Sobota 12.10.2013

"Celebrytki XXL" na imprezie!

Dorota Wellman Karolina Szostak

W środę w Muzeum Narodowym w Warszawie odbyło się... uroczyste otwarcie restauracji. Jak to bywa ostatnio w stolicy, zaproszono przede wszystkim celebrytów i fotoreporterów.

Na chałturze zarobiła tym razem Dorota Wellman, która poprowadziła imprezę w ciemnoróżowej sukience i czarnych szpilkach z otwartymi palcami. Wpadła też inna celebrytka pokaźnych rozmiarów – Karolina Szostak. Prezenterka założyła czarną sukienkę i marynarkę oraz czarno-różowe szpilki.

Która lepiej wyglądała?

Komentarze (511)

Odpowiedz
1 0
zgłoś
ultra 13.10.2013 00:25
Wellman nie jest celebrytką! jeśli "zarobiła" to znaczy, że była w pracy, a nie lansowała się na tym otwarciu. poza tym obie babki bardzo piękne !
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 13.10.2013 00:25
Szostak ma ładną twarz, a Wellman mogą zachwycać się tylko zakompleksione, grube baby.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.10.2013 00:34
Szostak jest piękną kobietą
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.10.2013 01:34
gość: Dorotka wygrywa,wszystkie gwiazdy i gwiazdeczki chowają się przy niej.
przestan wlazic jej w d......,gruba torba jeszcze sie niedorobila w tvn.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.10.2013 02:04
obydwie do odchudzenia, ani to zdrowe, ani apetyczne - dlaczego dla tej chwili przyjemności ludzie tak żrą !!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 02:06
od kiedy to tusza dodaje uroku ??????????????? to dlaczego żadna miss nie jest xxl ??? żeby dodać sobie uroku
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 02:07
Dorota przed wakacjami była szczuplejsza
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Anita 13.10.2013 07:48
Wellman super babka! Uwielbiam kiedy prowadzi jakiś program,jest bardzo fajną i inteligentną osobą.Nie ważne czy w kiecce czy w spodniach zawsze jest super.Tak trzymać pani Doroto!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 08:20
P. Dorotko super Pani wygląda i jest Pani przefajna tak trzymać dalej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 08:29
Wellman super kobietka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 08:49
DORCIA JESTES SUPER KOBITKA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 09:23
p.Dorota jest fantastyczna i jej wygląd-tusza nie ma nic do rzeczy,Szostak fajnie wygląda a,że jest ciut większa i co z tego.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 09:48
Pani Dorota jest sssssssssssssuper. Uwielbiam ją
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 10:04
pani DOROTA SUPER WYGLĄDA
Odpowiedz
0 0
zgłoś
doloreza 13.10.2013 10:11
wellman to nie celebrytka to pani redaktor wiec szanujcie ludzi
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 10:11
Szostak ma lepsze proporcje ciała a Wellman zlewa się w jedną bryłę. Szkoda - bo fajna babka.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 10:16
tragedia powinny niewystepowac w telewizji
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 10:31
obie super babki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 10:35
jaka jest różnica między wellman a szostak ? wellman nie pozuje z cyckami na wierzchu ma klase i gust natomiast szostak to solaryjna dziunia z doooooopą szeroką jak szafa obleśnymi dydlami na wierzchu , pusta krowa która obciąga komu trzeba aby nie spaść ze stołka , ot tyle
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 10:44
Dorotka jest suuuuuuuuuper
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 10:45
gość: jaka jest różnica między wellman a szostak ? wellman nie pozuje z cyckami na wierzchu ma klase i gust natomiast szostak to solaryjna dziunia z doooooopą szeroką jak szafa obleśnymi dydlami na wierzchu , pusta krowa która obciąga komu trzeba aby nie spaść ze stołka , ot tyle
wellman juz to robila eraz czas na mlode.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 11:08
Super babki! :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 11:13
obydwie są super ! Pani Wellman ma śliczną sukienkę. Są urocze, bardzo kobiece i... normalne !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 11:24
Mysli ze jak zadrze nosa do gory to mniej bedzie widac jej cztery brody. Szostak do domu!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 11:43
superr wygladaja,wygląd nie jest wazny
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 11:47
Wellman ma dobre nogi!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 11:57
Szostak po raz pierwszy ma ładny make up!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 12:10
Wellman nie jest celebrytką , tylko fajną dziennikarką głupi Pudlu , Dorotka wyglądała ślicznie .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 12:33
fajne babki ale estetyczniej wygląda się w neico mniejszym rozmiarze. Polecam indywidualne plany odchudzania za 59 zł. Ja już zrzuciałam 14 kilooo!!! :) kopnijwage.pl
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.10.2013 13:22
może i XXL, ale przynajmniej mają gust i potrafią się reprezentować!