Poniedziałek 02.12.2013

Schudł 6 kilogramów... z Chodakowską!

Monika Richardson Zbigniew Zamachowski Ewa Chodakowska

Schudł 6 kilogramów... z Chodakowską!

Monika Richardson znana jest ze swojej opiekuńczości wobec aktualnego kochanka. Dba o jego garderobę, wizerunek, fryzurę, a nawet uzębienie. Zobacz: Zabrała Zbyszka do dentysty! "Za rączkę"...

Prezenterka od dawna była zdania, że Zbigniew Zamachowski źle się odżywia i unika aktywności fizycznej, oczywiście nie licząc porannego seksu. Postanowiła więc zadbać o jego dietę i kondycję.

Jak informuje Fakt, sama ułożyła mu menu, a także... kupiła płytę Ewy Chodakowskiej i zmusza Zbyszka do ćwiczeń.

Aby zaś nie zabrakło mu motywacji, postanowiła ćwiczyć razem z nim. Pierwsze efekty już widać. Jak dowiedział się tabloid, aktorowi udało się zrzucić już 6 kilogramów. Monika nie zamierza jednak na tym poprzestać. Uważa, że 6 kilo to jeszcze za mało. Jakie zdanie ma na ten temat sam Zbyszek, na razie nie wiadomo.

Zobacz też: Richardson: "Zbyszek chce pracować TYLKO ZE MNĄ!"

Schudł 6 kilogramów... z Chodakowską!Schudł 6 kilogramów... z Chodakowską!

Schudł 6 kilogramów... z Chodakowską!

Komentarze (113)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 113
Odpowiedz zgłoś
gość 02.12.2013 09:16
Trenerka wszystkich Polek... i Zamachowskiego ;D
Odpowiedz
13 9
zgłoś
gość 02.12.2013 09:16
biedny :D
Odpowiedz
18 20
zgłoś
gość 02.12.2013 09:17
koń starego wziol do galopu
Odpowiedz
20 4
zgłoś
gość 02.12.2013 09:18
no i dobrze nigdy nie jest za pozno
Odpowiedz zgłoś
gość 02.12.2013 09:18
Wiecie kto najbardziej nienawidzi innych? Ten kto sam nienawidzi siebie
Odpowiedz
8 3
zgłoś
Gość 02.12.2013 09:18
Do pracy a nie na pysku siedzieć!!
Odpowiedz
30 16
zgłoś
gość 02.12.2013 09:19
Dajcie spokój z tą urodą,normalna kobieta,co to za kult piękna opanował wszystkich////////
Odpowiedz
36 23
zgłoś
Gość 02.12.2013 09:19
Chodakowska jest bardzo ladna,wiem ze mnie za to zlinczujecie sle tak mysle
Odpowiedz
25 4
zgłoś
gość 02.12.2013 09:19
Monika będzie bardziej zadowolona z porannego sexu
Odpowiedz
15 10
zgłoś
gość 02.12.2013 09:19
gość: boli mnie gardło
Bo trzeba wiedziec do jakiego miejsca pchac
Odpowiedz
29 19
zgłoś
gość 02.12.2013 09:19
Nie rozumem tego fenomenu Chodakowskiej! Jeżeli ktoś chce schudnąć ma w sobie siłę i zapał, może to zrobić sam. Jeśli mamy słomiany zapał w odchudzaniu to nawet Chodakowska czy osobisty trener nam nie pomoże... Wszystko zależy od nas!
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 02.12.2013 09:22
nie mogę....
Odpowiedz
95 25
zgłoś
gość 02.12.2013 09:23
takie ciało jak ona chcialo by miec 90 procent polek a tylko siedza i narzekaja na nia a same czekolada w rece na pewno. twarz ma srednia ale cialo piekne
Odpowiedz
13 4
zgłoś
gość 02.12.2013 09:23
Już się boję następnego newsa o Zamachowskim i Richardson, o czym będzie traktował. Chyba już o nich napisano wszystko no może jeszcze nie zrobili z nich alkoholików, osób należących do sekty, narkomanów itp. Ale w sumie sami na to zapracowali na swoją opinię i pranie brudów.
Odpowiedz
12 10
zgłoś
Gość 02.12.2013 09:23
Zakochała się w nim a teraz go zmienia... Chore...
Odpowiedz
11 3
zgłoś
gość 02.12.2013 09:24
Szczerze gratuluję i życzę powodzenia dalej
Odpowiedz
18 9
zgłoś
gość 02.12.2013 09:24
Monisia robi ze Zbyszka kukłę. Widać, że go nie akceptuje.
Odpowiedz
19 3
zgłoś
gość 02.12.2013 09:25
Gość: Zakochała się w nim a teraz go zmienia... Chore...
Wcale nie chore. Trzeba dbać o linię nie dla piękności, a dla zdrowia.
Odpowiedz
4 13
zgłoś
gość 02.12.2013 09:25
radgoszcz kocha warsaw shore!!!
Odpowiedz
17 5
zgłoś
gość 02.12.2013 09:27
skąd oni wiedzą ile on schódł. Ważyli go?
Odpowiedz
14 7
zgłoś
MR 02.12.2013 09:27
a tak go szanowałam, przed znajoimością z p. Monika
Odpowiedz
8 6
zgłoś
gość 02.12.2013 09:28
Zbysiu będzie ""mały i chudy"".Kto Monisie będzie BZYKAŁ jak zabraknie mu sił????Niech zwróci uwagę na wiek ukochanego.
Odpowiedz
8 12
zgłoś
gość 02.12.2013 09:28
Pani Chodakowska nie dorasta do pięt ...instruktorce do której chodzę!!!!!!!!!!!!! Pani Chodakowska to żaden fenomen, tylko znajomości w TV:))))))))))
Odpowiedz
11 6
zgłoś
gość 02.12.2013 09:35
gość: Pani Chodakowska nie dorasta do pięt ...instruktorce do której chodzę!!!!!!!!!!!!! Pani Chodakowska to żaden fenomen, tylko znajomości w TV:))))))))))
starego bogatego pryka dosiadla i pale mu robi, on w zamian wkręcil ją do mediow i oto cala tajemnica sukcesu
Odpowiedz
13 7
zgłoś
Gość 02.12.2013 09:37
Gość: Chodakowska jest bardzo ladna,wiem ze mnie za to zlinczujecie sle tak mysle
Chyba to sama chodakowska napisaĺa
Odpowiedz
6 2
zgłoś
Aslaniątko 02.12.2013 09:43
To konspiracja! Tak naprawdę Zbigi schudł od porannego seksu z Moniką...
Odpowiedz
3 6
zgłoś
Gość 02.12.2013 09:45
Zbysiu zaraz ci cycki wyrosna
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 02.12.2013 09:47
no i git!
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 02.12.2013 09:48
gość: Fajna sprawa z tym IokaIizatorem wpisuję numer telefonu osoby którą chcę sprawdzić i po chwili widzę gdzie się znajduje, sami spróbujcie: goo.gl/GkIokx
Gdzie jest Admin?????
Odpowiedz