Wtorek 12.11.2013

Cejrowski o spaleniu tęczy: "NARESZCIE!!!"

Wojciech Cejrowski

Cejrowski o spaleniu tęczy:

W poniedziałek w Warszawie po przemarszu prezydenta oraz premiera przez miasto odbył się Marsz Niepodległości. Podczas manifestacji, która miała być pokojowa, doszło do aktów wandalizmu, ataku na rosyjską ambasadę oraz spalenia tęczy na Placu Zbawiciela. Na temat zniszczenia instalacji wypowiedziało się już wiele gwiazd. Zobacz: Gwiazdy (i nie tylko) O SPALENIU TĘCZY: "KU*WY a nie ludzie!" W zupełnie innym tonie komentuje to Wojciech Cejrowski.

Na Facebooku podróżnika, który słynie z bardzo konserwatywnych poglądów, pojawił się następujący wpis:

Spalono Tęczę na Placu Zbawiciela. Nareszcie !!! To jest plac Zbawiciela, a nie plac zboczeńców. Jeśli władzom Warszawy bardzo zależy na stawianiu "instalacji artystycznych" ku chwale grzechu sodomskiego, to można było wybrać inne miejsce - na przykład Plac Unii Europejskiej. I wtedy jest gwarancja, że żaden Narodowiec na ten plac nie przyjdzie - z obrzydzenia.

Cejrowskiemu spodobał się także atak na budkę strażnika na terenie rosyjskiej ambasady. A właściwie - "ruskiej":

A to, co działo się pod ruską ambasadą... Każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich i głośno o tym mówić ile tylko mu się podoba. Każdy Polak, ma konstytucyjne prawo obrzucać ruską ambasadę (nie ludzi, tylko posesję) wszystkim czym tylko chce, a policja ma obowiązek skutecznie bronić placówki dyplomatycznej nawet tak wrogiego państwa, jakim jest Rosja. Na tym polega ta gra w demokrację. To policja jest winna, że nie obroniła ambasady, a nie obywatele, którzy mają konstytucyjne prawo ambasadę obrzucać.

Cejrowski o spaleniu tęczy: Cejrowski o spaleniu tęczy: Cejrowski o spaleniu tęczy:

Komentarze (3077)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 3077
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:32
Cejrowski zawsze był i będzie żałosny
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:32
Głupieje, niestety
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:32
a co mi tam, nie bede komentowac
Odpowiedz zgłoś
monia 12.11.2013 17:32
Żałosny
Odpowiedz zgłoś
xxx 12.11.2013 17:33
Aż nic mi się nie chce pisać.
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:33
Nie lubię go i jego programów za beznadziejne podejście do obcych kultur ale ma rację (A to, co działo się pod ruską ambasadą... Każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich i głośno o tym mówić ile tylko mu się podoba. Każdy Polak, ma konstytucyjne prawo obrzucać ruską ambasadę (nie ludzi, tylko posesję) wszystkim czym tylko chce, a policja ma obowiązek skutecznie bronić placówki dyplomatycznej nawet tak wrogiego państwa, jakim jest Rosja. Na tym polega ta gra w demokrację. To policja jest winna, że nie obroniła ambasady, a nie obywatele, którzy mają konstytucyjne prawo ambasadę obrzucać.)
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:33
doda tam tez byla?
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:33
to jest dopiero zje*...
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:33
zastanów się co mówisz :)
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:33
jaka nienawiść... a taki z niego katolik
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:33
Lepiej niech pójdzie boso przez świat....ech
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:33
slabe
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:33
Nienawiść rodzi nienawiść!!! Szkoda słów dla takich zwyrodnialców jak Cejrowski i jego banda smarkaczy!!!
Odpowiedz zgłoś
aaa 12.11.2013 17:33
Ale wstyd
Odpowiedz zgłoś
kaska 12.11.2013 17:34
Boże chroń Polskę w której żyją takie meny jak Cejtrowski! Co za głupi, ograniczony beton!!
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:34
nawiedzony baran!
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:34
A TVN i TVP kupują od niego programy - to antyPolak- własnie tak- ograniczony,nietolerancyjny ale i interesowny- nieprzeszkadza mu brac kasę od ITI. Zresztą jego była żona Beata Pawlikowska już się o tym panu wypowiedziała- i to niezbyt pochlebnie- wie ci mówi,
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:34
I Ma racje.Mamy prawo obrzucac plac ruskich bo jestesmy u siebie w wolnym kraju
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:35
chamstwo i nic wiecej\
Odpowiedz zgłoś
Zuza 12.11.2013 17:35
Pogielo go juz doszczetnie. Kiedys przyjdzie czas na jego mienie. Zobaczymy czy dalej bedzie takim demokrata...
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:35
Czy ja mam konstytucyjne prawo obrzucać czymkolwiek pana Wojciecha? Bo jeśli tak, to ja chętnie...
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:35
niesamowite, że można być jednocześnie człowiekiem inteligentnym i takim zacietrzewionym , plujacym jadem idiotą....konstytucja gwarantuje prawo do wolności a nie nienawiści!
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:36
gość: A jak w Rosji zaatakują polską ambasadę, to też będzie ok? Wątpie.
E tam, a jak demolują Cmentarz Łyczakowski to u nas na 10. miejscu w "Wiadomościach" przebąkną...
Odpowiedz
69 65
zgłoś
gość 12.11.2013 17:36
My już jak Alkaida-mściwi,złośliwi i pamiętliwi!
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:36
on jest chory psychicznie
Odpowiedz
98 90
zgłoś
gość 12.11.2013 17:37
niech cejrowski przeczyta księgę rodzaju to będzie wiedział że tęcza jest symbolem przymierza :)
Odpowiedz zgłoś
gość 12.11.2013 17:37
jak ja o nienawidzę
Odpowiedz
59 39
zgłoś
gość 12.11.2013 17:37
Pieprzyc,ta tęczę nue pasuje do tego miejsca.I nie chodzi mi o geji tylko z 4 liter koncepcję.
Odpowiedz