Piątek 29.11.2013

"Tylko nieliczne modelki się głodzą. MI KAZANO PRZYTYĆ!"

Anja Rubik

W wieku 16 lat Anja Rubik wyprowadziła się do Paryża. Zamieszkała w małym, wynajmowanym mieszkaniu i uczyła się w angielskojęzycznej szkole. Co weekend brała udział w castingach i sesjach zdjęciowych z nadzieją, że uda jej się dojść na szczyt. Początki swojej pracy jako modelki wspomina jako bardzo trudne.

Modeling to jest taki biznes, w którym ciągle ktoś ci doradza, co masz ze sobą zrobić. Nigdy nie jesteś idealna, zawsze coś jest nie tak. Szczególnie na samym początku, gdy nie masz jeszcze pozycji w branży. Ludzie, którzy ci to mówią, często sami mają problemy ze sobą, ale na to wpadasz dopiero z czasem. Kazano mi i schudnąć, i przytyć, wmawiano, że mam krzywe usta albo wręcz że się w ogóle nie nadaję do tego zawodu – wspomina w rozmowie z Grazią. To były tak sprzeczne uwagi, że musiałam przestać się nimi przejmować, bo bym zwariowała. Gdy zaczynasz karierę w modelingu, nie pracujesz z najlepszymi, najbardziej profesjonalnymi osobami w branży. A to oznacza, że spotykasz ludzi, którym w pewnym sensie się nie powiodło. Oni mają ogromne kompleksy i wyżywają się na młodych modelkach. Bo na nich mogą.

Anja twierdzi także, że doniesienia na temat zaburzeń odżywiania wśród modelek są przesadzone. Nie lubi także, gdy agencje modelek stawia się na równi z agencjami towarzyskimi.

Nie znoszę, jak – szczególnie w Polsce – ludzie mylą agencje towarzyskie z agencjami modelek. To jest chore i świadczy o jakiejś kompletnej ignorancji. W Polsce podejście do zawodu modelki jest nadal dość niepoważne. A to w rzeczywistości poważny zawód. Inną kwestią jest anoreksja. Są takie przypadki, że dziewczyny się głodzą, ale nieliczne. Anoreksja jest o wiele bardziej złożonym problemem w dzisiejszym świecie i wcale nie dotyczy głównie modelingu.

Przypomnijmy, co mówiła o swojej "diecie": Anja: "OWIJAŁAM SIĘ FOLIĄ, ŻEBY SZYBCIEJ SCHUDNĄĆ!"

Komentarze (578)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 578
Odpowiedz zgłoś
gość 29.11.2013 00:05
w tej srebrnej sukni wygląda przepięknie
Odpowiedz
38 35
zgłoś
gość 29.11.2013 00:07
jak można mieć krzywe usta??
Odpowiedz zgłoś
gość 29.11.2013 00:07
przecież to nierealne być TAK szczupłą i się nie głodzić, nie opowiadaj bajek Anka
Odpowiedz zgłoś
mmm 29.11.2013 00:07
usta krzywe, przytyć by nie zaszkodziło:)
Odpowiedz
49 51
zgłoś
gość 29.11.2013 00:07
Ładna kobieta
Odpowiedz zgłoś
gość 29.11.2013 00:07
lubię ją!
Odpowiedz
35 23
zgłoś
gość 29.11.2013 00:07
Mieli rację!
Odpowiedz
62 30
zgłoś
Gość 29.11.2013 00:08
Przytyj kobieto.. .
Odpowiedz
44 16
zgłoś
Zeberka 29.11.2013 00:08
Niezbyt ciekawa.
Odpowiedz
22 34
zgłoś
A. 29.11.2013 00:08
Uwielbiam ją! :)
Odpowiedz zgłoś
gość 29.11.2013 00:09
mysle, że problem anoreksji i tak jest wielki
Odpowiedz
27 35
zgłoś
gość 29.11.2013 00:09
ona jest super :)
Odpowiedz
29 63
zgłoś
Kiki 29.11.2013 00:09
śliczne to zdjęcie twarzy z bliska. Dla mnie ideał
Odpowiedz
26 4
zgłoś
gość 29.11.2013 00:11
jakoś nie widać tego tłuszczyku :)
Odpowiedz
23 27
zgłoś
diesse 29.11.2013 00:11
gość: w tej srebrnej sukni wygląda przepięknie
O tak! Jest modelką idealną. ;)
Odpowiedz
11 24
zgłoś
gość 29.11.2013 00:11
no bo jest za chuda i ma krzywe usta ale i tak jest piekna:)
Odpowiedz
27 12
zgłoś
gość 29.11.2013 00:11
taa! to dlaczego z otwarta gęba chodzisz ?
Odpowiedz
5 14
zgłoś
Kacper15 29.11.2013 00:11
Misiaczka!! Jest ślicznotką.. ;)
Odpowiedz
23 13
zgłoś
gość 29.11.2013 00:11
gość: kobito bo masz krzywe a pomiędzy tymi suchymi patykami co nazywasz nogami traktor by przejechał, kompletna anoreksa i szkaradny ryj.
bez przesady , zazdrośniku !
Odpowiedz
10 6
zgłoś
gość 29.11.2013 00:12
Dużej różnicy nie ma...Wystarczy zobaczyć te "artystyczne "sesje.
Odpowiedz
9 12
zgłoś
gość 29.11.2013 00:12
Niby brzydka a ładna !!!!!!!!!!
Odpowiedz
25 7
zgłoś
29.11.2013 00:13
Jest okropna i chuda jak wiórki kokosowe. Sepleni
Odpowiedz
24 3
zgłoś
gość 29.11.2013 00:13
ty załamana pipo własnie dlatego biorą cię do sesji bo jesteś chodzącym kościotrupem! co za bajki!
Odpowiedz
23 7
zgłoś
gość 29.11.2013 00:14
bredzi, biegala owienita w folia is ie glodzila. Ona ma anoreksje i zaprzecza temu ajk akzda osoba chora na ta osobe..
Odpowiedz
17 8
zgłoś
gość 29.11.2013 00:14
brzydka to ona jest i nic jej nie wmawiano po prostu była nie specjalnie ładna
Odpowiedz
20 9
zgłoś
gość 29.11.2013 00:14
powazny zawod hahah, pustak z niej jakich malo
Odpowiedz
8 5
zgłoś
gość 29.11.2013 00:15
powinna założyć jakaś szkołe dla modelek,ale koniecznie W POLSCE. I niech zrobi z tych co się nadają gwiazdy.
Odpowiedz
26 6
zgłoś
gość 29.11.2013 00:15
każda osoba chora na anorekcję zaprzecza jak alkoholik jest z ciała odpychajaca twarz pospolita przecietna
Odpowiedz
10 1
zgłoś
gość 29.11.2013 00:16
większość modelek chuda jest od zawsze. trzcinki, 180 cm wzrostu. oczywiście są i anorektyczki, ale rozróznić łatwo.
Odpowiedz