Sobota 30.11.2013

Córka ratuje Kotulankę z alkoholizmu!

Agnieszka Kotulanka Katarzyna Sas-Uhrynowska

Córka ratuje Kotulankę z alkoholizmu!Agencja FORUM

Nadal nie wiadomo, kiedy Agnieszka Kotulanka wróci na plan Klanu. Początkowo produkcja poinformowała media, że aktorka zachorowała i jest pod opieką specjalistów. Wierzono, że szybko poradzi sobie z problemem alkoholowym. Okazało się jednak, że gwiazda od dawna jest w stanie uniemożliwiającym pracę.

Kotulanka jest ponoć uzależniona od alkoholu i wpadła w głęboką depresję. Pomóc postanowiła jej córka, Katarzyna Sas-Uhrynowska, z którą od lat nie miała kontaktu. Aktorka sama wychowywała dwójkę dzieci po tym, jak po przeprowadzce do Kanady postanowiła opuścić męża i wrócić do kraju.

Kasia musiała dojrzeć do tego, by wybaczyć matce błędy i zdać sobie sprawę z trudu, jaki włożyła w to, by miała szczęśliwe dzieciństwo. Szczęśliwe, choć bez ojca - mówi znajoma rodziny dziennikarzom Na żywo.

Przypomnijmy, że serialowy mąż Kotulanki nie życzy jej powrotu do zdrowia.

Zobacz: Stockinger: "Bez Kotulanki JEST LEPIEJ!"

