Czwartek 24.10.2013

Młynarska: "POSZŁAM NA TERAPIĘ!"

Agata Młynarska

Młynarska:

Agata Młynarska źle zniosła zwolnienie z Telewizji Polskiej. Ówczesne szefostwo uznało, że czterdziestokilkuletnia prezenterka nie sprawdzi się już na ekranie. Samoocena dziennikarki mocno podupadła. W najnowszym wywiadzie wyznaje, że zdecydowała się uporać z problemami chodząc do psychoterapeuty.

Przede wszystkim poszłam na terapię. Miałam problem z wiarą w siebie, poczuciem własnej wartości, z tym, że coś dla siebie znaczę – mówi na łamach Vivy. Tysiąc osób mogło mi bić brawo, a ja schodziłam ze sceny i szukałam w oczach każdej napotkanej osoby potwierdzenia: "Czy dobrze wypadło? Fajna jestem?". Jeden mówił: "Dobrze", inny: "Nie". I potem bardzo to odchorowywałam.

Teraz powtarzam kobietom na spotkaniach: "Nie czekajcie, aż ktoś was doceni, doceniajcie się same, ile się da. Jeśli nie dostałyście w posagu poczucia własnej wartości, musicie je same zbudować. Nikt tego za was nie zrobi". Dziś już wiem, ile jestem warta.

Przez lata miałam poczucie, że nie jest mi dobrze samej ze sobą, że z jakichś powodów nie mogę osiągnąć maksimum swoich możliwości w miłości i pracy. Musiałam wreszcie zrozumieć, że to ja decyduję o swojej wartości, a nie inni. Wygrałam, zajmując się samą sobą i świat się po mnie zgłosił. Na dodatek na horyzoncie zaczęli się pojawiać różni mężczyźni, którym nie bałam się już powiedzieć: "Przepraszam, ale nie".

Przypomnijmy, że spory wkład w zmianę Agaty miał jej kolega ze stacji. Zobacz: Ibisz do Młynarskiej: "Chcesz pracować? ZAPUŚCIŁAŚ SIĘ TRAGICZNIE!"

Młynarska: Młynarska: Młynarska:

 

 

Komentarze (218)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 218
Odpowiedz
7 18
zgłoś
gość 24.10.2013 08:24
Pierwsza
Odpowiedz
44 31
zgłoś
gość 24.10.2013 08:24
Super babka!
Odpowiedz
51 29
zgłoś
kasia 24.10.2013 08:25
nie ubie jej, probuje byc fajna, ale jej to nie wychodzi :P
Odpowiedz
8 7
zgłoś
gość 24.10.2013 08:25
piję kawunie pada deszcz w Wrc
Odpowiedz
21 19
zgłoś
gość 24.10.2013 08:26
wierz w Boga , i starczy
Odpowiedz zgłoś
gość 24.10.2013 08:26
Dobrze ja odmlodzili wyglada naturalnie i nie powinna zostac zwolniona za wyglad bo to ponizej godnosci !
Odpowiedz zgłoś
gość 24.10.2013 08:26
no i prawidłowo. wielu osobom przydałaby się terapia.
Odpowiedz
25 12
zgłoś
KAMA 24.10.2013 08:26
Ciezko to skomentowac. Bo niewiadomo o co tak naprawde chodzi . Ale trzeba przyznac , ze mlodo wyglada nie?
Odpowiedz
85 26
zgłoś
gość 24.10.2013 08:26
co za bzdety jedna placze w tajlandii ze jej zle innym 'wyskakuja' sutki wszyscy zebraja o okladke i artykul bo ilosc pojawien w szmatlawcach+cena na rynku smieszny plastikowy swiatek
Odpowiedz
27 15
zgłoś
gość 24.10.2013 08:26
Dziwna kobieta
Odpowiedz
22 8
zgłoś
gość 24.10.2013 08:27
tv demoralizuje
Odpowiedz
22 14
zgłoś
gość 24.10.2013 08:27
Chciałabym miec TAKIE kłopoty jak TY Agatko !!!!
Odpowiedz
10 4
zgłoś
gość 24.10.2013 08:27
Pudeln kSuje komentarze
Odpowiedz
22 8
zgłoś
ew 24.10.2013 08:27
o ludzie znowu celebryckie placze.... a co ja mam powiedziec?
Odpowiedz
21 17
zgłoś
gość 24.10.2013 08:27
szasunk Agata. trzymam kciuki za Twoje kolejne sukcesy
Odpowiedz
31 16
zgłoś
gość 24.10.2013 08:28
Psychiczna jak Pienkowska he he he
Odpowiedz
12 5
zgłoś
gość 24.10.2013 08:28
gość: piję kawunie pada deszcz w Wrc
Na lubelszczyznie swieci slonce zamosc oozdrawia:)
Odpowiedz
18 7
zgłoś
gość 24.10.2013 08:28
Mądrze gada
Odpowiedz
6 13
zgłoś
gość 24.10.2013 08:28
Najlepsze lekarstwo? Facet z dziećmi
Odpowiedz
88 30
zgłoś
gość 24.10.2013 08:29
Agata przecież tobie Tata załatwił przyjęcie na polonistykę!
Odpowiedz
18 23
zgłoś
gość 24.10.2013 08:29
ja ją lubię jako prezenterkę! ma klasę, coś w stylu Pani Łoski, Torbickiej . a nie jakieś "piszczałki" jakich wiele w tv
Odpowiedz
18 22
zgłoś
gość 24.10.2013 08:29
Masz problem z głową.Od zawsze.Na to terapia nie pomaga.
Odpowiedz
28 14
zgłoś
gość 24.10.2013 08:29
Egocentryczne, egoistyczne zwierzątko ot i tyle było widać na wizjii.
Odpowiedz
26 12
zgłoś
gość 24.10.2013 08:30
gość: ja ją lubię jako prezenterkę! ma klasę, coś w stylu Pani Łoski, Torbickiej . a nie jakieś "piszczałki" jakich wiele w tv
Klasę? Egzaltiwana, infantylna nastolatka lat 50. Nie obrażaj Torbickiej!
Odpowiedz
28 12
zgłoś
gość 24.10.2013 08:30
Egoistyczny monster , ludzie to widzą sorry
Odpowiedz
15 19
zgłoś
gość 24.10.2013 08:30
a ja tę panią lubię ! a jej program jest coraz lepszy!!
Odpowiedz zgłoś
gość 24.10.2013 08:31
i dobrze że o tym mówi, ludzie terapia ma pomóc to nie znaczy, że jest się chorym psychicznie...zaściankowość Polaków jest straszna
Odpowiedz
41 16
zgłoś
gość 24.10.2013 08:31
Dzidzia piernik, zawsze brakowało jej klasy. Gdyby nie znany tatuś byłaby nikim.
Odpowiedz
7 12
zgłoś
gość 24.10.2013 08:31
po co ci terapia? zmien okulary. od razu sie lepiej poczujesz!
Odpowiedz