Poniedziałek 04.11.2013

To z nim Małgorzata Tusk ZDRADZIŁA MĘŻA?!

Małgorzata Tusk Donald Tusk Wojciech Fułek

To z nim Małgorzata Tusk ZDRADZIŁA MĘŻA?!

Pięć lat temu podczas kampanii wyborczej Małgorzata i Donald Tusk udzielili wywiadu magazynowi Pani, w którym poinformowali, że ich małżeństwo przeżyło wiele lat temu poważny kryzys. Przyszły premier angażował się coraz bardziej w politykę i nie miał czasu dla żony. Małgorzata znalazła sobie więc pocieszenie w ramionach innego mężczyzny.

Wydawało mi się, że po pierwsze, mało znaczę w twoim życiu, a po drugie, że nie sprawdzasz się jako mąż - wygarnęła mu w wywiadzie.

Do sklepów trafiła właśnie autobiografia żony premiera, Między nami. Opisuje w niej romans z kolegą męża podczas stanu wojennego. Wyznaje, że czuła się zaniedbana i niedowartościowana.

Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzył - przypomina, jak myślała o mężu, po czym... opisuje swój romans: Znalazłam. Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę.

Jak donosi Fakt, "tajemniczym mężczyzną" jest Wojciech Fułek, radny z Sopotu. Gdy kandydował na stanowisko Prezydenta miasta, Donald Tusk poparł jego rywala wmieszanego w aferę korupcyjną...

Nie chcę rozmawiać o sprawach prywatnych - powiedział Fułek dziennikarzom, nie dementując tych informacji.

Zobaczcie jego zdjęcia. Przystojniejszy od Donalda?

To z nim Małgorzata Tusk ZDRADZIŁA MĘŻA?!To z nim Małgorzata Tusk ZDRADZIŁA MĘŻA?!To z nim Małgorzata Tusk ZDRADZIŁA MĘŻA?!