Córka ratuje Kotulankę z alkoholizmu!Agencja FORUM

Komentarze (355)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 355
Odpowiedz
92 23
zgłoś
gość 30.11.2013 00:05
Ją leczyć trzeba a nie "ratować"
Odpowiedz zgłoś
gość 30.11.2013 00:05
gdzie są ci z którymi piła ???????????????????//
Odpowiedz
28 21
zgłoś
gość 30.11.2013 00:05
ola czy agnieszka??
Odpowiedz
36 48
zgłoś
gość 30.11.2013 00:06
stoczyła się a była nawet fajna
Odpowiedz zgłoś
gość 30.11.2013 00:07
Szkoda kobiety. Życzęjej powrotu do zdrowia
Odpowiedz
37 28
zgłoś
gość 30.11.2013 00:07
jak na alkoholiczkę dobrze się trzyma... gratki :)
Odpowiedz zgłoś
gość 30.11.2013 00:07
Pisząc o tym, nie pomagasz jej Kundlu!
Odpowiedz zgłoś
gość 30.11.2013 00:08
trzymam kciuki pani Agnieszko za jak najszybszy powrót do zdrowia
Odpowiedz
24 26
zgłoś
gość 30.11.2013 00:08
kur.....a jestem na diecie a znowu wpieprzalam resztki z obiadu !!!!! jaaaaaa..... znowu wyrzuty sumienia jak rano stane na wadze
Odpowiedz
12 53
zgłoś
kluska śląska 30.11.2013 00:09
No tak, a wineczko w rączce ;) Oj nie ładnie...
Odpowiedz
200 7
zgłoś
gość 30.11.2013 00:09
nigdy bym nie pomyslal, coz zycze silnej wolli
Odpowiedz
1 13
zgłoś
Gość 30.11.2013 00:11
Gdyby żył Dusił, to by ją uratował z opresji..
Odpowiedz
8 23
zgłoś
O.N.A. 30.11.2013 00:12
To wszystko przez ten tasiemiec...Klan WCIĄGA
Odpowiedz
63 5
zgłoś
gość 30.11.2013 00:12
powodzenia w walce z ta straszna choroba!
Odpowiedz
64 8
zgłoś
gość 30.11.2013 00:12
Fajna babka, kto by pomyślał, że ma takie problemy, a oni w tym Klanie kazali jej pić jeszcze ten koniaczek, rozpili kobietę..
Odpowiedz
73 4
zgłoś
Aslan 30.11.2013 00:13
Dajcie już spokój tej biednej kobiecie. Ile się można nad kimś pastwić? Naprawdę nie macie lepszych tematów?
Odpowiedz
12 11
zgłoś
gość 30.11.2013 00:14
gość: Mandaryna jest lepsza od dody elektrody, ta pierwsza przynajmniej byla ladna, sympatyczna i swietnie tanczyla bardziej pasowala na polska wersje Britney, a doda elektroda zaistniala tylko dzieki powiekszonym cyckom, chamstwu, prostactwu i skandalach... a co do wokalu to srednio to spiewa beyonce, dobrze Dion, Aguilera czy Adele, natomiast Mandaryna i doda spiewaja rownie kiepsko dlatego pod tym wzgledem nie ma co porownywac, ktora lepiej, a ktora gorzej, bo obie wcale nie spiewaja, ale i tak Mandaryna byla miliard lepsza....
O co kaman ??? ;)
Odpowiedz
26 3
zgłoś
Gość 30.11.2013 00:15
Pani Agnieszko życzę powodzenia i dużo siły
Odpowiedz
18 5
zgłoś
Gość 30.11.2013 00:16
Biedna Kotulanka nie poradziła sobie
Odpowiedz
19 2
zgłoś
Gość 30.11.2013 00:16
TRUDNE TO ZYCIE
Odpowiedz
10 6
zgłoś
gość 30.11.2013 00:17
gość:
gość: Mandaryna jest lepsza od dody elektrody, ta pierwsza przynajmniej byla ladna, sympatyczna i swietnie tanczyla bardziej pasowala na polska wersje Britney, a doda elektroda zaistniala tylko dzieki powiekszonym cyckom, chamstwu, prostactwu i skandalach... a co do wokalu to srednio to spiewa beyonce, dobrze Dion, Aguilera czy Adele, natomiast Mandaryna i doda spiewaja rownie kiepsko dlatego pod tym wzgledem nie ma co porownywac, ktora lepiej, a ktora gorzej, bo obie wcale nie spiewaja, ale i tak Mandaryna byla miliard lepsza....
O co kaman ??? ;)
lol nie wiem, ale z dwojga zlego wole juz Mandaryne
Odpowiedz
7 8
zgłoś
gość 30.11.2013 00:17
gość: dwa lata się nie bzykałam, szok...
szok, serio
Odpowiedz
4 8
zgłoś
gość 30.11.2013 00:20
gość:
gość: dwa lata się nie bzykałam, szok...
szok, serio
no właśnie wiem...
Odpowiedz
8 9
zgłoś
gość 30.11.2013 00:20
gość: dwa lata się nie bzykałam, szok...
bo zamiast byc z facetem siedzisz na pudlu. On Cie nie bzyknie jest plastikowy :D
Odpowiedz
7 5
zgłoś
gość 30.11.2013 00:20
gość: Kochani! miałam olbrzymie problemy, byłam bez pracy, szukałam pomocy i znalazłam, znajdź i Ty. Nie pożałujesz, to nic nie kosztuje, już tysiąc świadectw skuteczności. Wstukaj w google: novena pąpejańska
Pomódl się i proś o pracę dla 4 milionów bezrobotnych to uwierzę jak kazdy z nich dostanie robotę
Odpowiedz
9 6
zgłoś
gość 30.11.2013 00:21
gość: dwa lata się nie bzykałam, szok...
a ja 19
Odpowiedz
1 6
zgłoś
gość 30.11.2013 00:21
gość:
gość: dwa lata się nie bzykałam, szok...
bo zamiast byc z facetem siedzisz na pudlu. On Cie nie bzyknie jest plastikowy :D
:D nawet plastikowego nie ma!
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 30.11.2013 00:21
Gość: Biedna Kotulanka nie poradziła sobie
Nikt sobie nie poradzi z nałogiem, alkohol wybił nawet Indian
Odpowiedz
4 6
zgłoś
gość 30.11.2013 00:22
Nic tylko alkoholizm ! W d****h sie poprzewracalo....lans czy moda?
Odpowiedz