 11
zgłoś
gość 27.09.2013 09:27
Szerokiej Drogi w takim razie następnym razem!
Odpowiedz zgłoś
gość 27.09.2013 09:28
Idealny materiał na Trudne Sprawy
Odpowiedz
23 3
zgłoś
gość 27.09.2013 09:31
Dubajczyk? a co to za narodowosc
Odpowiedz
12 2
zgłoś
gość 27.09.2013 09:32
podziwiam jej odwage ,umawiac sie z takim lowca ,przeciez mogl ja porwac . ciekawa jestem czy pani Popek gdyby nie byla zajeta ,to zgodzilaby sie na taki wyjazd ???
Odpowiedz
33 2
zgłoś
gość 27.09.2013 09:32
Nie wierzę oczom, czytam teksty jakiejs głupiej jak but gimnazjalistki... Prosze, powiedzcie, ze ta baba nie ma 40tki...
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 27.09.2013 09:34
gość: Słuchajcie - nie narzekajcie tak bardzo na polski show biz, amerykanie ze swoim użerają się o wiele bardziej. Nasze celebrytki, mimo iż może niczym za bardzo się nie trudnią, z reguły zachowują jakąś tam klasę. Oczywiście są wynaturzenia (Wojnarowska itp) jednak to co u nas jest na samym dnie jakiejś tam hierarchii celebryckiej, u nich jest na porządku dziennym.
ale nam ciekawostke napisalas he
Odpowiedz
11 3
zgłoś
gość 27.09.2013 09:35
gość: Nie wierzę oczom, czytam teksty jakiejs głupiej jak but gimnazjalistki... Prosze, powiedzcie, ze ta baba nie ma 40tki...
niestety ma ,ciekawe czy maz wie o jej spotkaniu z tym gagatkiem ?
Odpowiedz
18 4
zgłoś
gość 27.09.2013 09:35
idiotka, dubajczyk nie poslubia kobiety innej wiary bo takie jest ich prawo
Odpowiedz
12 2
zgłoś
gość 27.09.2013 09:36
ciemnoskórzy mają tupet !!!!!!
Odpowiedz
10 1
zgłoś
gość 27.09.2013 09:36
Naprawdę niesamowita historia. Ale to naprawdę niesamowita.
Odpowiedz
13 1
zgłoś
gość 27.09.2013 09:37
A gdzie poznała tego Dubajczyka,czyli Araba z Emiratów Arabskich? Waliła się i polerowała gałki Arabom na wyjeździe z innymi polskimi "aktorkami","piosenkarkami" i "celebrytkami"?
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 27.09.2013 09:38
gość: Dubajczyk w Polsce hahahahaha dobre sobie, nie wszyscy ze sniada cera pochodza z Dubaju pani Popek..........rodowitych dubajczykow w samym Dubaju jest tylko 30%, reszta to przyjezdni
dokłądnie, sniady w Dubaju to może być Grek, Egipcjanin, ciapaty jakiś, prawo w Dubaju jest jednoznaczne, nie dla obcych i koniec dyskusji, poza tym dubajczyk za granica to studiuje na Harvardzie a nie w Polsce
Odpowiedz
8 2
zgłoś
gość 27.09.2013 09:39
Ale nius! Historyjka wyssana z palca,,,, Ja też tak mam na codzień. Zaczepoiakją mnie wszyscy araby i proponują małżenstwo!!
Odpowiedz
7 0
zgłoś
gość 27.09.2013 09:42
O nie byłoby tam tak milo nie było.
Odpowiedz
9 2
zgłoś
gość 27.09.2013 09:43
jaki te baby naiwne, arabusy, kolorowi wszystko powiedza, by orzekeciec biala kobiete. jakby tak do jego siostry ktos zagadal, poderznalby mu gardlo. posmutnial??? ze nie zaliczyl kolejnej glupiej Polki...
Odpowiedz
9 2
zgłoś
gość 27.09.2013 09:43
gość:
gość: Dubajczyk w Polsce hahahahaha dobre sobie, nie wszyscy ze sniada cera pochodza z Dubaju pani Popek..........rodowitych dubajczykow w samym Dubaju jest tylko 30%, reszta to przyjezdni
dokłądnie, sniady w Dubaju to może być Grek, Egipcjanin, ciapaty jakiś, prawo w Dubaju jest jednoznaczne, nie dla obcych i koniec dyskusji, poza tym dubajczyk za granica to studiuje na Harvardzie a nie w Polsce
Pewnie byl to Wegier romskiego pochodzenia hehe
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 27.09.2013 09:53
Facet wyczuł, że moze sobie pozwolic na cos takiego w stosunku do niej - proste.
Odpowiedz
13 1
zgłoś
gość 27.09.2013 09:55
Byłam zajęta, ale na kolację poszłam!! Ciekawe...
Odpowiedz
8 1
zgłoś
gość 27.09.2013 09:56
no przecież była blondynką... Facet obejrzał i stwierdził, że to jednak nie to i woli inną blondi?
Odpowiedz
12 1
zgłoś
gość 27.09.2013 09:57
tiaaaa a potem się obudziłaś bo zapachniało kebabem
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 27.09.2013 09:58
Ta wzruszająca historia zmieniła moje życie
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 27.09.2013 10:00
Pierwsza: O Teodorskiej sluch zaginal, jestescie ciekawi co u niej!? Ja nie!
pewnie planuje jak jakieś centrum handlowe wysadzić albo samolot porwać
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 27.09.2013 10:03
gość:
gość: Nie wierzę oczom, czytam teksty jakiejs głupiej jak but gimnazjalistki... Prosze, powiedzcie, ze ta baba nie ma 40tki...
niestety ma ,ciekawe czy maz wie o jej spotkaniu z tym gagatkiem ?
idzie zima, chałupę ograć trzeba także ekstra kaska się mężowi przyda jak ją popek w kebabie przywiezie
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 243