Sobota 26.10.2013

Siwiec dostanie WŁASNY PROGRAM!

Natalia Siwiec

Siwiec dostanie WŁASNY PROGRAM!

Natalia Siwiec nie ukrywa, że jej ambicją jest zaczepić się w telewizji na stałe. Najlepiej w jakimś autorskim programie. Jej marzenie wydawało się bliskie realizacji na początku tego roku, gdy plotkowano, że ma duże szanse załapać się do nowego programu plotkarskiego TVN-u. Ostatecznie stacja postawiła na Agnieszkę Szulim, znaną z nazwania starszych koleżanek z telewizji "pindami".

Okazuje się, że Natalce jednak uda się zaczepić w telewizji. W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle modelka chwali się, że za 3 miesiące rozpocznie się emisja prowadzonego przez nią programu. Chwali się też, że ma tyle propozycji wywiadów, że "nie starcza jej doby":

Właśnie rozpoczęłam pracę nad swoim projektem telewizyjnym, z czego bardzo się cieszę - ogłasza. Zawsze chciałam to zrobić, spełniło się moje marzenie. Może nawet nie marzenie, ale życzenie. Nauczyłam się już troszeczkę filtrować niektóre wywiady, spotkania, bo jeżeli bym wszystkiemu się poddała, to by nie starczyło mi doby na to, żeby zrobić wszystko. Dzisiaj wybieram sobie to, co chcę robić.

Modelka nie precyzuje jednak, co to będzie za program, ani na jakim kanale.

Poniżej mała próbka - Natalia Siwiec w programie Najsztub słucha opowiada o seksie z kobietami:


http://pudelek.wrzuta.pl/film/0U4W2ebzPg3/

Siwiec dostanie WŁASNY PROGRAM!Siwiec dostanie WŁASNY PROGRAM!

Komentarze (312)

Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 26.10.2013 16:40
o wybielaniu o***tu k***a
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 26.10.2013 16:47
Nowy program będzie nosił tytuł "Wiwat plastik!" Siwuec to kombinat chemiczny, a nie kobieta.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 26.10.2013 16:48
gość: Ciekawe u kogo ma takie chody albo co robi ze dostanie własny program. Nie rozumiem . A wy?
Też mnie to dziwi. Dlaczego takie tępe strzały są promowane w TV.
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 26.10.2013 16:50
bardzo kaczkę przypomina ta kobieta
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 26.10.2013 16:58
Natalia jest bardzo mila, bo miałam okazje ja poznać, ale program.. bez przesady, o czym? o wstrzykiwaniu botoksu?? nie dzięki!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.10.2013 16:58
Fuj, jaki glonojad!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.10.2013 16:58
komu dac glonojada i nie tylko i to parcie na szklo.GwiazdaTVN
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:07
Siwiec wygląda jak nędzna ryba
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:08
gość: bardzo kaczkę przypomina ta kobieta
dla mnie ,to ona wygląda jak świnia piggi
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:10
Właśnie dowiedziałam się o portalu www.SWINIA.CC i nie wiem jak Wy ale ja jestem w ciężkim szoku. zobacz sam, kazdy moze wrzucic twoje zdjecie w ramach swojej prywatnej zemsty
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:17
Mało,że musimy oglądać to jeszcze teraz słuchać...
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:26
dosc! no teraz to juz sprzedaje tv!!! nie bede ogladac ani placic za takie goowno jak siwa!
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:27
gość: wyjeżdżam z tego kraju ,panuje tu bezinteresowna zawisc, jeden drugiego w łyżce wody by utopił, tak nie ma chyba nigdzie indziej na świecie.lata komunizmu zrobiły swoje.
won :P
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:28
Zrob se babo lewatywe i daj siana z tą tv
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:35
mam nadzieje ze to nie bedzie w normalnejTV tylko w TVN,ktorej juz prawie nikt nie oglada.Kocham tylko Pania Dorote IDuzego
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:39
gość:
gość: wyjeżdżam z tego kraju ,panuje tu bezinteresowna zawisc, jeden drugiego w łyżce wody by utopił, tak nie ma chyba nigdzie indziej na świecie.lata komunizmu zrobiły swoje.
won :P
czlowieku wyjedz ,namawiam swoje dzieci,zeby wyjechaly.Ja gdybym miala 3333333333333 lat juz by mnie nie bylo
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:40
I za takie badziwiewie, na gażę dla takich badziewi będzie szła opłata wizualna?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:45
wystarczy mieć 10 kilo silikonu wszystko jedno gdzie(najlepiej w mózgu) żeby zaistnieć
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:46
wystarczy mieć 10 kilo silikonu wszystko jedno gdzie(najlepiej w mózgu) żeby zaistnieć
Odpowiedz
2 0
zgłoś
mon 26.10.2013 17:50
pol ska spada na psy, a raczej na s uki
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:52
Boze co ta telewizja teraz sobie reperzentuje , nawet sie juz nie chce ogladac bo nie ma czego, ja osobiscie zrezygnowalam juz z tv, ma telewizorale tylko do ogladania filmow z internetu lub innyh nosnikow, koniec z placeniem za durnotke i wam radze zrobic to sama bo to kogo uz jpzatrudniaja to wstyd i porazka TVN !
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:55
O wybielaniu o***tu :)))
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ssas 26.10.2013 17:56
jak to na jakim programie? Na TVN, a gdzieżby indziej? Tylko tam mają debilne programy i kukły pierdzące wokoło.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.10.2013 17:57
Ja mieskam w US i rowniez tutaj zrezygnowalam z durnego TV na rzecz netflixa gdzie jest wszystko co mnie interesuje nie ma durnoty i kosztuej 10$ . Polska staje sie ejszcze gorsza bo to ze robi takie same reatlty show zenujace , to na dodateke bierze do prowadzenia programow prostytutukti , straszne a kiedys totelwizja miala klase dzis nie z tej klasy nie pozostalo !
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.10.2013 18:19
Ku*wa no świat sie skończył
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 26.10.2013 18:22
chyba kabaretowy....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.10.2013 18:23
gość: Program przyrodniczy o glonojadach? nie dziękuję.
I tak większość obejrzy "z ciekawości"...; eh........ (ja na 100% nie)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.10.2013 18:24
Kto to bedzie ogladal?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 26.10.2013 18:33
gość: myslicie ze Siwiec np piecze ciasta i robi kotlety schabowe? takie mnie dzis przemyslenia wziely na jej temat :)
Ja też tego nie robię. Mam skończone dwa fakultety .własną firmę. I pokazywaniem d**y zarabiać nie muszę
Odpowiedz