Piątek 29.11.2013

KONIEC DODY? Pustki na jej "wielkim koncercie"... (MAMY ZDJĘCIA!)

Doda Dorota Rabczewska

KONIEC DODY? Pustki na jej "wielkim koncercie"... (MAMY ZDJĘCIA!)

Zapełnienie Hali Ludowej we Wrocławiu miało być dowodem na to, że po wielu niepowodzeniach i niefortunnym upadku ze sceny Doda nadal jest "wielką gwiazdą". Niestety, jej czwartkowy koncert, który był rejestrowany na potrzeby koncertowego DVD, nie przyciągnął tłumów. Hala była prawie pusta.

Co stanie się z nagraniem? Czy montażyści spróbują złożyć wideo tak, by wydawało się, że ludzie jednak przyszli? A może płyta w ogóle nie powstanie?

Ceny biletów były zróżnicowane, od 35 złotych za miejsce stojące na płycie. 55 złotych trzeba było zapłacić za miejsce na trybunach, a płacąc za bilet 250 złotych, można było uczestniczyć w "bankiecie". Zawiedzeni fani "królowej" na gorąco starali się relacjonować to, co się działo. Niektórzy pisali i wrzucali zdjęcia tuż po powrocie do domu.

Poniżej kilka komentarzy i zdjęcia:

To w końcu było trochę ludzi czy nie ? :P Bo na filmikach jest tak około 500 na moje oko :/ a ile było w rzeczywistości ? Może Piotrek pokaże nam statystyki ze sprzedaży biletów :P hahah w co nie wierze ;]

myślałam że będzie większa frekwencja. Nie wiem czy trybuny na przeciwko sceny w ogóle były nagrywane troszkę głupio. W jednym momencie moim zdaniem Doda zrobiła błąd bo piosenką "Dziękuję" podziękowała wszystkim i publika już poszła do domu przynajmniej część a jeszcze przecież śpiewała 2 razy High life i XXX więc to było dziwne - magda261

Oczywiście nie mogło zabraknąć najbardziej emocjonującego momentu, czyli skoku, tym razem jednak wszystko poszło zgodnie z planem:

..skok akurat z tego co wiem przebiegał bez zakłóceń ; p ale łapali ja ochroniarze i Błażej więc... xD - Elfik7

..było różnie, raz było płynnie, innym razem było ciemno i Rafał Bogacz coś tam gadał, raz nawet Doda gadała xD ale było parę dubli. Doda była zestresowana, ale chyba nie była jakoś wkurwiona. Chociaż pech prześladował ją od początku [*]

Niestety nie wszyscy mogli zostać do końca:

na początku nie było tragedii, ale pod koniec już na prawdę została garstka - napisał jeden z fanów.

Zdjęcia zamieszczone na Instagramie mówią niestety same za siebie:

KONIEC DODY? Pustki na jej "wielkim koncercie"... (MAMY ZDJĘCIA!)KONIEC DODY? Pustki na jej "wielkim koncercie"... (MAMY ZDJĘCIA!)KONIEC DODY? Pustki na jej "wielkim koncercie"... (MAMY ZDJĘCIA!)KONIEC DODY? Pustki na jej "wielkim koncercie"... (MAMY ZDJĘCIA!)

