Wtorek 30.10.2007

Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

Justyna Steczkowska Taniec z gwiazdami
Kto wygra K.J./FORUM

Im bliżej końca programów, w których znane osoby tańczą, śpiewają i jeżdżą na łyżwach, tym więcej spekulacji na temat "murowanych" zwycięzców. W Tańcu z gwiazdami Super Express z wielką pewnością typuje Justynę Steczkowską.

To ona już za miesiąc zasiądzie za kółkiem nowiutkiego porsche - twierdzi kategorycznie tabloid. Z programu na program jest coraz lepsza. I nieważne, czy tańczy walca, fokstrota czy sambę.

Tabloid powołuje się na opinię Zbigniewa Wodeckiego, który w niedzielę, oceniając tango w wykonaniu piosenkarki i jej partnera Stefano Terrazzino powiedział, że według niego Steczkowska od początku była czarnym koniem tej edycji. W rozmowie z Super Expressem rozwija tę myśl:

Justyna jest jak sprężyna. Ta dziewczyna nadaje się do tańca jak mało kto. Jej układy są często na pograniczu akrobatyki. Ma ogromne szanse na wygranie programu.

Tę opinię podziela juror Piotr Galiński: Ma cudownie wyrzeźbione ciało, a przecież urodziła dwójkę dzieci. Widać, że przywiązuje wagę do sprawności fizycznej i dba o ciało jak o ważny instrument. Justyna bez wątpienia jest jedną z faworytek tej edycji "Tańca z gwiazdami".

Zdaniem bukmacherów jedyną osobą, która może jej zagrozić jest Mateusz Damięcki. Na obstawianiu wygranej tej dwójki raczej się nie wzbogacimy.

Kto wygra K.J./FORUM

Komentarze (279)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 279
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:06
nie de sie ukryć, że Justyna i stefano świetnie tańczą
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:07
nie wiem... wszyscy są ok;p oprocz isis gee
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:08
fajna jest!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:08
justyna fajnie spiewasz, buenos aires jest niesamowite:)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Saaanndraa 30.10.2007 15:08
Damięcki mógłby wygrać :D Albo ten stary grubasek :D Taki niepozorny, ale ile się trzyma :D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:09
Stefano świetnie tańczył z Kingą, a z Justyną jeszcze lepiej. tylko Tuskówna ruszała sie jak pokraka i nic dziwnego, że nie wygrał tamtej edycji T z G
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:10
wiecie co mozecie sie ze mną zagadzać lub nie ale justyna jest jedą z najlepszych polskich wokalistek . I to bez żadnych skandali wokół siebie czy innych bzdur ... a stopy tem ma ok
Odpowiedz
0 0
zgłoś
af 30.10.2007 15:11
moja stara ;>?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:12
Bryndal!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
jassica24 30.10.2007 15:14
proste ze Damiecki:P:*
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kulasna 30.10.2007 15:17
a ha chce anne guzik ;) :DD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:17
wygra anna guzik przynajmniej jest sympatyczna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ktoś kogo nie znacie 30.10.2007 15:18
tak też głosuję na Justynkę ładnie tańczy super wygląda czego chcieć więcej?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:19
ale to jest wazne!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:20
Nagroda jest ciekawa
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:20
jurorzy forują ja na siłę a ona wcale nie tańczy pięknie jakieś diabelskie akrobacje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
g.o 30.10.2007 15:20
Damięcki mógłby wygrać :D Albo ten stary grubasek :D Taki niepozorny, ale ile się trzyma :D
trzyma sie bo ludziska chca sie smiac z niego a ze tanczyc nie umie to i co z tego??????????
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:20
Trzeba przyznać, że tańczą super.
Ale i tak trzymam kciuki za Anie Guzik ;D
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:22
no ostatniop mnie powalili....
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:22
wdjifde nfcb
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:24
jak dla nie mogą wygeac. pasują do siebie temperamentem, fajnie się ich ogląda :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:24
TO WSZYSTKO DZIEKI STEFANO....!!!
FAKT BARDZO LADNIE TANCZA OBOJE....
ALE DAMSKA CZESC PUBLICZNOSCI BARDZO POLUBILA JEJ PARTNERA xD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Nikita7 30.10.2007 15:26
Ccialabym zeby wygral Mateusz Damiecki!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:27
Mam pytanie,a co ze Stefano,czy też dostanie Porsche?Przecież gdyby wygrali to w dużej mierze byłaby to jego zasługa.Życze im wygranej.Są super!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
to po cholere ona sie zg 30.10.2007 15:27
no nir no!!! to po cholere ta edycja skoro wiadomo kto ja wygra!!! a tak na marginesie....... ja chyba stac na porsche....;p
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Cesarzowa 30.10.2007 15:28
Wygra i bardzo dobrze. Nalezy sie Jej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
MARENA 30.10.2007 15:31
jestes fajna nic ci nie brakuje wygraj ten program $
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 30.10.2007 15:32
Justyna jest super!!!Doda może jej czyścić buty!
Odpowiedz