Komentarze (1237)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1237
Odpowiedz
32 14
zgłoś
gość 04.11.2013 11:58
fajnie
Odpowiedz zgłoś
gość 04.11.2013 11:58
Nie obchodzi mnie życie seksualne premiera i jego żony
Odpowiedz zgłoś
gość 04.11.2013 11:59
A to jedna.... I jeszcze się chwali... Cudna też taka będzie.
Odpowiedz zgłoś
gość 04.11.2013 11:59
przystojniejszy
Odpowiedz zgłoś
gość 04.11.2013 12:00
Podziwiam że miała odwagę to powiedzieć!
Odpowiedz
32 55
zgłoś
gość 04.11.2013 12:00
czasem takie urozmaicenie daje poczucie szczescia. Czasem obie strony to akceptuja i nie rozpada sie malzenstwo
Odpowiedz
62 25
zgłoś
gość 04.11.2013 12:00
Zdarza sie, zdrada to nie zawsze kobieta bez sensu, czsami to akt rozpaczy w którym ofiarą jest zdradzający
Odpowiedz
68 93
zgłoś
gość 04.11.2013 12:00
W naszym ciemnogrodzie powiedzieć coś takiego? Szacun!
Odpowiedz
46 11
zgłoś
gość 04.11.2013 12:00
Kasia Tusk jest podobna do mamy
Odpowiedz
44 15
zgłoś
gość 04.11.2013 12:01
Celebrytka.... A może jeszcze książkę napisze... ?
Odpowiedz zgłoś
gość 04.11.2013 12:01
chwyt na kampanię??? bo chyba nie byłaby taka głupia..i nie wygadywałaby takich rzeczy bez wiekszego powodu? Rozumiem, ze to nowa kampania wyborcza czyli popierajmy Tuska - bo on biedny -zdradzany.. ehh litujmy sie ludzue:)))
Odpowiedz
36 4
zgłoś
gość 04.11.2013 12:01
bez wąsa, tak
Odpowiedz
35 55
zgłoś
gość 04.11.2013 12:01
Jak czytam wasze komentarze to mam ochotę uciec z tego kraju. Co za ciemnota!
Odpowiedz zgłoś
gość 04.11.2013 12:01
tamten zdecydowanie fajniejszy, bardziej męski
Odpowiedz
79 14
zgłoś
gość 04.11.2013 12:03
tym wlasnie jego zona pozbyla go obu jader
Odpowiedz
84 15
zgłoś
gość 04.11.2013 12:06
dobrze tak Tuskowi. jest rogaczem !!!! hehe Ciekawe jak się z tym czuje???
Odpowiedz
53 30
zgłoś
gość 04.11.2013 12:07
Facet nawet jak na swój wiek przystojny...Ale czy zdradziła??? Śmiem wątpić,pewnie tylko uległa małemu flirtowi w chwili słabości,a to jest różnica.
Odpowiedz
20 89
zgłoś
gość 04.11.2013 12:07
Donald przystojniejszy. A Małgosia to przecież teraz pani PREMIEROWA
Odpowiedz zgłoś
gość 04.11.2013 12:07
Żenująca próba ocieplenia wizerunku naszego władcy.
Odpowiedz
21 10
zgłoś
gość 04.11.2013 12:07
Takie życie.
Odpowiedz
44 26
zgłoś
gość 04.11.2013 12:08
gość: Facet nawet jak na swój wiek przystojny...Ale czy zdradziła??? Śmiem wątpić,pewnie tylko uległa małemu flirtowi w chwili słabości,a to jest różnica.
Gdy zdradza facet, to jest piekło, gdy zdradza baba, to jest to "chwila słabości". Logika kobiet jest porażająca!
Odpowiedz
38 14
zgłoś
gość 04.11.2013 12:09
gość: Facet nawet jak na swój wiek przystojny...Ale czy zdradziła??? Śmiem wątpić,pewnie tylko uległa małemu flirtowi w chwili słabości,a to jest różnica.
zgadzam się facet bardzo przystojny i bardziej wizerunkowo pasuje do Małgosi niz Donek
Odpowiedz
62 10
zgłoś
gość 04.11.2013 12:09
Jaki obciach pisać o takich sprawach toż to wstyd. Nawet nie miała tyle taktu żeby to zrobić w białych rękawiczkach. No ale jak wykształcenie przewyższa możliwości i9ntelektualne to tak jest niestety. Współczuję temu facetowi.
Odpowiedz
83 8
zgłoś
gość 04.11.2013 12:09
ciekawe po co wyciągają swoje brudy na zewnątrz? dla zmyłki? a swoją droga to ten Fułek pewnie teraz nie ma życia przez te Tuskowa...
Odpowiedz
64 2
zgłoś
gość 04.11.2013 12:10
Brak klasy!Naprawdę durna baba.Pewne tajemnice zabiera się do grobu a nie opowiada wszem.
Odpowiedz
66 4
zgłoś
Kobra 04.11.2013 12:10
Po co tej babie bylo to wyznanie ???? W jakim swietle stawia ona teraz meza??? Wstyd na cala Polske dla tych dwoch facetow, bo pewnie i kochanek mial zone? To jednak jest ciagle premierowa wiec powinna miec jakas godnosc i trzymac jezyk za zebami.Dzieci tez sie za matke wstydza.
Odpowiedz
40 2
zgłoś
gość 04.11.2013 12:12
gość: Brak klasy!Naprawdę durna baba.Pewne tajemnice zabiera się do grobu a nie opowiada wszem.
Święta prawda.
Odpowiedz
28 0
zgłoś
gość 04.11.2013 12:13
Przed kampania wyborcza proponuje wydanie wspomnień Tuska i podanie nazwisk z kim On Ją zdradził ponieważ czuł się szalenie samotny
Odpowiedz
18 4
zgłoś
gość 04.11.2013 12:13
Jeśli żona była zadowolona, to czemu miał nie poprzeć jego kandydatury.
Odpowiedz