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1267)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1267
Odpowiedz
1541 112
zgłoś
gość 29.11.2013 17:45
ona nawet nie spiewa wlasnych piosenek np na sylwestrach bo ..nie ma repertuaru, zadnego co warto zapamietac
Odpowiedz
2433 171
zgłoś
gość 29.11.2013 17:47
"królowej"już dzękujemy
Odpowiedz
70 12
zgłoś
gość 29.11.2013 17:47
hura
Odpowiedz
67 16
zgłoś
gość 29.11.2013 17:47
tak mi z tego powodu wszystko jedno...
Odpowiedz
116 14
zgłoś
gość 29.11.2013 17:47
Nareszcie zmądrzeli !!!!!!
Odpowiedz
50 23
zgłoś
gość 29.11.2013 17:49
gość:
gość: i oczywiście większość jest mega zadowolona że dziewczynie nie idzie, ta sama większość jedynie co potrafi to klikać ze bez sensu i z zawiścią to normalne... co za popieprzony kraj same nygusy w mordzie twardzi a jak juz trzeba coś soba zaprezentowac to prezentują głupote. Dorota trzymaj się nie cierpie twojej muzy ale to nie oznacza że mam się cieszyć z twoich niepowodzeń...
o jaka litościwa duszyczka, panie Boże pobłogosław swoją owieczkę
tak tak bo nie wie co czyni
Odpowiedz
72 7
zgłoś
gość 29.11.2013 17:51
nawet komentować się nie chce.........
Odpowiedz
1018 77
zgłoś
koko jambo 29.11.2013 17:52
Tyle mamy wspanialych mlodych ludzi uzdolnionych muzycznie -czas na nich a pani dodzie juz dziekujemy -umarl krol niech zyje krol
Odpowiedz
66 43
zgłoś
gość 29.11.2013 17:52
Nawet mi się jej żal zrobiło..... sam nie wiem czemu...
Odpowiedz
27 23
zgłoś
gość 29.11.2013 17:54
To przecież królowa..., a może ktoś nie uwierzył!!!
Odpowiedz
77 8
zgłoś
gość 29.11.2013 17:55
Gość: Bo my Wroclawianie wiemy co dobre ;)
stolica kultury w końcu :P
Odpowiedz
650 45
zgłoś
gość 29.11.2013 17:56
Doda szukaj roboty malpowanie sie skonczylo
Odpowiedz
21 78
zgłoś
gość 29.11.2013 17:56
Show świetne :)))
Odpowiedz
85 8
zgłoś
gość 29.11.2013 17:57
gość: ahahahahahahahahahahahahahhahahaha I bardzo dobrze! Czas na promocję wartościowych muzyków!
nareszcie ktos napisał prawde :)
Odpowiedz
41 16
zgłoś
gość 29.11.2013 17:57
konczy sie wladza królowej
Odpowiedz
21 74
zgłoś
Gość 29.11.2013 17:58
Ładne nogi
Odpowiedz
101 7
zgłoś
gość 29.11.2013 17:58
zdjecie zrobione w toalecie,w tle suszarka,zenada
Odpowiedz
24 7
zgłoś
gość 29.11.2013 18:00
Ale numer!
Odpowiedz
48 5
zgłoś
Gość 29.11.2013 18:00
Doda nam się wypaliła ups :)
Odpowiedz
34 83
zgłoś
Gość 29.11.2013 18:01
Trochę mi jej szkoda... Wkłada w swoje koncerty tyle pracy, wysiłku i kasy, chce robić coś efektownego żeby się wyróżniać, a nikt tego nie docenia...
Odpowiedz
56 7
zgłoś
gość 29.11.2013 18:01
gość: powinna kameralnie, dawać koncerty dla 1 góra 2 osób ( max 10 ) połączone z happy endem póki jeszcze w miarę młoda
i butelka wodki zeby to przezyc :D
Odpowiedz
32 5
zgłoś
gość 29.11.2013 18:02
gość: chora na głowe razem z mamuska swoja i tatuskiem -SWIRY
dostala tez swira nagrode w ktoryms tam roku
Odpowiedz
39 86
zgłoś
gość 29.11.2013 18:02
zdjecie ktore jest z boku pokazuje brak ludzi ze wzgledu ze nie mozna bylo tam stac bo bylo to miejsce odgrodzone barierkami ktore widac dla operatorow kamer, sprzedaly sie wszystkie bilety z sektora vip za 250zl czesc fanow byla w vip strefie, wiec new z d**y i niezgodny z prawda jak na ,,konczaca sie od lat artystke'' swietnie sobie poradzila, polskie gwiazdy nie daja koncertow w tej hali bo boja sie ze jej nie zapelnia, Doda pokazala ze ludzie chodza na jej koncerty, bylo ok 10 tys osob, to tak malo??? smieszni jestescie
Odpowiedz
23 37
zgłoś
gość 29.11.2013 18:02
doda już dawno przestała istnieć..tylko na otwarciach media expert dla 11 bywała na dożynkach heh w mszanej przemineła z wiatrem ale jej nutę nową lubię:) i choć nie przepadam to mam do niej szacunek za to co zrobiła dla nergala gdyby nie ona go już by pewnie nie było albo jak warzywko czekał by na przeszczep i tak się jej odwdzięczył niewdzięcznik...
Odpowiedz
11 16
zgłoś
gość 29.11.2013 18:03
Jeśli tak było, to mimo wszystko żal mi Jej. Jaka by nie była ale do swoich występów podchodzi profesjonalnie i na pewno przygotowuje widowiska!
Odpowiedz
18 6
zgłoś
gość 29.11.2013 18:03
buhaha wreszcie glupia dodzina skonczy swoje ,,wystepy,,
Odpowiedz
20 5
zgłoś
gość 29.11.2013 18:03
przeczytalam 'PUSTAKI na koncercie dody' :D
Odpowiedz
9 2
zgłoś
Gość 29.11.2013 18:04
gość:
Gość: Tak w zyciu bywa. Trzeba sie przebranżowić. Koniec Doda twojego czasu scenicznego no chyba ze JayZ napisze tobie hit!
albo przebrandzlowac jak jacykow
Moze i Jacykow by jej cos doradził :D!!!!
Odpowiedz
33 8
zgłoś
gość 29.11.2013 18:04
NARESZCIE. Może teraz ta pseudo GWIAZDA z Ciechanowa przejrzy na oczy i ruszy mózgiem że jest skończona, żałosna i może tylko swiecić pupą dla podstarzałych erotomanów , bo każdy choć troche inteligentny człowiek zdaje sobie sprawe z jej pustoty i prymitywizmu. Pora Dodziu wziac sie za nauke, pracę albo wyjechać z kraju, bo tutaj Tobie już dziękujemy. nabiłaś kabzę na wypinaniu pośladków i silikonowych piersi, tylko wszystki sie przejada elfiku, niestety. Teraz sa młode, piękne, wykształcone i inteligentne dziewczyny którym możesz czyścic lakierki... Żegnaj....
Odpowiedz
2 5
zgłoś
Gość 29.11.2013 18:05
Doda musi przejść metamorfozę. Punkt widzenia zmienia sie bowiem od punktu siedzenia.
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1267